Црвена звезда - Слобода Ужице

Locked
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by EmptyClip »

Знаш како, мени је ово далеко прихватљивије него да се певају нормалне песме. Чим се исказује туга значи да људи схватају шта је и како је.
Наравно не мислим да је то довољно, доста ми је више пружања подшке јер иако се каже да се пружа подршка Звезди уствари пружа се подшка будалама које воде клуб. Џаба исказивањ љубави ако то само пролонгира проблеме у клубу.

Ал то је нека друга тема, није за ову о утакмици.
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by harper lee »

Константин wrote:Е видиш у томе је поента, ја сам увијек да се енергија уложи у сиву масу а не у неке пјесмице. Некада је било оно Звееездааа(па није ништа било мање енергије када се пјевало), а звиждало се када је било незадовољство, играче је постројавао тренер наравно без бакљи.
Није Звезду задесила (далеко било) минхенска трагедија као некада МанЈунајтед па остала без играча и тренера, па као пјева се како пролазе године и сањају се титуле, фудбалска прича се почиње и завршава на терену а ми још запослених на истом имамо живих и здравих (и вишка). Зато никада неће Бог помоћи "да се врате славни дани" јер су лијеност и нерад-гријех.
True, lepo si to primetio. Samo cekam kad ce i igraci da preskoce ogradu usred utakmice i da krenu da pevaju "da se vrate slavni dani, bla, bla,..." nesvesni da to mozda malo zavisi i od onoga sto oni urade na terenu.

Sto se navijaca tice, ja sam i tada odmah napisao da je utakmica sa Bordoom u Beogradu bila tacka na kojoj su se ako ne najbrojniji onda najglasniji Zvezdini navijaci opredelili za to kakav klub hoce da imaju. Svi oni koji su tada bili na stadionu su saucesnici u ovom sto sada gledamo i sto cemo gledati jos godinama, tako da te baklje kojima su ovi sa Severa gadjali igrace mogu lepo sebi da nabiju u dupe. Nikada se vise nijedna uprava nece zajebati da na klupu stavi coveka koji ce medju "obicnim" navijacima biti znacajniji i uticajniji od njih, jedino su Lukic i ekipa bili toliko glupi. Kad Robija nismo iskoristili da posaljemo poruku da on ostaje, uprava ide a nova uprava da se pravi oko njega i njegovih zahteva, sad je kasno. Navijacima je prodata cigla da eto ni taj famozni Robi nije uzeo titulu, kao da je titula rezervisana za Zvezdu i kao da se nista ne treba uraditi da se do nje dodje. A jos kad se samo setim da su ga neki kritikovali zbog toga sto je uveo samo 6 a ne 8 omladinaca u tim, sad mi to izgleda bukvalno kao zajebancija.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Либурнија »

Па чекај, неће баш бити да су Делије за све криве? Овако, читајући вас једног за другим, испаде да су Делије главни кривци за пропаст клуба. Јесте било грешака у корацима а и по питању тог Весића тамо није било јединства одавно већ. Прије него што оспемо дрвље и камење по њима, запитајмо се што не долазимо или се не укључимо масивније на неки активнији начин у живот клчуба ми остали па да се и тај глас чује? Није доста доћи на Бордо и звиждати, треба ићи увијек, бар на Маракану, бар би Београђани то требали ако им је толико стало. Иначе само да вас обавијестим - Делије нису биле за долазак Лукића и Весића на кормило клуба. Када су Аџа и Мајами отјерани из клуба а Весић из УО (додуше тражило се да иде и из клуба), све се то дешавало на иницијативу исто Делија и то врло виђеног и значајног крила. Толико истине ради.
harper lee wrote:Sto se navijaca tice, ja sam i tada odmah napisao da je utakmica sa Bordoom u Beogradu bila tacka na kojoj su se ako ne najbrojniji onda najglasniji Zvezdini navijaci opredelili za to kakav klub hoce da imaju. Svi oni koji su tada bili na stadionu su saucesnici u ovom sto sada gledamo i sto cemo gledati jos godinama, tako da te baklje kojima su ovi sa Severa gadjali igrace mogu lepo sebi da nabiju u dupe.
На овом мјесту дозвољено је што нигдје није, бар Звездашких сајтова што се тиче - да се прича о навијању па и критички о навијачима, без обзира на коју трибину иду или не иду. Али врјеђање није дозвољено и молимо вас да се овога придржавате убудуће.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by crazynorth75 »

Pa dobro, nije ni kulturno gađati nekog bakljom :mrgreen: , a te baklje što su letjele ka onim levatima juče, bi možda i imale neki kredibilitet da su letjele i ka ljigavom jankosanu, savjetniku, vitezu, harizmatičnom vaterpolisti i sličnim uništivačima Zvezde...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by harper lee »

Либурнија wrote:Па чекај, неће баш бити да су Делије за све криве? Овако, читајући вас једног за другим, испаде да су Делије главни кривци за пропаст клуба. Јесте било грешака у корацима а и по питању тог Весића тамо није било јединства одавно већ. Прије него што оспемо дрвље и камење по њима, запитајмо се што не долазимо или се не укључимо масивније на неки активнији начин у живот клчуба ми остали па да се и тај глас чује? Није доста доћи на Бордо и звиждати, треба ићи увијек, бар на Маракану, бар би Београђани то требали ако им је толико стало. Иначе само да вас обавијестим - Делије нису биле за долазак Лукића и Весића на кормило клуба. Када су Аџа и Мајами отјерани из клуба а Весић из УО (додуше тражило се да иде и из клуба), све се то дешавало на иницијативу исто Делија и то врло виђеног и значајног крила. Толико истине ради.
harper lee wrote:Sto se navijaca tice, ja sam i tada odmah napisao da je utakmica sa Bordoom u Beogradu bila tacka na kojoj su se ako ne najbrojniji onda najglasniji Zvezdini navijaci opredelili za to kakav klub hoce da imaju. Svi oni koji su tada bili na stadionu su saucesnici u ovom sto sada gledamo i sto cemo gledati jos godinama, tako da te baklje kojima su ovi sa Severa gadjali igrace mogu lepo sebi da nabiju u dupe.
На овом мјесту дозвољено је што нигдје није, бар Звездашких сајтова што се тиче - да се прича о навијању па и критички о навијачима, без обзира на коју трибину иду или не иду. Али врјеђање није дозвољено и молимо вас да се овога придржавате убудуће.
Delije nisu najveci pojedinacni krivci ali svakako spadaju u najvece. Sve to o cemu ti pricas tipa za koga su za koga nisu mi nismo videli na tribinama. Naprotiv, videli smo da su sve svinjarije bivse uprave uredno precutkivane sve dok nije bilo kasno.

Inace, ovo za baklju nije uvreda vec preporuka. Kad budem vredjao tu organizovanu grupu nicega, ako ikada budem uspeo da razvijem dovoljno bogat recnik kako bih mogao da jasno iskazem sta o njima mislim, you'll be the first to know. Cujes, zabranjeno vredjati Delije. :lol: A zasto? Po cemu su bas oni toliko posebni da se ne mogu vredjati?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Либурнија »

Није ријеч о томе(зна се и моје мишљење и о витезу и о ватерполисти и савјетнику) већ да нема називања билокојих навијача на овом форуму дебилима, пичкама и слично. Има нас овдје са свих трибина и неће бити дозвољавано да се ИКО напушава. Врло једноставно - критичка дискусија о навијању и навијачима да али не испод појаса.

Харпер ЛИ - не да није дозвољено вријеђати Делије, већ није дозвољено вријеђати билокога од навијачких групација или појединаца укључујући и тебе.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by EmptyClip »

Ја сам био на утакмици против Бордоа па се нисам нашао увређеним овим што је Ли написо. У праву је човек.

Додуше ја сам на ту утакмицу отишао да терам управу ал то није ни важно јер сам саучествовао макар и пасивно.
Много ми је било криво тада, вриштао сам и по РСБу па сам добио бан, нисам се мирио са тиме да је све ок и да пружамо подршку новом тренеру и играчима. Сере ми се од пружања подршке. Ал нико на тој утакмици зуцнуо није. Нисам ни очекивао да ће Север да поведе нешто (чак се десила контра ситуација - ђубре је добило транспарент подршке) ал сам очекивао да ће Исток и Запад да дигну глас па да ми остали на Северу то испратимо (као што се радило кад кад је покретано ужичко са бочних трибина). Међутим резултат је био активан и сви су пратили утакмицу.

Након свега што се десило не може се рећи да је само Север крив.
Понављам - сере ми се од пружања подршке.
Mauzeer
Новајлија
Posts: 80
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:44 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Mauzeer »

Brate Liburnija, nemoj, molim te da od njih pravimo svete krave i na ovom forumu. Imaju ogromnog udela u ovome sto se desava u nasem klubu !!!

P.S. izvinjavam se za off. Ok, hvala za objasnjenje. Slazem se da trebamo ipak da drzimo odredjen nivo rasprave, ma koliko tezak trenutak bio.
Last edited by Mauzeer on Thu May 23, 2013 2:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Либурнија »

Не правим ни од кога свету краву. Да ли су допуштене дискусије о навијању? Да. Да ли је допуштено вријеђање (а набијање бакље у дупе то јесте) било којих навијача. Не. Уосталом да ли сам ја писао критички о Делијама овдје? Да. Да ли сам ја бранио људе који иду на запад од напада клинаца бомбаша на једном другом форуму? Да. Значи нема простора интерпретацијама. Може о свему али без увриједљивих атрибута и квалификација.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by harper lee »

Либурнија wrote:Није ријеч о томе(зна се и моје мишљење и о витезу и о ватерполисти и савјетнику) већ да нема називања билокојих навијача на овом форуму дебилима, пичкама и слично. Има нас овдје са свих трибина и неће бити дозвољавано да се ИКО напушава. Врло једноставно - критичка дискусија о навијању и навијачима да али не испод појаса.

Харпер ЛИ - не да није дозвољено вријеђати Делије, већ није дозвољено вријеђати билокога од навијачких групација или појединаца укључујући и тебе.
OK, hvala sto si mi rekao na vreme da ne bih ovde gubio isto.
User avatar
Rajko Janjanin
Новајлија
Posts: 77
Joined: Fri Apr 12, 2013 4:55 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Rajko Janjanin »

Ja sam nov na ovom forumu i zaista mi nije jasno kako je to dozvoljeno o igracima, bivsim igracima, trenerima, clanovima uprava itd. pisati na najgrdji moguci nacin najrazlicitije kletve, uvrede, psovke itd (uglavnom sa potpunim pravom i punim pokricem) a o organizovanim navijacima nije? Potpisujem sve sto je napisao Li Harper osim ovo za Bordo - bio sam na utakmici i ne nalazim se nimalo odgovornim za bilo sta. Naprotiv, odrao sam grlo kada je Robi mahao iz loze.
Zvezda ima svoga sina, svoga Rajka Janjanina!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Либурнија »

Rajko Janjanin wrote:Ja sam nov na ovom forumu i zaista mi nije jasno kako je to dozvoljeno o igracima, bivsim igracima, trenerima, clanovima uprava itd. pisati na najgrdji moguci nacin najrazlicitije kletve, uvrede, psovke itd (uglavnom sa potpunim pravom i punim pokricem) a o organizovanim navijacima nije? Potpisujem sve sto je napisao Li Harper osim ovo za Bordo - bio sam na utakmici i ne nalazim se nimalo odgovornim za bilo sta. Naprotiv, odrao sam grlo kada je Robi mahao iz loze.
Да, дозвољено је, баш да не би испало да дрвимо с тиме. Уосталом они су јавне личности , добивају и паре за то што раде, па морају да узму у обзир и да ће бити гађани јајима и парадајзом, да не кажем нечим горим. О организованим, неорганизованим, источњацима, западњацима, фотељашим и било којим навијачима Црвене звезде није дозвољено изражавати се увриједљиво. Зато што је ово звездашки форум а не гробарски да не кажем Алкатраза и "Забрањених" гдје је вријеђање Звездиних навијача пожељно и радо виђено.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by dacha od bosne »

A da mi ovdje uvedemo hrišćansku etiku i vjeronauk? Ja se sa ovim nič ne slažem Liburnija. To što se neko kritički osvrne na nekoga ne čini ga alkatrazom i zabranjenim, a posebno ne grobarom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Либурнија »

harper lee wrote:
Либурнија wrote:Није ријеч о томе(зна се и моје мишљење и о витезу и о ватерполисти и савјетнику) већ да нема називања билокојих навијача на овом форуму дебилима, пичкама и слично. Има нас овдје са свих трибина и неће бити дозвољавано да се ИКО напушава. Врло једноставно - критичка дискусија о навијању и навијачима да али не испод појаса.

Харпер ЛИ - не да није дозвољено вријеђати Делије, већ није дозвољено вријеђати билокога од навијачких групација или појединаца укључујући и тебе.
OK, hvala sto si mi rekao na vreme da ne bih ovde gubio isto.
Не мораш да се нађеш увријеђен. Ово си све могао да видиш у смјерницама форума које су постављене. Уопште ме не води у овоме свему сујета, потреба за откивањем топле воде или жеља да глумим дрвеног адвоката навијачкој групи. "Јед је јед, а ред је ред..."
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда - Слобода Ужице

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:A da mi ovdje uvedemo hrićansku etiku i vjeronauk? Ja se sa ovim nič ne slažem Liburnija. To što se neko kritički osvrne na nekoga ne čini ga alkatrazom i zabranjenim, a posebno ne grobarom.
Уопште није била поента у томе нити сам то у лудилу некоме импутирао. Поента је била да се не гађамо међусобно г....ма, може све да се каже и на нормалан неки начин.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked