KLS 2013

User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: KLS 2013

Post by EmptyClip »

Целе године се Човић са њима развлачи по блату и маже говнима.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

On je navikao na taj milje ali je sad shvatio da samo na ovaj način Zvezda može da profitira, inače namazao bi on ovu dvojicu g...ima samo tako.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

Zaključane su dve teme gde bih mogao napisati i izliti svu žuč.Pa da opletem, Krejzi je rekao da samo muda i pameti imaju Nelson i Raško i to su pokazali, ovo ostalo ajd ovako rakoč posle povrede i nisam očekivao bolje,Lazić najlošija igra od kako ga gledam u Zvezdinom dresu,Skot i Simon ni jedan čitav igrač od njih dvojice,Savović i Subi ne postoje ni u napadu ni u odbrani,Raško sam izneo dok je mogao,Vuk on je sad samo za basketicu 3 na 3 u vopi.
Ne igra se serija sa 6 igrača, da su roboti nebi izdržali, a DMb je odigrao utakmicu života i to zahvaljujući što smo ga razigrali u 1/4 i njega i Lučića.U jednom trenutku sam pomislio jebote na čemu su?
Sve u svemu ajd' da vidimo reakciju za dva dana.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: KLS 2013

Post by EmptyClip »

Логичан след догађаја.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: KLS 2013

Post by Rajko »

Како ствари стоје, Партизан се распада, пресушила славина. Бар се тако прича, а сад видим и да је Вујошевић сазвао хитну конференцију за штампу за 14. Мада ме не би чудило да је то само део притиска на државу да им се помогне.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: KLS 2013

Post by Rajko »

Па не знам ни ја много. Јутрос се појавила прича да су сви њихови играчи добили вољно, јер клуб не може да их исплаћује. Затим је објављено да им је блокиран рачун, а онда и то да је сазвана хитна конференција за штампу. Из ове две друге ствари које су се десиле сам почео да верујем и у ову прву. Али стварно не знам ништа више од тога. Знаће се након конференције, али не верујем да ће држава дозовлити да се њихов мезимац распадне.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: KLS 2013

Post by Rajko »

Vujosevic:
"U Srbiji nije moguce dobiti finansijsku pomoc privatnih firmi, bez odobrenja drzave."
"Pravi se igra da budemo kaznjeni i ja i Covic, a on je samo gazda Zvezde i mogu da ga kazne samo zabranom sedenja pored terena."
"Partizan nikada nije bio tim bilo koje vlasti, niti ga interesuje ko je vlast. Pomoc drzave dobili smo tek po plasmanu na F4 EL."
"Jeste, desilo se to sa Jurasom, ali i Covic je 1999. udario sudiju Ljucu pa ga ne treba gledati samo kroz taj postupak."
"Ja sam se tokom sezone vise salio sa Covicem, kao kad imate igracku, pa je pipnete, a ona kmeci..."
"Partizan ce nastaviti da osvaja trofeje. A drzava koja se stavi na jednu stranu, nije drzava svih gradjana."
"Izvinjavam se sto je polemika Covica i mene presla granicu dobrog ukusa (za one koji ga imaju)"
"Svi igraci su slobodni da odu. Oni su vezani za klub i mene, imaju moral, ali moral ne moze da bude supstitucija za pare."


:povraca2:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2013

Post by Banex »

Koja seljačka demagogija :povraca2: :povraca2: :povraca2:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

Između ostalog kaže "Po povelji ujedinjenih nacija imam pravo na mišljenje i da ga iznesem",panj bi trebao da zna da mu je sloboda govora zagarantovana ustavom ali nije govor mržnje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: KLS 2013

Post by Najdoski dr. Ilija »

Свака будала има право да има гузицу и мишљење!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Ili kako bi to moj omiljeni filozof rekao - '' Well, opinions are like assholes. Everybody has one.'' :travka:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: KLS 2013

Post by Najdoski dr. Ilija »

Знао сам да је нешто тако ал нисам могао да се сетим!
Хвала брале! :travka: :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

neka igra,treba i oni da vide kako je to kad pocnu da ih napustaju igraci,kad im udjemo u najbolje igrace i kad im neko odnese koseve i slicno,zelim im spor i dug raspad.
Ovo nije zloba nego to zasluzuju ti koji su grobari srpske kosarke.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: KLS 2013

Post by Rajko »

Само Катић их је тужио. Али сама чињеница да за тих пар играча дугују пола милиона говори баш доста.
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: KLS 2013

Post by union 99 »

ako je tacno da ih samo Katic tuzi, onda htjeli ne htjeli moramo priznati da neke stvari stoka bolje radi nego mi... imam utisak da smo nekom duzni jedva bi cekali da nas tuze... a ovi se dogovaraju (Raduljica, Macvan), a aktuelni igraci im igraju godinu dana bez dinara...
Locked