Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Николај Кузњецов

Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Николај Кузњецов »

Раднички - Црвена звезда, недјеља 17.03. у 13.00ч, Ниш, Стадион Чаир

Сутра игра Звезда. То је вијест и догађај само по себи, без обзира гдје и када игра. Нишлије смо добили 2 пута ове сезоне, једном на Маракани 3-2 и други пут на Чаиру у купу 2-1. Оба пута смо "испровоцирали фортуну". Поред "провоцирања фортуне", овај пут би могли мало и да заиграмо нешто што личи на фудбал и што би нас, поред боје дресова, подсјетило барем слабашно на то да смо ФК Црвена звезда. Слабашна је то нада али нада увијек умире задња. Трибине би требало да буду, успркос лошој игри и терену, добрано испуњене. Јужна пруга је један од звездашких бастиона...
РС Либурнија

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by РС Либурнија »

Када неко попут тебе, неће да оде на текму која ти је практично домаћа, онда је то знак да се стави прст на чело и да је можда стигло и "послиједње вријеме" или барем није далеко. Е сад, знам да би ишао у БГ-зону да пратиш Звезду, а нећеш пред кућом у 1. лиги?! :( Не могу једноставно да скапирам како то да ти не капираш причу?! Ко је онда уопште капира?!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by dacha od bosne »

Apsolutno razumijem i podržavam brata Bišopa. Ali o toj neznalici ćemo na nekoj drugoj temi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by daba »

РС Либурнија wrote:
бишоп wrote:Ја се слажем са оном "Нема велике Звезде без пуне Маракане" , као и то да нам сваки терен у Србији буде домаћи али сада је догорело до ноката ми морамо сада да спасавамо следећу сезону (мрзим овај израз) , а не ову, а то не можемо да учинимо са Јанковићем на клупи.
Апсолутно. Ја не осуђујем ни људе који ће да оду а камоли оне који ионако увијек и свуда иду. Али требало је на неки радикалнији начин изразити протест, од овог, ми пјевамо, па онда када овај незналица зајебе ствари, ми прозивамо играче на рапорт кад је ионако крај. Мсм, wtf?! То су исти играчи отприлике, минус Тошић, који су се усрали у живот 3 пута гробљу након 5 година поста у дербијима.. Не знам што овлико газимо по јајима са овим ликом који нам упропаштава сезону и тим?! Одавно је требало "оданде где треба" да се заори јасно, гласно и чисто - "Мурињо, Сале...одлази!" А не да му дајемо кредита до изнемоглости да нам уништи и ово мало игре, играча и резултата што смо имали. Ја Север сматрам својом другом кућом али за оволико стрпљења и разумијевања за АЈ немам разумијевања...не због било чега другога, већ због Звезде саме.
Ja iako vise volim kosarku od fudbala isao sam na utakmice i bio svedok mnogih istorijskih pobeda,nazalost od 2000 pa na ovamo iz godine u godinu sam isao redje jer sam video kuda nas brod titanik plovi a nisam imao snage niti pomoci da ispravim gresku ili makar putanju tog broda.
Dosao je veliki zuti koji je moram iskrenoo priznati probudio u meni onu zvezdasku ljubav i ne samo meni vec i mnogim ljudima koji su dolazili na istok i zapad i dobrano ga punili, za razliku od ove mladjarije na severu , mi ipak pamtimo neka lepsa vremena zvezde i nase marakane.
posle odlaska robija ja nisam mogao vise da podnesem takva dogadjanja da ne upotrebim neku tezu rec, ipak sam covek u godinama i covek od principa i rekao sam do nekih lepsih vremena ako ih uopste bude i bilo.
ima nekih stvari preko kojih jednostavno ne mogu preci iako zvezdu volim vise nego sebe, ali to jednostavno tako.
Ne ocekujem od ove utakmice nista osim jos jedno mucenje,i jos jednu istoriijsku izjavu posle nje naseg kvazi strucnjaka.
dovoljno je samo pogledati ekipu ili makar jedan deo igraca kako je ko igrao dok je bio veliki zuti a kako sada igra svakome ce bitit jasno o cemu pricam.
J acu se vise na ovom forumu bazirati na kosarku i eventualno fudbalski istorijat,a vi koji pisete ovde zelim vam da konstruktivno kritikujete ove momke oni nisu nizasta krivi, a o srpskom murinju ne bih trosio reci zaista.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

daba wrote: Ja cu se vise na ovom forumu bazirati na kosarku i eventualno fudbalski istorijat,a vi koji pisete ovde zelim vam da konstruktivno kritikujete ove momke oni nisu nizasta krivi, a o srpskom murinju ne bih trosio reci zaista.
Skoro "nizasta" ali sustinski apsolutno tacno

Mucno je gledati FKCZ ovih dana medjutim ima i prednosti, nije da nema. Ne moram da navijam sat un 7 ujutro u nedelju. Fino se naspavam i kad ustanem proverim rezultat i konstatujem sa zaljenjem ...

Verovao sam u neka bolja vremena al mladiost ludost.

Sutra ko bude smogao snage da odgleda moze da ocekuje totalni antifudbal dve ravnopravne ekipe od kojih jedna ima kakvo takvo opravdanje za isti. Cenim da ce se i uslovi za igru prilagoditi objema ekipama.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Beara_Vladimir »

Mi smo postali ravnopravni sa jsl ligašima. Nekada izgubiš, nekad dobiješ, to i jeste definicija ravnopravnosti. Od nas apsolutno više ništa ne očekujem. Nadao sam se, verovao sam da će biti bolje, ali sve je gore i gore. Možda ćemo mi i dobiti Real sa Nišave, možda ćemo ih razvaliti, možda će oni nas razvaliti, ali jedno je sigurno - mi nećemo igrati fudbal sve dok je Janković na klupi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by dr.nele »

Prvo pozdrav svima,u vezi utakmice nadam se pobjedi al spreman sam na sve.Zalosno je da ja u dubini duse prizivam losu igru ili bilo sta samo da ovaj ode. Jer svaka pobjeda nasa je mogucnost ostanka ovog na klupi i produzivanje agonije.Bit ce mucenje naravno prva lopta odma u aut sa centra itd.Volio bi da Kadu krene umjesto vukana posto Miki mora da igra da Vukan udje zadnjih pola sata.Dauda ako nije spreman citavu utakmicu moze bar 70 minuta,treba nam osvjezenje u igri.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Pravednik »

Na žalost mi zaostajemo 8 bodova i to je naravno kraj trke. Najradije ne bih gledao ali moram zbog onih koje sam zatrovao.
Ova ekipa sigurno ima potencijala da dobije Radnički ali kada bi naš trener znao kako. Ako već mora da igra Milijaš bi mora da igra odmah iza špiceva (to je jedino mjesto gdje ne mora mnogo da se kreće)

Dakle to bi bila formacija 4 3 1 2:
Bajko

Mikić Pantić Spajić Mladenović

Lazović Garido Kadu



Milijaš



Mudrinski Dauda
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

Ne postoji mesto u timu gde ne moras da se kreces. Sramno je bilo vracati kapitena za te pare kad je svakom bilo jasno da on ne moze da hoda. Lepo je sto on puni statistiku prekidima i sutevima ali to ne kompenzuje nedostatke. Kakve su sanse da dve utakmice za redom ne primimo gol
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by naka »

U normalno vreme bi se već zagrevao za put u Niš i svraćanje kod Marijana u Doljevcu ili u mehani. Ovako izvađena pretplatna za zapad je kovertirana onod momenta kad je ono zlo vraćeno u klub. Naravno da njega ne krivim nego uvek glavu koja ga je primila pa kasnije glavu koja ga je zadržala.

Kao što se ne zna šta mi igramo, koju formaciju igramo i da li ćemo biti tonični ili ne, tako isto nikad ne možeš da pretpostaviš šta će se desiti. Razlog je naravno taj što to zavisi od protivničkih velemajstora fudbalske hrkljuš igre sa ovih jelen livada. Ako nas neko napadne ili spoji tri pasa na sredini, sasvim je izvesno da će biti uvek oči u oči sa Bajkom i da će se primiti gol. Napred zavisimo od kreacije Mikija kapitena (jeboga ko ga vratio i kome je produžena ruka na terenu...) tj od koliko će nam kornera i skraćenih prekida sudija odsvirati i gde će se nakon centaršuta fliper metodom ugurati neki gol.

Nadam se da je ovo nesretniku sa naše klupe poslednja utakmica, ali uvažavajući činjenicu da je ovo Srbije gde se zlo pothranjuje i gde naš klub izgleda kao da su ga svi vračevi iz Afrike i vlaške gatare urekli, očekujem reinkaranaciju Jankosana u Čiču.
РС Либурнија

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by РС Либурнија »

naka wrote: Naravno da njega ne krivim nego uvek glavu koja ga je primila pa kasnije glavu koja ga je zadržala.
Ипак постоје разлике у финесама - она глава што га је довела роварећи Робију иза леђа и роварећи свуда гдје је стигла, зло је по себи поред тога што је немач појма.. Ова глава што га је задржала изгледа не зна шта чини. Да зна, шутнула би га већ колико послије понижења против ОФК у купу и покушала да спаси сезону када се било на још подношљива -3. Мада, нисам ни сигуран која је глава одиграла одлучујући потез при задржавању ове новинарске патке на клупи..
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Велики Делија »

За Звезду у овој сезони нема лаких утакмица. Свака једна је од повратка дунстера у клуб својеврсно мучење и испитивање јачине живаца. У току утакмице са Новим Пазаром ми се први пут десило од када пратим фудбал и Звезду да скоро заспим. Ни сам не знам како сам успео да одгледам све до краја.

Пуно људи говори да ће Раднички играти бункер. Е па ја нисам толико сигуран, јер сваки ТСЛ тренер зна да против Саленцетове "тактике" је довољан јачи пресинг и дубинске лопте иза леђа одбране. Ја стварно немам појма како ће одбрана одиграти данас, јер када је везни ред такав какав је, увек је велики успех сачувати мрежу. Код Јанкосана фудбала нема, мучење је загарантовано, то је јасно, дакле биће занимљиво видети резлутат, јер игре неће бити сигурно. А то да ли ће бити победа или нерешено зависи највише од дефанзиве и њене способности да одбрани сопствени гол.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by EmptyClip »

Види га овај, понео и скајперски аватар за собом :mrgreen: Ај добродошао.

Богами данас очекујем да нас развале контрама. Дал ће нам дати гол не знам, ал ће бити проблема.
Добијамо голом после прекида.
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by gazda »

Komentarisanje u toku utakmice
ovde
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by crazynorth75 »

Razbi nas i Radnički ko beba zvečku, još su nas mogli i napuniti do vrha, što bi na kraju i imalo neku kosmičku pravdu kada su jankosan i njegova mecena u pitanju...Da se komentariše, nema šta, jer bi svaki put nakon jankosanovih utakmica mogli ostavljati isti komentar. Jedina zamjerka Nišlijama je ono džiberisanje na kraju, ali vjerovatno bi i naši radili isto da mi vodimo, tako da...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked