Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:Ok,a vidim da nema ni "live" teme za komentarisanje,ja ću samo reći da izgleda da se Admiral budi i da će biti pravi za Plej of a počinje da se vidi i DR-ov potpis,odbrana je sve bolja.
Ima tema za komentarisanje na "sport-u" "Недјеља ногометни дан..." -Праћење тока утакмице
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Pobjeda na kraju, ono što mi je nejasno kad pogledam statistiku zašto Subotić 26 minuta, a Mitrović samo minut, zašto Milovanović samo 3 minuta i zašto savović nakon povrede 23 minuta? Nije da mraćim, samo bi mi bilo draže da smo neke igrače uspjeli odmoriti, a druge razigrati, sad utakmicu nije niko gledao, možda je sam tok utakmice uticao na ovakvu minutažu. Volio bih i da je Igor manje vremena proveo na parketu, ali izgleda da bez njega nije baš išlo. Vidim i na ovom sažetku, da su vjerne Nišlije pružile očekivanu podršku -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2FqRYzde ... e=youtu.be[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by EmptyClip »

Зато што не можемо да приуштимо себи одмарање најбољих играча. Просто и једноставно - без њих би изгубили и од једног Константина. Ужасни смо.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by dacha od bosne »

Uskoro se bliži kraj regularnog dijela. Ostala nam je još utakmica protiv Vojvodine. Ukoliko dobijemo, definitivno imamo prednost domaćeg terena nad Megom.
Iskreno se nadam da će ta serija završiti u 2 utakmice i da ćemo onda sa 100%-nom snagom ući u okršaje sa komšijama i napokon vratiti titulu u prave ruke.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by garnett »

pozdrav svima, ja sam novi na forumu :oops: :mrgreen:
lm, dobijamo megu opusteno 2-0 tu se uopste ne postavlja pitanje :dedica:
samo jbga, ako smo i skota skartirali, trebaca nam protiv stoke maximum svakog igraca...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Pozdrav garnett, dobro nam došao, baš mi je drago da si tu :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by garnett »

fala na dobrodoslici, bolje vas nasao :ziveli:

samo bate, malo vam konfuzno ovde, osecam se ko da sam upao u onu kocku :mrgreen:
ne znam di je sta, jedva uspeo i post da posaljem, ne mogu nikako da se snadjem kad su upustva na srpskom :lol:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Ti pitaj šta nije jasno pa ćemo prevesti na engleski :kreza: Ne brinem se ja za tebe, snaći ćeš se ti vrlo brzo...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Rajko »

Дал је неко одгледао конференцију Свињошевића након утакмице са Радничким? :ovca: Тегелтија му поставља питања, а он шатро одговара. Сунце ти јбм, њима нико не треба, која је то машина. Ја се стварно плашим своје реакције ако сретнем неког од њих двојице на улици...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

RAKOČEVIĆ NAJBOLJI STRELAC SUPERLIGE


Igor Rakočević najbolji je strelac Agroživ Superlige nakon ligaškog dela. Kapiten crveno-belih ubacio je ukupno 246 poena (18.9 u proseku) i uz to imao ukupan indeks korisnosti 257 što mu je omogućilo da se nađe u idealnom timu Superlige. Uz njega, u najboljoj petorci mesto je našao i DeMarkus Nelson koji je ove sezone u najačoj ligi Srbije beležio u proseku 10.5 poena uz 3.8 skoka i 3.4 asistencije.
Image
Uz dvojac Crvene zvezde mesto u najboljem timu su pronašli još centar Mega Vizure Boban Marjanović, njegov saigrač Novica Veličković i krilni centar Metalca Vladimir Dašić.

Kraj regularnog dela u Superligi Srbije je završen, ali predaha za izabranike Dejana Radonjića nema jer ih već u sredu (21 čas) očekuje prvi meč polufinala plejofa sa Mega Vizurom u dvorani Pionir.
http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... -superlige" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked