"Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.2013

nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by nyc »

Dosta bre više sa tim idolopoklonanisanjem! Da je Robi nešto vredeo dokazao bi to u Turskoj.


Uuuuups..... typo. Izvinjavam se.

:kravica:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Ганац »

Izvinite,ali ovaj post sa drugog foruma sam morao prekopirati,vredi procitati i ako je poduzi post:
San Nicola



Members
1,299 posts


Posted Yesterday, 23:23


Već duže vreme nisam aktivan na forumu iako redovno pratim šta se piše pre svega na ovom topicu, dok isto tako redovno preskačem postove pojedinih forumaša zbog kojih sam se i sklonio "u ilegalu".



Po meni je pitanje osvajača titule rešeno još u novembru, porazima od Jagodine i OFK-a, derbi koji je usledio je bio samo pirova pobeda i tada sam napisao pred utakmicu da bih više voleo da izgubimo na Marakani jer bi to sigurno značilo još tad pedalu za "Saleta" što bi otvorilo prostor da pravovremeno reagujemo i dovedemo pravog trenera. Da smo izgubili taj derbi, "Sale" bi izgubio svaki kredibilitet čak i kod onih koji su ga podržavali, a mi bi mooožda imali kakve-takve šanse za titulu čak i pored velikog rezultatskog minusa još pred kraj jesenjeg dela. Medjutim, paradoksalno, ali surovo istinito, desilo se ono najgore: dobili smo derbi, a "Sale" je dobio kredit da nam sjebe ne samo (i) ovu sezonu, nego bih rekao na duže vreme i jednu generaciju koja je obećavala.



I tu dolazim do razloga zbog kojeg sam rešio da se ponovo "oglasim" na ovoj temi. Pre par stranica neko ko nije navijač CZ je na ovom topiku ostavio bolji i razumniji komentar nego 98% zvezdaških posle ovakvog ishoda derbija, i konačno ovakvog ishoda sezone. Čovek je napisao da smo (ste) previše iracionalni, da se previše mrači u smislu igračkog kadra, da sad isti oni zbog kojih sam se "isključio" sa ove teme neko rešenje vide u "puštanju niz vodu" cele ekipe (uz par izuzetaka) i kretanja od nekih novih početaka. I tako svake godine iznova... Zar se nismo toga već nagledali dovoljno ovih godina? Zar vas istorija ničemu nije naučila? Zar, uostalom, mislite da smo mi kao klub sposobni (organizaciono, da ne kažem finansijski) da razjurimo sve i da krenemo sa dovodjenjem nekih novih igrača, kvalitetnijih od ovih, pa još "par stranaca koji će praviti razliku", kako neko od tih večnih mračitelja napisa u jednom od komentara posle utakmice? I sve to zbog čega? Da bi se Partizan skinuo sa trona? A kojim su nas oni to timom dobili i sa kakvom to "legijom stranaca" koja pravi razliku oni osvajaju titulu ove godine? U ekipi u kojoj su standardni bek jedan Miljković, u ekipi u kojoj u veznom redu igraju 1 dežmekastiTM Lola a "alfa i omega" i mozak tima je 1 vremešni i usporeni Saša Ilić (za karijeru kapa dole, ali on još može da bude "mozak" neke ekipe jedino u TSL ligi, i da je pritom i osvoji samo zato što im je glavni konkurent ekipa koju trenira 1 "Sale"), u ekipi u kojoj glavnog špica igra 1 menadžerski štićenik i miljenih javnosti poznat kao Šćepakadabra, i u ekipi u kojoj je najbolji fudbaler bugarski štoper koji je oduševljen što je uopšte stigao da igra u ekipi koja je igrala LŠ (kako je svojevremeno izjavio) - sve to govori da oni nisu nikakav "kazneni odred" već tim koji gubi bodove od npr. Slobode, Novog Pazara ili Hajduka, i sve to govori da oni nisu tim za čije svrgavanje sa trona treba raspustiti maltene ceo naš tim i dovesti (nebitno od kojeg novca) 9, 10, ili 11 novih fudbalera, od kojih obavezno 2-3 stranca koji "prave razliku", i sve to samo da bi se prekinula njihova dominacija u TSL ligi. Da nas je kojim slučajem kupio onaj šeik pa i da razumem, ali čovek je izabrao Monaco. Spustite se na zemlju, razmislite hladne glave i gledajte na situaciju iz pravog ugla. Ove što mrače više i ne pokušavam da nateram da im bar jedan komentar bude u drugačijem tonu, samo ih podsećam da to što sad pišu da ceo naš tim treba razjuriti jer niko tu nema pojma i ne zna fudbal, da je maltene isti taj tim (zapravo još slabiji što se igračkog kadra tiče), tukao komšije prošle sezone tri puta sa gol razlikom 5:0, pri čemu su komšije bile igrački, za razliku od nas, jače. Isti taj tim, zapravo igrački još slabiji nego ovaj koji imamo danas i još neiskusniji za godinu dana bavljenja fudbalom, je bio na dva minuta od izbacivanja jednog Bordoa u sred Francuske, a izgubio je upravo zbog nedostatka iskustva pa i nedostatka sreće. Ako smo sa njima mogli, sa onim timom da igramo maltene egal, ja sam ubedjen da sa ovim danas timom koji je sigurno igrački jači nego onaj tadašnji, možemo da osvojimo ovu jadnu ligu. I mogli smo. Samo je problem što vi opet od drveta ne vidite šumu i što kucate na pogrešna vrata, kao po običaju.



Nama trebaju pojačanja, to je evidentno. Ali nama ne treba raspuštanje 90 % ovih fudbalera. Niti mi to možemo da priuštimo. U ovom trenutku, treba prvo sačekati kraj ove mučne sezone a onda sačekati Stojadinovića i Sa Pintua da odrade svoj deo posla. Koliko ćemo i kakvih pojačanja moći da priuštimo, to je već druga priča. Jedino što ne treba je tražiti (i očekivati) "seču knezova" jer to ništa dobro neće doneti ako se nema novca za pravljenje daleko bolje osnove. Taj deo posla oko pojačanja će zavisiti od toga koliko ćemo novca imati (a nećemo mnogo), dakle kako ćemo odraditi prelazni rok zavisi od Uprave. O njima ću na kraju, zato što neke stvari koje znam jer imam informacije "iz druge ruke" želim da podelim sa vama, ne da bih ispao teatralan nego da bi shvatili zašto su se neke stvari dešavale i još uvek dešavaju od kako ova radna grupa vodi klub. Za sada ću reći da predsednik to ne radi, ali o tome kao što rekoh, malo kasnije...



Naša tragedija kao kluba svih ovih godina je splet mnogih okolnosti, razloga, interesa, krupnih poslova i sitnog političarenja. Neke stvari nismo mogli da menjamo, ali smo definitivno majstori kad treba pucati samome sebi u koleno. Ako je postojalo nešto što je davalo tračak nade, bljesak u mraku, svetlo na kraju tunela, to je bio ovaj čovek sa mog avatara koji je došao u najgorem mogućem trenutku što se njega tiče, uradio ogroman posao radeći u vrlo teškim uslovima i sa još težimTM ljudima, čovek koga su mnogi osporavali čak i medju zvezdašima kao našeg novog trenera i čovek oko čijeg je dovodjenja na mesto našeg trenera bilo polemisanja i "brojanja krvnih zrnaca" čak i na ovom topiku. Čovek je zapušio usta svima onim što je u maltene nemogućim uslovima za rad uradio za nepunu godinu i po` dana, a i onim najglasnijim (najzlonamernijim) zameraocima njegovog angažovanja uz opravdanja da je trenerski neznalica i analfabeta je tek zapušio usta sa ovim što je uradio sa Kayserijem kojeg je iz opasne zone (tik iznad grupe za ispadanje) doveo na 5. mesto turske lige čime je postao najuspešniji trener od momenta dolaska u Kayseri a tim koji vodi je u izuzetno finansijski jakoj ligi sa bogatim klubovima je bez pojačanja doveo na korak od igranja u Evropskim takmičenjima. Isti ti igrači i isti taj tim su pre njegovog dolaska na mesto trenera bili u opasnosti od ispadanja iz prve lige.



Nije uvek i samo problem u igračima. Oni na kraju donose prevagu na terenu, ali ako fudbal gledate samo iz te perspektive, onda džaba krečim, po ko zna koji put...



Nažalost, ostaje nam da sa setom i tugom gledamo za Robijem i radujemo se bar njegovim uspesima, makar i na klupi nekog Kayserija, kad već nismo imali mozga i vizije da nastavimo da ga gledamo kako se na našoj klupi opet onako raduje u derbijima, i kako opet onako diže pehare kao onaj Kup za koji je upravo on najzaslužniji, jer je od jedne grupe mladih i neafirmisanih fudbalera koje je sakupio za neku boraniju napravio TIM koji je nadigrao komšije u polufiinalu i prekinuo neprijatnu tradiciju njihove nepobedivosti od CZ i na našem i na njihovom terenu. Ali, rekoh već, mi smo majstori da pucamo sami sebi u kolena... On je tamo gde je, mi smo tu gde smo. Ovaj tim, takav kakav je, je delo tog Robija, i bio je još slabiji u vreme kad je bez problema "preslišavao" komšije koje su sigurno bile jače nego što su danas. Da je Robi imao Garida, Daudu, Mudrinskog i Milijaša, sigurno bi imao još bolje rezultate. Pre svega iz razloga što smo imali "hroničan" problem sa napadačem, a Mudrinski i Dauda su sigurno mnogo bolji napadači nego što su Asamoa i Milunović, koji su praktično uz Kasalicu bili sve što je Robi imao na raspolaganju od napadača. Što se Milijaša i Garida tiče, Robi bi sigurno našao pravi način da ih iskoristi i možda i ne bi igrali uvek u prvih 11 ali bi sigurno imao više rešenja i mnogo lakši posao. Ako je Robi bez njih mogao da napravi Zvezdu koja igra fudbal kakav nije vidjen na Marakani deceniju, Zvezdu koja tuče komšije nakon 5 ili 6 godina pauze u lavoru, Zvezdu koja je od Marakane ponovo napravila neosvojivu trdjavu ne izgubivši 9 meseci utakmicu kući, Zvezdu koja se "kolje" sa Bordoom, pitam se samo šta bi Robi mogao sa ovom današnjom Zvezdom, takvom kakva je, i takvom kakvu bi ovi koji redovno mrače sad, tek tako, "pustili niz vodu" i ponovo krenuli od nule, jer je to po njima rešenje?



Napisao sam tad, pišem i sad ponovo, nismo ga bili ni zaslužili. Kao ni ovu titulu. U smešno-žalosnom prvenstvu, titulu je osvojio manje loš tim, koji je ako ništa drugo a ono istu bar zaslužio pobedom u ovom derbiju. Ako se sezona svede na to da jedan tim stegne mooda i smogne snage da odigra 45 minuta fudbala "manje loše" od one druge ekipe, i da to donese prevagu za šampionsku titulu, onda su je komšije i zaslužile. Isti oni naši igrači koji su te iste komšije tukli bez problema i odučili od fudbala dok nas je trenirao Robi, su toliko osakaćeni efektima rada "Saleta" kojem su se mnogi ovde radovali zajedno sa "severom" dok je "Prosinečki" odlazio, da ni dolazak jednog obećavajućeg trenera nije mogao da ih "resetuje" i vrati u mentalno stanje od pre godinu dana. Jednostavno, nije bilo vremena. "Sale" je ostao predugo. Ende.



Elem, od prošlosti se ne živi, za prosutim mlekom ne vredi plakati. Šta dalje, kako dalje?



Dolaskom Sa Pintu-a definitivno je vidjen pomak u našoj igri, što i nije bilo naročito teško postići obzirom na to ko je pre njega "spremao" i "trenirao" ovu ekipu. Namerno je apostrofirano jer ova ekipa niti je spremljena niti je utrenirana. Možda i najveća zamerka sramota "Saleta" je da je naša ekipa nesposobna da odigra 90 minuta fudbala u nekom i nekakvom ritmu, i da u 60. minuti polovina naših igrača diše na škrge. Ali, "Sale" je onomad bio odlučio da mu kondicioni trener ne treba. Rezultate te genijalne odluke vidimo i danas na terenu... Isti ovi momci su trčali 120 minuta protiv Omonije u manje-više istom ritmu, danas mogu polovinu tog vremena. Nije slučajno što nam se povredjuju igrači, fizička sprema - osnova bilo kakvog sporstiste i sportske ekipe i prvi i glavni preduslov za bilo kakve uspehe u bilo kakvim takmičenjima, je na jednom razočaravajućem nivou a za to krivicu sigurno ne snosi Sa Pintu koji je "juče" došao na našu klupu. Šta više reći kad naš vezni red nadtrče buckasti Lola Smiljanić i osedeli Saša Ilić. Mi, pardon, "Sale" je zabrljao ovu sezonu pokušajem priprema ekipe pre svega ostalog, čak više nego i vrlo uspešnim naporima da ekipu totalno mentalno "ugasi"; uništi joj pobednički mentalitet koji je Robi gradio nekih 18 meseci, izbriše tragove svega pozitivnog što je njegov prethodnik uradio sa istom tom ekipom. "Sale" je od jedne mlade ekipe koja je počala da nabija kompleks komšijama, koja nije izgubila na Marakani 9 meseci i koja je bila nadomak najvećeg iznenadjenja u Bordou, a koja je i pored tog nesrećnog poraza podigla i rejting kluba ali i interesovanje raznih evropskih menadžera i skauta za igrače za koje 6 meseci pre toga niko nije ni čuo a koje je okupio i od kojih je napravio tim Veliki Žuti, od te i takve ekipe "Sale" je napravio grupu rekreativaca nesposobnih da trče 90 minuta, kamoli da igraju fudbal u medjuvremenu. Mi smo, drugari, ovu titulu izgubili kad smo dobili derbi u novebmru. Paradoksalno, ali istinito. Da smo izgubili taj derbi kući, "Sale" bi dobio korpu, Sa Pintu je već bio u opciji zbog Stojadinovića, i imao bi zimsku pauzu da spremi ekipu za prolećnu polusezonu. Ovako, ostaju samo ti "bi" , "ako", "ali"... a mi ostajemo da se konačno saberemo i oduzmemo, i JEDNOM uradimo stvari kako treba, i kad treba, kad je reč o osvajanju titule, makar i u tako jadnoj ligi na kakvu se svela ova naša. Jer, osvajanje titule počinje već sada. Dobrim izborima, racionalnim razmišljanjem, umešnim poslovanjem, i nadasve pametnim odlukama.



Sa Pintu treba obezbediti u granicama mogućnosti adekvatna pojačanja, poznato je koji su igrači već "na izlaznim vratima" tako da o željama mi ne trebamo da nagadjamo već sačekamo šta će uraditi sportski sektor u tom pogledu. U Stojadinovića verujem, nema previše slobode u radu i manevarskog prostora, Garido i Dauda su pogodak, Sa Pintu takodje, da smo imali novca za onog Kelvina tek bi to bio bingo, ali... Nadam se da će nastaviti sa pametnim odlukama i pravim izborom i ubuduće. Zna se dobro sa Pintu-om, saradjivali su i ranije, mislim da sad imamo dosta jaku struku i da nam je sportski sektor možda i najjača karika u klubu. Sa Pintu je dosta energičan, predan radu, ima taj motivacioni faktor koji je jako bitan kod trenera, ima trenerskog iskustva pa i na evropskoj sceni, za nas, u ovom trenutku je dobar izbor obzirom da alternativa i nema puno, a naročito mi se svidja što je stranac jer je upućen u moderne fudbalske standarde i mnogo je profesionalniji nego što bi bio neki domaći izbor na njegovom mestu.



Od tima šta će ostati ne znam, pominju se bar 5 pojačanja, uz poznate (pretpostavljene) odlaske na leto to bi značilo da nam trebaju bar tri pojačanja u zadnjoj liniji (pretpostavljam odlaske Maksimovića, Mikića i nadam se Petkovića), bar dva pojačanja u veznom redu (a ako odu Milijaš, Luka, Garido i ne bude produžen ugovor sa Kaduom onda tri), napad mislim da nećemo menjati iz prostog razloga što nećemo moći da priuštimo bolje napadače od Mudrinskog i Daude jer malo bolji od njih koštaju mnogo više, a mi više nemamo... Što se Laze tiče, moguće je i da ostane što bih naravno voleo, mada nismo u situaciji da odbijemo bilo kakvu racionoalnu ponudu koja dodje za njega. Na kraju, ako i Bajko ode, što ne bih voleo da se desi i pored činjenice da ima svoje gafove, onda nam treba i golman jer Kirovski i Vesić (ako je još tu) su sve samo ne izbor za prvog golmana.



Uglavnom, uslovljeno odlascima pre svega (a ne isključivo prema tome kako su igrači izgledali na terenu ove polusezone, jer su tako izgledali iz ranije navedenih razloga pre svega ostalog), treba dovesti adekvatna pojačanja zavisno od toga ko će otići. Vešović jeste fudbalski analfabeta ali plašim se da boljeg nećemo moći da priuštimo za sad, od njega malo bolji Mladenović će, nadam se, biti vraćen u prvi tim a isto tako se nadam da je Petkoviću ovo i definitivno poslednja sezona u našem dresu. Što se veze tiče voleo bih da Kadu ostane, ume da omane ali ume i da bude meč viner i džoker. Milijaš i Luka verovatno odlaze i od toga kakve ćemo igrače dovesti kao njihove zamene ponajviše i zavisi koliko bolji tim ćemo imati na jesen, jer je očigledno da nam je vezni red najčešće i najviše "zakazivao", ponajviše iz razloga što je užasno spor i totalno bezidejan. Ninković ostaje bez ugovora na leto, ističe mu pozajmica, nadam se nekom čudu... Još jedan dobar ofanzivni vezni, i mislim da bi se pored njih, uz Kasalicu i Lazovića ako ostane, Dauda i Mudrinski nadavali golova... Uz sve to, imamo i nekolicinu talentovanih klinaca, tako da po meni, 5 ili 6 igrača je maksimum, zavisno od odlazaka, i ostaviti Sa Pintua da odradi svoje... Iskuskniji trener od Robija jeste, ali tek ostaje da se dokaže. Mislim da će umeti da "reanimira" našu ekipu, pre svega na psihološkom planu i na fizičkoj spremi, jer je "Sale" ta dva aspekta kod naših igrača srozao na jedan užasan i, po rezultate, poguban nivo. Vidi se da je željan fudbala, pobeda, pehara, energičan je, provodi mnogo više od "normalnog" radnog vremena na Marakani, učestvuje u igri, što neko napisa pretrči više pored linije nego neki naši fudbaleri na terenu... Robiju je trebalo 6 meseci, prelazni rok i jedne pripreme sa ekipom da "posloži kockice", mislim da i Sa Pintu treba dati toliko vremena pre nego što se može doneti neki sud o njegovom radu. Nasledio je totalno nespremnu ekipu, fizički na jako niskom nivou, psihički u kanalu, nemotivisanu, depresivnu... Medjutim, ja mislim da u toj ekipi itekako ima potencijala i da on tog potencijala nije iskorišćeno ni 60 %, a rezultate "Saletovog" rada treba brisati lečiti malo duže od ovog koliko je Sa Pintu na klupi.



Rekoh o Upravi ću malo kasnije... Sa ovim osvrtom na istu završavam i ponovo prelazim u "ilegalu" što se pisanja na ovom topiku tiče.



vlado75, on 19 May 2013 - 18:52, said:


Mnogo stvari jos neznamo sta se radi u klubu.

Ako je vec receno da je Maksimovic clan Apoela ,

sta onda radi vise u Zvezdi.



Bold: upravo zbog ovoga se i uglavnom piše kako se piše na topiku... Ukratko, situacija je u blagom haosu ne organizaciono (tu smo na jednom daleko višem nivou u poredjenju sa prethodnim upravama), nego prevaskodno finansijski i što se medjuljudskih odnosa i uopšte odnosa ljudi "na funkcijama" tiče. Direktor je tu gde je takoreći prinudno, i umesto fotelje direktora kluba je želeo fotelju u FSS. Zbog dešavanja iz proteklih godina, to je ipak bilo nemoguće "provući" kroz javnost od strane onih koji su bili za njegovo dovodjenje pa je zato morao da se zadovolji ovom foteljom i klupskim statusom daleko manje uticajnim nego ranije. Njegov odnos sa radnom grupom je recimo formalan. Njegov uticaj u klubu je sveden na nivo uticaja kralja u kraljevinama poput Holandije, dakle protokolaran. Uz njega je ipak dobar deo skupštine i ima podršku javnosti zbog ranijih zasluga, uz čiju je podršku i odlučeno da "Sale" ostane na klupi dovoljno dugo da "stavi pečat" na komšijsku titulu i ove sezone. Ionako zategnuti, odnosi izmedju njega i radne grupe su tad još više došli u koliziju, tako da se on sad "skriva" iza podrške skuštine i nekih uticajnih članova i političara, a sa druge strane članovi radne grupe ga sve manje "konstatuju" u poslovanju, svakodnevnim odnosima, čak i obraćanjima javnosti. Tragedija nije u tome što je Džaja uz pomoć skupštine odlučio tada da ostavi Saleta i tako još tad stavi pečat na ovu sezonu. Prava tragedija je u tome što je Džajić stvarno verovao u "Saleta" i njegove sposobnosti i što je stvarno mislio da ovaj može da nas odvede do titule ako može da dobije derbi na Marakani. iako o njemu još uvek mislim sve najbolje što se igračke karijere i udela u "Bariju" tiče, mislim da je daleko bolje bilo da prihvati alternativu i da se ne blamira daljim pokušajima da vodi klub koji zapravo i ne može da vodi. Bilo bi bolje i nama, i njemu. O toj alternativi ne bih, nije to za ovu temu... Opet, mi smo majstori kad treba pucati sebi u kolena...



Izvinjavam se na preopširnosti. Pozdrav za sve dobronamerne i prave Delije, one koji su uz svoj klub i kad dobija i kad gubi, i kad ostaje bez domaće titule 6 godina, i kad se penje na evropski i svetski fudbalski tron. Sve svi ostali su sitnice...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Stenly »

Po mom misljenju, Pinto je vec trebao da stavi neki pecat u igri, i da nakon 5/6 utakmice to izgleda kako treba, da se znaju linije tima...

NE! Obrnuto je.

U prve 3/4 se je video pomak, i nakon toga se vratismo u kanal zvani AJ!

Ko to ne vidi slep je, evo Vam Derbi pa gledajte ponovo!

Nije me ubedio Pinto da moze da napravi nesto, e sada kaga bih stavio ne znam, ali sumnjam nazalost da i Pinto moze!

Daj Boze da greseim, i voleo bih da pogresim, jer mi je lik simpatican i ovako je OK, ali sam sumnjicav...Setitese i OFK-a od prosle nedelje...ne znam...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by EmptyClip »

Сад убаци у једначину податак да на пола утакмица Лаза није играо и да нам се од тад игра распала па поноо израчунај.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by crazynorth75 »

Impresije napaćenog kapitena
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KH7VWGm1k30[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by tsva »

Jebo te onaj ko ti dade ugovor profuknjaco lena. Trener da odgovara, mladi momci nisu podneli pritisak itd... A gde bio kapiten, sta je on radio? Sto nije povukao ekipu primerom? Umorili se u drugom poluvremenu. :pop:

Jebote, nama je ladno mnogo teze pao poraz nego njima.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Stenly »

EmptyClip wrote:Сад убаци у једначину податак да на пола утакмица Лаза није играо и да нам се од тад игра распала па поноо израчунај.
OK, bas zbog toga, ne mozemo da baziramo igru na jednom coveku...nista, ostajemo da cekamo, da vreme pokaze... ;)
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Либурнија »

бишоп wrote:Куку нама још две године уговора :smrc:
Ipak se valjda Stojadinovic zadnji pita?! Ako ne i ako dozvoli da prodje ovo, moze slobodno jos danas da spakuje kofere i ide posto se leba sa njim najesti necemo.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by naka »

Idite bre... Ja mislio ponudio mu neko nastavak unistavanja kluba.

Svi koji su ukljuceni u "projekat milijas", treba da budu krivocno gonjeni.

Jel zna neko stojadinovicev kontakt mejl? Da uputimo "pismo podrske kapitenu".
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:
бишоп wrote:Куку нама још две године уговора :smrc:
Ipak se valjda Stojadinovic zadnji pita?! Ako ne i ako dozvoli da prodje ovo, moze slobodno jos danas da spakuje kofere i ide posto se leba sa njim najesti necemo.
+1
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by X-Z »

nyc wrote:Dosta bre više sa tim idolopoklonanisanjem! Da je Robi nešto vredeo dokazao bi to u Turskoj.


Uuuuups..... typo. Izvinjavam se.

:kravica:
A zar nije dokazao??? Sta je trebao da uradi sa Kajzerijem koji je bio kandidat za ispadanje? Mislim da je sa takvim timom peto mesto sasvim dobar rezultat. Sto se tice naseg tima, Stojadinovic rece da su svi na prodaju...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мислим да је профа био саркастичан!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by X-Z »

Nisam prepoznao sarkazam, mislio sam na nesto drugo. :D
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: "Дошо је и тај дан..." Партизан - Црвена звезда 18.05.20

Post by nyc »

Ко мисли - тај и постоји.

Или, на прото-индо-европском:

COITO, ergo sum.

:tekila:
Locked