Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

C.Zvezda - Radnički 82-81 (23:20, 21:18, 20:26, 18:17) - statistika
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Константин »

Ма класика са Вукоичићем, док имамо нормалан шут за 3 ми побјеђујемо иако данас срећно и спретно. Никако да видим његов печат у игри, читаво друго полувријеме није имао одговор на оно дивљачко нашутавање, готово без покушаја квалитетне одбране или смиривање игром из рекета пртив не баш квалитетних центара Радничког. Не знам шта да мислим за убудуће, неколико играча укључујући и капитена у каналу, чека се само да нас крене за 3п и да неко искочи са надпросјечном ролом као вечерас Симоновић. У овом стању ако немамо добар шут за 3 или играмо против екипе за добром одбраном, немамо шансе.
Навијање неприкладно за овај спорт и готово релаксирајуће за гостујуће екипе.
Идемо даље можда нас нешто и позитивно изненади...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Nedelja, 14.04. u 17h, Kruševac, 5 kolo Mega Vizura - C.Zvezda

Novo kolo donosi novu interesantnu utakmicu i dvoboj sa Miškovim klubom, koji ovaj put utakmice kao domaćin igra u Kruševcu. Mega nakon startnog poraza od Partizana, zaređala sa pobjedama, od čega dvije u gostima protiv težih protivnika u Kragujevcu i Valjevu. Motorna snaga im je Bobi Marjanović, koji ako mu se ne pristupi pametno, može da načini dosta problema, što je pokazao na poslednje dvije utakmice, gdje je bio ubjedljivo najkorisniji igrač (indeksi 33 i 31). Bitan igrač je i tiha želja za narednu sezonu velikog broja Zvezdaša - Vasa Micić, koji može da pokriva pozicije i 1 i 2., te naš bivši član Luka Drča, koji nije ostvario neku zavidnu karijeru, ali bi mogao da napravi određene probleme, jer je riječ o iskusnom i kvalitetnom igraču. Nadam se da će Vukoičić ovaj put znati iskenirati ekipu Mege, pogotovo uzevši u obzir da je upravo iz Mege došau u Zvezdu. Mi nastupamo ponovo bez Nelsona, očekujem da Igor odigra mnogo pametnije i iskusnije nego prethodne utakmice, možda pokušati sa nekom zonom, mada Micić i Drča imaju solidnu ruku. Tv prenos od 17h na rts2 i arenasport 1.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by carapan »

Izasao sam jos na poluvremenu, besan, i jer sam imao dva sina koje sam doveo da gledaju Zvezdu, a ne pic.e od igraca i od "Jankovica" na klupi.. Prepuna hala zvezdasa, trebas da igras i da kidas, a ovo blage veze nema sa kosarkom i Zvezdom..

Trener je jedno bezlicno stvorenje koje ama bas nista ne zna sta treba da uradi na utakmici.. Popisali su se svi na ZVEZDASKI Krusevac, i stvarno me sramota svega vezanog za danasnji mec...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Константин »

Милојевић одржао час кошарке Вукоичићу. Човјек је погубљен. Поново улазимо немотивисани у меч, иако на гостујућем у атмосфери као код куће(Крушевљани свака част!). Поново се показало да када наиђемо на екипу која игра добру одбрану а немамо дан гдје неко од појединаца игра читаву утакмицу константно добро, немамо шансе.
Мени је утисак дана када је у ПП Вукоичић направио техничку грешку и исту стотинку смирио и сјео на клупу, као пелцован. :shock: Играли смо већи дио меча катастрофално и догурали до -17, касно се пробудио капитен и дођемо на -3 и када се то већ десило нико да ухвати прикључак, дефанзивни скок катастрофалан, Субота полагање у доњи дио обруча, кораци, 3 секунде исл.
У Лакташима, за мање од 10 дана, се играју квалификације за ЕЛ. Можемо ухватити прикључак у овом спорту за Европом, много лакше него у фудбалу. Имамо и најјачи ростер, али шансе да ВВ ово све изнесе су ужасно мале. Вјероватно је добар чова, видим културан је, вјерујем да није кошаркашки необразован, али овај крај сезонеу Звезди је за њега превелики залогај.
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by carapan »

Prepuna hala zvezdasa... Milina da igras u takvoj atmosferi, a umesto da ih pokidamo, oni veze sa zivotom nemaju, i misle da ce publika da im ubaci poneki kos.. Trener pogubljen skroz, niti zna sta menja, niti koga drzi na klupi, klasican jedan smehotres, gde nema sta mu nisam rekao pod milim Bogom i izasao..Makar sam dusu olaksao, ako nista drugo...

Sramota me breee..Sramota !!!!!!!!!!!!

Jedino cega me nije sramota i sto sam bas ponosan je prepuna hala nas zvezdasa, koji su osvetlali obraz maximalno u svemu.. I umesto da nam se vrati igrom, mi dobijamo uzas i katastrofu..

Covicu, zajebi Bojica i debelog, isamaraj koga treba da ne bude kasno,a sada je finis sezone..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ауууу каква срамота!
Мислио сам да Вукоичић није за неке европске домете али да је за наше услове ОК!
Док сам се враћао кући очекивао сам да кад уђем на форум да ћу да прочитам инфо да је бивши!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
ciganin 1967

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by ciganin 1967 »

Баш сам бесан. Па ово је срамота. Сада када треба да одлучујемо о трофејима, ми смо тотално ван форме. Зашто није играо Нелсон? Ово му је већ друга утакмица да не игра.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Nakon ove utakmice najgore je što mogu prepisati bilo koji komentar nakon naših prethodnih utakmica i to mnogo govori u kakvom je stanju ekipa. Konstantno se ponavlja isti scenario, očajan ulazak u utakmicu, more glupih grešaka, trener totalno pogubljen, bez ikakvog rješenja. Nije mi jasno zašto naši centri svaki jebeni put moraju iskakati kad protivnički plej vrti pik na nekih 9 metara od koša. Svaki pokušaj postavljanja protivničkog bloka kod nas prolazi bez problema, odmah protivnik dobija miss match, centri bezveze iskaču, rotacija dole ne bude dobra i tako iz utakmice u utakmicu. Kad pronađe petorku kao danas što je u jednom momentu bila Cvele, Lazić, Igor, Savović i Raško/Brown, koja stigne i spusti visoko vodstvo Mege, on je izrotira, razbije, ovi opet dobiju zalet i naprave razliku. Odbrana očaj živi, niti jednom nismo pokušali sa zonom, ili nekim kombinacijama zona - čovjek. Ne znam, nadati se samo da ćemo u Laktašima biti skoncentrisani, potrebno je maksimalno dići mobilnost ekipe pred te odlučujuće utakmice. I Čović bi vala mogao početi više da se bavi svojom ekipom, umjesto što se stalno nešto prepucava sa svinjom i Bojićem.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја немогу да разумем чиме је овај Ђокић заслужио предност у односу на Цвелета?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by daba »

Image

Image

Image

Image
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Константин »

Дабо немој да нас оставиш без текста. :D
Искрено, волио бих да чујем и твоју анализу свега овог. :ziveli:
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by daba »

Константин wrote:Дабо немој да нас оставиш без текста. :D
Искрено, волио бих да чујем и твоју анализу свега овог. :ziveli:
A sta da ti kazem brate moj bruka i sramota tuga bozija.
Hala puna 90% zvezdasa u njoj dosta ljudi odavno nije gledalo zvezdu uzivo
sve bilo spremno za jedan lep dozivljaj i pobedu.
ni sam ne znam iskreno sta se desava, kad igras sa jednim centrom, bez nelsona i bez
ikakve energije nije ni cudo sta nam se desava.
neka sok terapija mora da bude sta i kako ne znam zaista, posle duze vremenaposle utakmice sam
bio a i sada misljenja da trener nema kontrolu nad igracima.
O braunu najvecoj stetocini i najvecem prevarantu ne bih zaista mogao da pisem jer mi je juce
toliko izgledao smesan da je to neverovatno.
Nazalost kada Igor padne u formi pada i cela ekipa to se manifestuje vec nekoliko utakmica unazad.
Mi imamo ocigledan problem sa motivacijom, udjemo lagano u mec pa kad vrag odnese salu mi onda
se trgnemo i pocnemo da igramo, to juce je bila prevelika razlika za tako nesto.
mnogo energije je potroseno u stizanju rezultata da nije se moglo i prelomiti, mnogo gluposti je juce napravljeno.
Na zalost,videcemo vec u sredu da li idemo na gore ili na dole.
Locked