Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by crazynorth75 »

26.05.2013
Са Пинту - Сви на стадиону су се смејали пеналу
Тренер Црвене звезде Рикардо Са Пинту, честитао је фудбалерима Војводине на заслуженој победи, али и додао да није видео разлог да домаћин буде помогнут од стране судија, јер је у окавој ситуацији свакако квалитетнији тим.

- Мој први утисак је да се судија на данашњој утакмици шалио са мојим играчима. Извели смо млад тим, као што смо и најавили, и јасно нам је било да је Војводина квалитетнија у овој ситуацији, и да би нас победила и без помоћи судије. Није ми јасно зашто је делиоцима правде на овом мечу било потребно да се овако понашају. Када је свиран пенал, сви на стадиону су се смејали, а играчи су ми и поред тога на полувремену говорили да не могу да играју јер их судија стално омета у томе. Опет понављам, Војводина је заслужено победила, 3:0 су славили и у утакмици у првом делу сезоне, само кажем да би до победе можда дошли на тежи начин да су сви актери меча били на нивоу - рекао је Са Пинту.
http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvazn ... enalu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Константин »

La Masia de Can Planes.
Да није оволико расуло било би само маалчице боље, пробудите се.
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by tsva »

Najjaci utisak je ostavila mlakoca u duel igri svih nasih igraca. Fudbal je muska igra a kod nas niko kila nema.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Ганац »

tsva wrote:Najjaci utisak je ostavila mlakoca u duel igri svih nasih igraca. Fudbal je muska igra a kod nas niko kila nema.
Edgar Dawids nema nešto zavidne gabarite,pa opet je bio jedan od najčvršćih momaka u svakoj ekipi u kojoj je igrao.Znači nisu gabariti u pitanju nego bubrezi (i to beli)i treneri koji treba da ih uče da priđu bliže protivniku, pa nisu oni Mesi i Ronaldo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Najdoski dr. Ilija »

Надао сам се да ће наши клинци да одиграју бар мало боље.
Без обзира на данашње издање мислим да прођу заједничке припреме (али не Скајп) и да играју бар полусезону да нас ови сланинари не би могли добити.
Уз услов коректног суђења!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Stenly »

Prvo, Vosa je napala klince da im da 10.

Drugo, sudija nije bio normalan, ima decu na jednoj strani a uzeo je da ih busi, da covek ne poveruje!

Vosa je najbolja ekpia u zemlji, alivodic i vulicevic su im bili motor i tako su nas dobili.
Klnci se borili koliko su mogli, ali opet, nemamo sredinu i tu treba da se radi. Sredinu nemamo od AJ. Dakle to da se sredi, i da pokusamo nesto...

Neko kaze sa omladincima bi nas partizan vosa drali i td...ne, ako idemo sa omladincima, proglasi bankrot, i kreni iz beton lige pa za 4 godine dodji u JSL. Ako bankrotom se taljasamo dugova ja bih to uredio, ali to verovatno nije tako, isli bi pod stecaj.

Rezime: Treba nam 5 dobrih igraca.
A deca nisu nista kriva, i ne moze se suditi o njima na osnovu ove utakmice!
Utisak: Totalna fizicka nepripremljenost, svako nas je otrsio, pregazio u fizickom smislu!!!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by X-Z »

Da, da, a sigurno bi prelazili svake godine po jedan rang... Trebalo bi nam 6,7 godina u najboljem slucaju da se vratimo postenom igrom, a onda bi opet bili mamac za razne menadzere... NE MOZE SE SA DECOM IGRATI NI POD RAZNO! Pogotovo ne sa osrednjim talentom. Danas to nije video samo ko nije hteo. Ovi momci nemaju kvalitet, i tu ni pripreme, niti bilo sta moze pomoci. Sa ovim prvim timom, sledece sezone, ko zna da li mozemo u prva 3 s obzirom na situaciju... Sa decom... Tu opciju je bolje i ne spominjati. I te kako bi sluzili slaninarima i glodarima za popravljanje gol razlike. I da se razumemo, sudije bi iskoristile priliku kao lesinari, i ubedjen sam da bi u slucaju da igramo sa klincima imali najgore sudjenje u istoriji fudbala. Jednostavno, kada gigant padne, svi lesinari hoce parce mesa...
Last edited by X-Z on Sun May 26, 2013 11:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by EmptyClip »

Ја сам данас видео да ми немамо нити једног играча који уме са лоптом. Фудбалера.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Константин »

EmptyClip wrote:Ја сам данас видео да ми немамо нити једног играча који уме са лоптом. Фудбалера.
Данас ти није мјеродавно јер су клуб и екипа у тоталном распаду да не помињем танку омладинску школу. За лопту у Европи још нисмо, али ове године се титула могла "лагано" узети са све овогодишњим ростером. До нас је било.
Врста која изумире
User avatar
Cune
Новајлија
Posts: 14
Joined: Sun May 26, 2013 8:35 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Cune »

Мени је најмањи проблем што смо примили 3 комада, баш ме брига и да смо више примили. Али ме боли то што нисам видио 2 нормалне акције, неки дупли пас, протрчавање.. Ништа нисам видио од наших клинаца. Схватам да су млађи, али то су ипак момци од 19, 18, 17 година. Нису то више клинци. И преко свега тога пређем, и онда видим пас Ожеговића који иде између нашег десног бека и још једном играча (нисам их све ни попамтио). Па Грујићев пас код 2. гола. Попречна лопта, то су ме учили кад сам имао 10 година. Неке ствари су стварно биле :povraca2:


Вешовић, Вукан, Мићко, Весић.. Доста добри. Вешовића цијело љето тјерати да вјежба центаршут. Само то. Има момак брзину, јак је довољно, креће се добро. Али центаршут :?: Вукан солидан, мада кад га упоредим са Нинковићем или Марковићем.. Разлика је велика. Огрешили смо се што нам је Мићко био цијеле сезоне у другом плану, ми на сву ову кризу иако имамо наше дијете које игра задњег везног доводимо још 2 играча на тој позициј (Миливојевић па Гаридо). Весић фино бранио, поготово у првом полувремену.
"Nemam drugi klub, ovo je moj klub, ostajem da se borim. Teško je, ali treba tražiti rešenje."
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Limun »

Nista manje nisam ni ocekivao, prosjecni klinci nam igraju u omladinskoj, niko nije u klasi ovih komsijskih, ovaj tim bi se borio za sredinu tabele.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Војводина - Црвена звезда 26.05.2013.

Post by Stenly »

Nije ni igracki kadar toliki kanal koliko smo mi ovaako u kanalu tj bez prebijene pare, sa Upravom koja talasa i td.

Ni groblje nema nista bolje, sem te dvojice igraca, ostalo ko mi, isto igraju ocajno i td, i ovakve kakvi smo, jedva nam dali taj gol srecno u 90-tom minutu.

Treba se otarasitiovih koji su nam krv pili Mikic, Reljic...i td...zadrzati ono sto nam trebam najvise 8 igraca, ubaciti ove mladje njih 5 max, i dovesti do 5 jakih igraca i to je to. I to svi znamo, da ne pametujemo mnogo.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked