KLS 2013

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: KLS 2013

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја сам мислио више на цео његов "животни опус" а мање конкретно на то!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: KLS 2013

Post by Константин »

EmptyClip wrote:Шта бре ради свесно? Прича за неке тамо Французе нешто?

Шмекерска зајебанција јеботе, шта се примате ко деца нека. Ено и на РСБу хистеришу због деце гробарчића што су певали на Маракану. Јако мудо, параноишете кад год стигнете.
Не вуци паралелу између клинаца који никоме ништа нису криви и старог коња који је велико мудо у српском спорту а за дио јавности боготац (да не помињем шмекере). Мјешаш пријатељу бабе и жабе и то ти каже неко ко не воли да параноише.
Врста која изумире
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: KLS 2013

Post by EmptyClip »

Не мешам Свињче и децу, мешам твоју реакцију и реакцију масе других Звездаша. Претеризам по мени, који ми у задње време опасно иде на ганглије. Ватају се људи за небитне ствари. То дебело смеће је довољно огавно да нема потребе сваку његову реч перцепирати као противзвездашко. А то се ради на све стране. Шта год да изјави нађе се маса Цигана да се згражавају и виде пљување Звезде.

Извињавам се на тону ал понављам - опако ме нервира то у задње време, не знам што.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Radnički je baš prsao ili je Muta ostvario zacrtani cilj - Evro kup, pa sad igraju rekreativno. Večeras su poraženi kući od Vojvodine 64-79, uz ponovo katastrofalan šut za 3 - 5/26.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
РС Либурнија

Re: KLS 2013

Post by РС Либурнија »

Свињу треба изигнорисати жешће, убит је у појам на терену и не придавати јој превелик значај и бавити се нон-стоп њом. Немојмо да се ложимо на те гробарске фазоне.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Rajko »

Раднички изгубио и у Ужицу, и то тројком са пола терена.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Evo i te famozne trojke
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Iglprb_knI[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Раднички због недисциплине раскинуо уговор са Марковићем

3 мај, 2013
Раднички из Крагујевца објавио је да је због недисциплине раскинуо сарадњу с првотимцем Стивеном Марковићем, знатно пре истека уговора.
Image
(ФОТО: Н. Неговановић)
Повод за одстрањивање Аустралијанца из редова Крагујевчана је његово одбијање да се врати у игру након тајм–аута у сусрету са Партизаном, у седмом колу Суперлиге Србије.
Управа Радничког његов потез сматра најгрубљим видом кршења радних обавеза, наводећи да, захваљујући одговорности свих осталих играча који су били на располагању тренеру Николићу, то није за последицу имало пораз од актуелног првака, што би драматично угрозило клупске амбиције – пласман у плеј–оф Суперлиге.
– Марковић је својим поступком испољио непоштовање, пре свега, према саиграчима, са којима је делио и пријатне и тешке тренутке све време од када је носио дрес клуба. Грб Радничког је изнад сваког појединца, па овакав степен угрожавања интереса клуба једноставно више није било могуће толерисати. Раднички не жели да буде талац било чијих нејасних побуда, макар то био и играч који је две сезоне чекан да се дословце у последњи час прикључи припремама – саопштио је крагујевачки суперлигаш.
http://www.zurnal.rs/2013/05/03/radnick ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Mega dobila Radnički 87:85 i gurnula ih u žestoku borbu sa Vojvodinom za 4. mjesto i učešće u jadranki. Po onome kako se meni čini mi ćemo se boriti za 2. poziciju sa Megom, jer sumnjam da će groblje još negdje kiksati, a imaju i bolji međusobni skor od nas.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 2013

Post by ajkula »

pa kako smo igrali do sada imamo 3 guste utakmice. mega,radnicki i vojvodina tako da bih bio zadovoljan 3. mjestom a da radnicki poguramo na 4.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Pa jes, mogli bismo mi izabrati protivnika groblju za 1/2 finale, a kad je tako, bolje onda da to bude Radnički :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 2013

Post by ajkula »

samo da mi nesto ne zahebemo pa mi budemo protivnici u polufinalu.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: KLS 2013

Post by X-Z »

Pa ovaj RKG je Mancester Siti naseg sporta! Toliko para u KK, VK, FK a rezultata (bar onih bitnih) ni od korova... Ne znam da li Muta zna nesto sto mi ne znamo, ali danas mi je delovao nezainteresovano. Ne verujem da Vosa ima da plati onih 150k za ucesce u ABA ligi, pa mozda oni kontaju da ulete. Ako ne bude RKG igrao sledece sezone ABA ligu, to je kraj kluba, bar u ovom formatu.
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: KLS 2013

Post by X-Z »

Danas je Bojic izjavio kako nije registrovao 11. kolo zbog duga Zvezde, Partizana, Vojvodine i Slobode cini mi se, i ako se obaveze ne izmire do 21.5. registrovace se pobeda timu koji je platio kazne itd... Izjava koja je usledila posle toga je ocito uperena protiv nas, jer da je makar malo razmislio, a svi znamo da mu to nije jaca strana, shvatio bi da su Partizan i Sloboda igrali medjusobno, i da ne moze kazniti nijedan tim dodeljivanjem pobede protivniku. Takva kazna bi takodje bila presedan u svetskim razamerama! Razumem da oduzme bodove, ali dodeliti pobedu protivniku je van svake pameti. Ocigledno se sve radi kako bi Radnicki igrao ABA ligu sledece sezone. Nadam se da cemo ipak platiti te kazne, iako ce to znaciti da gazimo svoju rec.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2013

Post by dacha od bosne »

Vojvodina pobjedila Megu 88:85 i otvorila nam put ka 2. mjestu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked