Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Из прикрајка
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:10 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Из прикрајка »

зашто дозвољавамо да неко из управе, који је одавно зрео за сваки вид пензије, чува некога ко не зна да ради посао за који је плаћен?
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Константин »

Гледао ПП, и сами крај меча. Између Џају на ХРТ. Све очекивано, у Нишу са Јанкосаном антифудбал. У Загребу присјећање из историје. Чини ми се да нико на Чаиру од онолико људи не прозва Јанкосана. Зарадио чое'ек током богате тренерске каријере и великих успјеха са Звездом кредит. :pop:
Врста која изумире
РС Либурнија

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by РС Либурнија »

Из прикрајка wrote:зашто дозвољавамо да неко из управе, који је одавно зрео за сваки вид пензије, чува некога ко не зна да ради посао за који је плаћен?
То нас Бог кажњава што смо дозвољавали да неко из управе, ко је одавно био зрео за сваки вид говњиве мотке, доведе превару која не зна да ради свој посао на клупу, а ми, умјесто да смо узели говњиву мотку у руке и разјурили их немилице и бестрага, још им и аплаудирали.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by dacha od bosne »

Ovo je najžalosnija stvar. Ok, prihvatam da igrače treba prozvati za nezalaganje, ljenost, ovo, ono...ali da Jankar nikako nije na tapetu? E to ne mogu da skontam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by dr.nele »

pomislio sam danas kao i protiv vose ma nema veze ovaj sada sigurno ide,valjda se necu zeznuti kao i tada.jos jedna sezona bacena u zaborav igraci Dzaja Covic i ostali ulaze u istoriju kluba kao neko ko je bio tu kad je partizan nakon 1000 godina stigao Zvezdu u titulama.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

dr.nele wrote:pomislio sam danas kao i protiv vose ma nema veze ovaj sada sigurno ide,valjda se necu zeznuti kao i tada.jos jedna sezona bacena u zaborav igraci Dzaja Covic i ostali ulaze u istoriju kluba kao neko ko je bio tu kad je partizan nakon 1000 godina stigao Zvezdu u titulama.
ajde objasni kako su nas stigli u titulama
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by gazda »

Sto rece pevac u crtanom filmu - dva puta nista je nista, crva nije bilo.

Valjda je hteo da kaze, da ako JSD osvoji titulu, onda ce imati isti broj titula kao i mi. Istina je da su oni osvojili dosta titula posle raspada SFRJ, ali "dva puta nista je nista" :matis:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

Pa valjda se sve titule broje ako vec poredis dva kluba. Kad poredis, krenes od najvrednijeg sto imas. Mi imamo titulu prvaka evrope i sveta. Nase ime je na klempi. Tu pocinju i zavrsavaju sva poredenja velikog i mnogo manjeg kluba. Mugu Mirko Marjanovic i njegovi sledbenici da rade sta hoce, da pricaju sta hoce itd... Sve im je to dzaba. Oni jesu uspesniji klub u zadnjih 20 godina ako njihov uspeh izrazavamo u mjernim jedinicama tipa 1 Shamrok = 10 Tikvi itd... Mozes da igras 100 liga sampiona i tu budes kanta za nabijanje ali sve dok protivnicki navijaci pre utakmice posecuju muzej tvog najveceg rivala jer u tvom nema nista osim portreta toleta karadzica u prirodnoj velicini, svako poredjenje je izlisno. Sad ako ti je 13-14 godina pa te na velikom odmoru "sikaniraju" simpatizeri manjeg kluba, nauci kako ces da se branis. Posalji ih na youtube da ti pokazu klipove njihovih najvecih pobeda u istoriji. Sve se bojim da ce nesto uspeti da nadju. Treba menjati nacin razmisljanja. Uvek smo gledali samo sebe jer kad smo bili pravi niko nam nije bio ravan pogotovo ne u gradu. Trebamo da popravimo nas, da se vratimo onome sto nas je dovelo o vrha.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by dr.nele »

valjda je jasno da sam mislio titula prvaka drzave,koliko god bio tu pehar ls ovo se nije smjelo dopustiti.Ajde da mi imamo neku igru neki sistem pa da i kazes neka dolazi nase vrijeme mi smo sve gori i gori.Dosao Dzaja koji zivi u proslom vremenu,dosao Covic koji nema vremena da prica o treneru.I sta kad prodje i ova sezona prelazni rok nemamo za vode ali eto htjeli smo dovest ronalda ali nema para nema veze napadamo titulu sa ovim sto imamo.I tako vec 6 godina.Ja i gledam samo nas i ne vidim nista dobro niko ne shvata opasnost ovoga.Mi imamo srecu pa su tamo lopovi ali jednom nek se presjece kod njih i udju u ls,nek budu kanta za nabijanje uzet ce pare prodati nesto i ako sastave tim bit ce nam nedostizni kao dinamo hajduku.Toga se ja bojim to je Dzaja nedavno govorio sreca pa nisu iskoristili to i napravili dobar tim.Titule se ne smiju gubiti olako kako mi to radimo jer nije to samo broj pehara tu je nesto sto nas moze da izvuce iz dugova. Nas bi 2 ls mogle izvuci iz dugova kroz le nikad necemo proci jer je teze ako i prodjemo to je mnogo manje para nego u ls.A mi se mozemo praviti da najveci rival ne postoji da smo mi jedini itd.to radimo 20 godina i to nas je i dovelo do ovoga.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

Sve to stoji ali mi jednostavno ne mozemo tako da razmisljamo. Ne mizes kucu od krova da gradis niti moze da je obnovis od krova ako su ti temelji uruseni. Nama su temelji uruseni. Mi moramo sve od pocetka. Ovi su na vlasti pola godine a jos nisu nista napravili. Omladinska skola mora da se reformise. I dalje igraju tatini sinovi bez talenta. Treba smanjiti broj zaposlenih. To ce da boli, dice se bura ali te stvari moraju da se urade. O Covicu moze svasta da se kaze ali ipak je pokazao da moze da napravi stabilizaciju bez obzira na metode oko kojih se vec moze diskutovati.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by dr.nele »

Mi moramo da radimo sve u hodu,samo sto nema niko muda za to u stvari neko koci.Dosli su u ponoc kao sve gori nije moglo do jutra da ceka a sada i dalje isto.Zasto odmah nije istog jutra otpusteno radnika bilo bi suza proklinjanja ali to je tako jbg.Zasto da igra Miki i Cava za pola miliona godisnje a kao stednja.Zasto se ide na 80 radika eto kao 91.ma idi na 30,18 igraca i omladinci zaposleni samo prijeko potrebni koji ce da rade duplo ma trodupli posao dok firma ne stane na noge ko nece cao uvijek ima ko hoce.Znaci sve ovo istog dana omladinsku skolu odmah rasturiti ko nece cao nek ostane njih 5 doci ce novi.Ali nakon svih tih usteda ulozit u stopera ili sta nam vec treba jer mi smo prije svega fudbalski tim i to ne smije da pati.Napraviti plan vracanja duga i objaviti budjet nam je 10 miliona vracamo godisnje 2 8 dijelimo i razvlacimo kako znamo ako koga prodamo masno to skuplje i pojacanje itd.Sve to u hodu ali prvi tim ne smije da trpi kao sad jankovica kao kapitena koji na izdisaju mora da igra kao krpljenje stopera.Slazem se ja sve ali mi koliko god imali titula i bile one bezvrijedne ipak ta titula nesto radi cega se igra.Ode ovo u off skroz tsva i ja zelim isto kao i ti samo ja zelim da napokon pocnem gledati Zvezdu kroz sportske rezultate dosta mi je da se o nama prica o svemu najmanje o sportu.
Locked