Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by crazynorth75 »

EmptyClip wrote:Имамо ми Максимовића и у подмлатку мислим.
Taj je otišao, to je onaj što je polagao vozački ispit zimus. Jedini Nikola Maksimović je ovaj Zahavijev.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:Катастрофа у најави, баш ме интересује како ће васколико звездаштво реаговати у случају исте. Чак и ако доживимо понижење на терену надам се да ће бар неко од ове деце одскочити и улити нам наду да у догледно време можемо имати и квалитетног играча из нашег погона.

Напред Звездо, напред клинци - само мушки :zastavaGRB:
Ja iskreno sumnjam da će se klinci osramotiti. Ako budu odigrali motivisano, moglo bi se i dosta toga lijepog vidjeti.
Ali najvažnije je da dobijemo nekoga od njih za sljedeću sezonu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by tsva »

bolje primiti 10 s ovima nego 1 s Mrtvijasem i drustvom. Od ove dece mozda neko neka i bude igrac. Ovi stariji su nam sve pokazali a to sve je jedno veliko nista.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by dacha od bosne »

Slažem se sa tobom...na žalost u svemu kasnimo godinama.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by garnett »

zasto je ozegovic na spisku a mihajlovic nije? :nindza:
lm, kad smo imali podmladak nikad niko nije dobio sansu, a sad kad bukvalno tamo nemamo ni jednog igraca, njih 15 dobija sansu... sto bi se reklo sve je plasnki i u dogovoru sa strukom :pop:
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by EmptyClip »

Михајловић је ваљда болестан.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Stenly »

Pa brate, kako god prodjemo, to su nasi klinci, pa evo da vidimo tu trulu istinu, kako izgledamo...

Ako je poveo Maksu Zahavijevog, to je onda potvrda da je Pini trazio da igra u Derbiju i sve ostalo...jer koji ce mu qrac sada Maksimovic covece...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by ajkula »

nisam zensko deckonja.

meni je ovaj teze pao od onog na marakani jer sam se tad kao nesto zanosio da imamo nekog ko bi mogao da uskoci umjesto onih manekena. ali sam pogrjesio. u fudbalskom klubu crvena zvezda ne postoje dva omladinca koja bi mogli da igraju fudbal na nivou srpske lige i to je porazavajuce saznanje posle ove utakmice. prekopiracu misljenje sa drugog foruma mozda ti bude jasnije sta hocu d akazem.
Ja stvarno ne znam čime su pojedinci zadovoljni.
Igru gotovo da i ne posmatram i ne zameram, kao i rezultat.
Ali individualni kvalitet, štos, lucidnost, dupli pas, brzina, šut....NULA.
Ovde nema dva pismena igrača.


Šta ovi klinci uče i treniraju, da mi je znati..


eto slucajno sma se bavio fudbalom u raznim oblicima nekih skoro 20 godina pa mi je poprilicno blisko sta znaci kad ubacis 3 a sta 6 omladinaca. kod nas su bila samo 3 debitanta . nije bas da je uslo 11 kadeta.
koliko godina imaju klinci iz partizana?
neko je debelo zajebo omladinsku skolu i ugrobio nas sledecih 5 godina pa da sutra pocnemo radit kako treba. to je rezultat danasnje utakmice. mislim da je ova utakmica oogolila stanje u klubu i vidjela sa cim raspolazemo i sta znaci oslanjanje na nase omladince. borbu za goli zivot.

to je poenta moje price. ne da li su s emomci borili ili nisu.



da je vojvodina igala punom snagom dali bi nam 7 komad abez problema. i to radoje,poletanovic,,kosovic koji nisu puno stariji od nasih mega talenata.

da li ti ,ili bilo ko shvata koliko je porazavajuca cinjenica da smo izgubili 3 razlike a trebali smo 6 i jos je jedan dio kao zadovoljan.
jel shvatate koliko je to dno? nema dalje i nema nize osim katanca.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by X-Z »

Ovo danas je ipak dobro doslo da se zagovornicima igre sa nasim ,,super talentima" dokaze da je to grupa uglavnom tatinih sinova bez ikakavog, ili vrlo malo znanja o fudbalu. Nema nikakve sumnje da bi se ovakav tim borio za opstanak, ako ne i ispao zbog loseg samopouzdanja posle onoga sto bi im Vojvodina, Partizan i jaci timovi uradili. Partizan ne bi imao milosti, tu bi pao novi rekord sigurno. U nasoj omladinskoj skoli se radi lose, deca ne znaju neke osnove fudbala, i sigurno je da niko tu ne zasluzuje prvu postavu. Zanosili su se ljudi nekim talentima, ali oni su kao cudoviste iz Loh Nesa. Prica se da postoje, ali ih niko nikada nije video.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by crazynorth75 »

Očekivan poraz, koji ne treba staviti nešto posebno tragično. Obzirom da su im istovjetnim rezultatom poražene kolege iz prvog tima pred svojim navijačima, klinci se i nisu obrukali. Prvi put u ovakvom ambijentu, znamo svi šta je nekad značila Zvezdina omladinska škola ali realnost je takva. Nakon godina koje su pojeli skakvci čudo je da uopšte imamo omladinski pogon.

Ono što sam ja vidio danas su Jakšić, kojeg bih ladno upario sa Žućom Stojkovićem iduće sezone, ondak Grujić, bez obzira na grešku kod gola, ima tu potencijala, fino je prihvatao loptu, odigravao, dečko je ipak '96 godište i morao bi ići na ljeto na pripreme i fizički djeluje dobro, nešto viši, mora ga Pino odmah oteti od stručnjaka iz omladinke škole. Zatim, prilično mi se svidio mali Brajović (isto '96. godište) lijevo, fino se par puta ubacio u napad, možda je bilo bolje i da je počeo utakmicu. Zadnji vezni Stojković bi mogao isto ići na pripreme, a zamjerka Pintari je igranje Asamoe, možda je bolje u ovoj situaciji da je počeo Čikić lijevo da i njega vidimo. Vesić je pokazao određeni kvalitet, dobar u situacijama 1-1, izlazio na centaršuteve, evidentno je da ima problem sa degažiranjem lopte, tako je i pao 1. gol. Ostavio bih ga ja u klubu, drugi ili treći golman može biti. Također je i Vukan imao nekih fudbalskih poteza naravno da ga treba ostaviti.

Za kraj bih se ponovo načestitao mile nove godine rumenom đubrovu koji se svojski trudio da nam demonstrira neku silu. Ona najgora osobina kod ljudi da protivnika koji leži na zemlji, koji je grogiran, komiran od batina, i on još dodatno šutne kako bi se dodvorio nekome. Ali neka...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by dacha od bosne »

Braćo, ja apsolutno shvatam vaše nezadovoljstvo, ali ipak treba pogledati neke činjenice.
Prvo, ovaj tim nikada nije igrao zajedno. Drugo, igrali smo protiv napaljene Voše koja je htjela da oštri polni organ na nama, a i iskusniji su. Treće, sudija nas je osakatio onim penalom i još nekim odlukama.
Ne bi ja momcima puno zamjerao na današnjoj partiji. Od mene (Ilgenio) svi imaju 7-icu :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Rajko »

ajkula wrote:
koliko godina imaju klinci iz partizana?
Дођосмо и до тога. Зато и кажем да је огромна разлика кад у тиму имаш једног или два омладинца, и кад их имаш 7-8. Нинковић већ две (или три) године игра са првим тимом. Јојић је полако убациван ове сезоне. Људи имају систем. И то какав. Њихови клинци се уигравају и добијају на самопоуздању на затвореним утакмицама. Ал нећу о томе.

Оно што је чињеница је да је ова наша генерација редовно убијала ту Партизанову генерацију. Толико о таленту и квалитету.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by ajkula »

poenta cijele price je da su nase mladje kategorije fudbalski neobrazovane a i ne vidi se neki talenat. a jos manje s evidi da postoji neka grupa igraca poput one generacije jankovica boska koja bi mogla u nekom momentu da nas izvuce iz kanala u kom s enalazimo.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Ганац »

Rajko wrote:
ajkula wrote:
koliko godina imaju klinci iz partizana?
Дођосмо и до тога. Зато и кажем да је огромна разлика кад у тиму имаш једног или два омладинца, и кад их имаш 7-8. Нинковић већ две (или три) године игра са првим тимом. Јојић је полако убациван ове сезоне. Људи имају систем. И то какав. Њихови клинци се уигравају и добијају на самопоуздању на затвореним утакмицама. Ал нећу о томе.

Оно што је чињеница је да је ова наша генерација редовно убијала ту Партизанову генерацију. Толико о таленту и квалитету.
Zato nam je fudbal tu gde jeste (generalno) i klupski i reprezentativni,zato što vrvi od talenata.
Prvo pitanje jeste koliko košta treniranje u klubu?
Drugo pitanje ko odlučuje o tome ko je talentovan a ko nije?
Treće pitanje ko trenira pionire i ostale uzraste u školi?
Četcrto pitanje zašto sad fudbal igraju oni koji imaju da plate a ne oni koji imaju talenta?
Mi kao zemlja smo bili poznati po kreativnosti u fudbalu a sad samo cepanice (počinjem da sumnjam da u Srbiji uopšte ima kreativne dece),ko je za to kriv?
Ko je kriv što svi hoće da se očešu o Zvezdu?
Ti koji su krivi za gore navedeno su krivi i zato što mi u timu nemamo ni dva krštena fudbalera.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by EmptyClip »

Не видим због чега би на основу ове утакмице доносили суд дал да догодине играмо са омладинцима. Па зар постоји неки други начин а да је мање штетан?
Locked