Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Из прикрајка
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:10 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Из прикрајка »

Није лоше било. Екипа је показала карактер и код вођства противника од 2:0.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Beara_Vladimir »

Već viđeno sve jesenas. Na Marakani nas je Real sa Nišave razbio kao i danas, možda čak i gore, ali smo pukom srećom pobedili. Našu igru neću komentarisati, na to ne vredi trošiti reči.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Трапа »

Први пут у животу навијах да Звезда изгуби, зарад "виших" циљева. Да ли твенев има имало образа и одговорности, да ли ће председник коначно прогледати, видећемо.

Петковић још једном доказао докле досеже његова граница идиотлука. Није њега џаба Роби шкартирао и послао на трибине.
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Leteća Kaća »

Трапа wrote:Први пут у животу навијах да Звезда изгуби
ne znam kako neko moze da navija da zvezda izgubi i da pritom nazva sebe zvezdasem. valjda je svima u interesu da zvezda pobedjuje i osvaja bodove.
атомски мрав

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by атомски мрав »

Da trener ima obraza otišao bi odavno. Šteta što nam nisu zveknuli još koji gol, a iskreno mogli su. Ostalo je samo ime od nas, na žalost. I navijači su odlepili. Pevati "sever celi sada se veseli" kad gubimo 2:0 = smehotresna olimpijada
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Holden »

Ја сам Звездаш и желео сам данас 0 бодова, јер је више него очигледно да ова будалетина неће да оде другачије. Ово стварно не верујем да ће јавност да свари тек тако, па чак и у Србији, земљи чуда.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by crazynorth75 »

Leteća Kaća wrote:
Трапа wrote:Први пут у животу навијах да Звезда изгуби
ne znam kako neko moze da navija da zvezda izgubi i da pritom nazva sebe zvezdasem. valjda je svima u interesu da zvezda pobedjuje i osvaja bodove.
Postoje razne vrste pobjeda, nama bi u ovom trenutku najveća pobjeda bila odlazak jankosana sa klupe. Mnogo veća nego 3 boda ili bod u Nišu...
Last edited by crazynorth75 on Sun Mar 17, 2013 4:23 pm, edited 1 time in total.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

Zasluzena pobeda Reala sa Nisave sa mrljom na kraju gde su se bas seljacki poneli manirom malog kluba nesto slicno kao mi na zadnjem derbiju sutajuci jednu jedinu loptu na tribine. To je odlika batadjorine skole fudbala. Umesto da razvalis nokautiranog protivnika do kraja tvoj jajarski mentalitet te tera da cekas godoa(kraj). Za razliku od prosle jeseni sada im se nije osvetilo. Da smo jadni i bedni nije nista nivo kao i cinjenica da ne znamo, da se ne trudimo, da smo nespremni (kratke pripreme slaba konektivnost skajpa) itd... Bilo je vise nego nerealno da opet ne primimo gol i time srusimo krvavo stecenu reputaciju. Ostaje nam sa malo ublazimo bol sprdanjem sa debilnim izjavama nadam se bivseg trenera koje svakako slede. Mozda nam i obogati vokabular.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by tsva »

Leteća Kaća wrote:
Трапа wrote:Први пут у животу навијах да Звезда изгуби
ne znam kako neko moze da navija da zvezda izgubi i da pritom nazva sebe zvezdasem. valjda je svima u interesu da zvezda pobedjuje i osvaja bodove.

u 99.99% slucajeva bila bi u pravu ali u ovoj situaciji nas bodovi i pobede sve vise ukopavaju. Mi smo titulu izgubili u momentu kad nas je ova spodoba preuzela uz pomoc svevisnjeg toleta da nas spase. Sve posle toga je nebitno ili sto bi igraci rekli "parada pijanstva i kica." O pobedama i bolovima su trebali da misle ljudi iz uprave jesenas. Sve ovo je njihovo maslo. Zar njima nije u intresu da Zvezda pobedjuje i osvaja bodove? Trebalo bi da bude ali nije jer da jeste mi bi imali trenera a ne francusku sobaricu.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Pravednik »

Trener na terenu udara zadnji ekser u naš kovčeg a predsjednik na HRT1 u vrijeme utakmice priča hvalospjeve o sebi i svojim velikim igrama (koje su zaista bile) a klub tone. Sami smo sebi najveći krivci, pa ni Radnički danas ni kriv ni dužan pobjedi. Sve što je radio veliki Žuti ovaj je uništio tako da ne čudi forsiranje Petkovića (zvani ljudsko dno) i kapitena.
I daj bre više Stojadinoviću pokaži ili jesi ili nisi SD.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Велики Делија »

EmptyClip wrote:Види га овај, понео и скајперски аватар за собом :mrgreen: Ај добродошао.
Хвала на добродошлици :) И наравно, без скајперског аватара ни на корак, тек када дунстер одјебе ћу га променити ;)

Елем, у овој утакмици нас је Сале разбио исто као и против Спартака, ОФКе, Јагодине и Воше. Тако ти је, када јебе, јебе до краја без вађења. Од ових играча је направио скуп полуфудбалера, снизио им добрано тржишну вредност и на крају су постали захваљујући стручњаку распуштена банда без икакве фудбалске идеје. И нису они за то криви, већ сподоба која себе назива тренером. Данас није било ничега, нити дефанзиве, нити офанзиве. Никакве идеје, система. Ка овим екипама, које сам именовао у овом посту се данас придружио и Раднички, још један ТСЛ великан који је понизио Звезду, уништену од стране демагога на њеној клупи.
Last edited by Велики Делија on Sun Mar 17, 2013 4:44 pm, edited 2 times in total.
Из прикрајка
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:10 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Из прикрајка »

не постоји виши циљ. Ја колико год сам хтио да оде јанковић, нисам хтио да звезда изгуби.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Трапа »

Океј, сви различито доживљавамо љубав према Звезди. Што се мене тиче, наравно да постоји виши циљ и наравно да ми је прече да се ратосиљамо тренера незналице од бода или три који нам ништа не значе јер је титула већ била изгубљена. Но, сасвим небитан офтопик...
User avatar
Звездаш
Новајлија
Posts: 4
Joined: Sun Mar 17, 2013 5:20 pm

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by Звездаш »

Играчи троми, безвољни, губе сваки дуел...Од 50. минута капитен исплазио језик, нема трунке живота у њему. Тактика катастрофална, брука за бруком. И даље се велика већина навијача ложи на лепе речи и широк осмех. Некада су се примали на Топлице, ДелТане, Мишковиће, Лукиће, Ивиће, Буњевчевиће, Шишиће, Паркере, Сузукије, данас на Џајиће, Стојадиновиће...Време пролази, нико ништа не предузима а омча око клупског врата се све више стеже...
Све вас поздрављам, нећу бити ту до петка. :ziveli:
РС Либурнија

Re: Раднички - Црвена звезда, недеља 17.03. 13.00ч, Ниш

Post by РС Либурнија »

Из прикрајка wrote:не постоји виши циљ. Ја колико год сам хтио да оде јанковић, нисам хтио да звезда изгуби.
Ја колико год да сам навијао да Звезда побједи, знам да нас је скупо коштало 0-0 против Бордоа, тада је требало да лети зло из канцеларија...Колико год навијао да Звезда побједи, знам и то да нас је скупо коштало 3-2 против партизана када је требао да лети овај инцидент са клупе...Да смо тада изгубили били би на -11 али можда ипак имали наду. Сада, 4 мјесеца касније, јесмо на -11 а нада...е она увијек умире задња. Наша нада када слиједећи пут умре, умријеће и клуб. Зашто ћутимо?! Зашто дозвољавамо да нам клуб пред очима умире?! Зашто се не побунимо када видимо да нас воде у гасну комору, што би рекао колега форумаш?! Зашто гледамо а не видимо, што би рекао онај матори са клипа?!
Last edited by РС Либурнија on Sun Mar 17, 2013 6:09 pm, edited 1 time in total.
Locked