KLS 2013

User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: KLS 2013

Post by Rajko »

Смењен Бојић!

Да видим ко ће следећи смети да стане на црту Човићу... :lol:

Смењен је на предлог Звезде, а једини против смене је био Партизан. (гле чуда)
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: KLS 2013

Post by Valter »

Počelo čišćenje govana. Ako, ako. A gledaj jadne komšije. Ima li šta jadnije??? Bojkotuju rad, a kad je zagustilo, doleteli na glasanje ne bi li pokušali da spasu svog portčka!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

Upravo taj "bojkot" je simptomatican,prva ozbiljnija "pretnja" naseg kluba u KLS organizaciji i oni otkrivaju tragove,nadam se da ovo znaci da polako gube konce,sledeca treba biti sudijska organizacija pa posle toga mozemo pricati o regularnosti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: KLS 2013

Post by Najdoski dr. Ilija »

Rajko wrote:Смењен Бојић!

Смењен је на предлог Звезде, а једини против смене је био Партизан. (гле чуда)
То говно више мрзим од Волине лично!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

[Za smenu su ruku digli predstavnici KK Crvena zvezda, KK FMP i KK Vojvodina, kao i Darko Jovičić, predsednik Udruženja klubova, KK Radnički i KK Partizan su bili protiv.
Valjuknusmo im ga kulturno, demokratski :smeh: Drago mi je da je ovaj groboški slugan otpeljao, to je jedan od načina borbe protiv groblja, a ne samo prepucavati se sa svinjom, naravno na ovome ne treba stati...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2013

Post by dacha od bosne »

Na Mondu je pisalo da je Radnički bio uzdržan, ne protiv. No, nema veze, bitno je da smo pokazali malo sile :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

A Todorić kuka kako je na silu smanjen čovek i da sila neće večito trajati,za neverovati je da takva spodoba čiji je klub u skorijoj prošlosti neke stvari i uradio nasilu,sad kuka kad mu je pokazano da batina ima dva kraja(zapravo nije mu pokazano da batina ima dva kraja,biće to učinjeno kada ih počistimo u finalu PO).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
ciganin 1967

Re: KLS 2013

Post by ciganin 1967 »

Тодорић сада може само да маше ушима као слонић Дамбо.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

Ma samo bahato :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2013

Post by crazynorth75 »

http://sportal.rs/news.php?news=102422" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidim da vrhovni derviš i njegov mali već vrše pritisak na sudije nekakvim saopštenjima i pismima...Koja je to bagra majko mila...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2013

Post by dacha od bosne »

Todorić? Jednom rječju - majmunčina. On je našao da nam zbori o ovome...ccc...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Todorić? Jednom rječju - majmunčina. On je našao da nam zbori o ovome...ccc...
To je što reče krejzi pokušaj pritiska na sudije, u stvari mislim da su to poslednji trzaji mutanta koji je godinama lovio u mutnom a sad je izgubio potporu u Bojiću, pa mu i sudije okreću leđa verovatno će mu i kum okrenuti leđa(a možda je to samo fikcija jednog lopova).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: KLS 2013

Post by X-Z »

Ne treba komentarisati, vec samo medijima proslediti ovaj snimak. Bez ikakvog komentara...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UsKBrobY ... e=youtu.be[/youtube]
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: KLS 2013

Post by EmptyClip »

Није ми јасно што се толко згрожавате. Навикли смо, а имао истог таквог у нашим редовима.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2013

Post by Ганац »

Ja sam ponosan sto se nasi celnici nisu spustili na taj nivo i provlacili kroz blato,mazali go...ma sa ovim mandrilima(Tosa,DV),kojima je to prirodno okruzenje i samo u tim i takvim uslovima mogu da deluju.
To je nasa prva pobeda,ocekujem do kraja jos tri.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked