Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Rajko »

То за Брауна сам писао на РСБ-у од почетка сезоне, али су ме редовно покопавали. Грешка је што је враћен, а још већа грешка је довођење Самарџиског.

Што се тиче наше игре. Није проблем одиграти лоше, није проблем ни изгубити, а ни везати неколико лоших утакмица. Ништа није проблем све док се они труде, док се види залагање и жеља. А то све више изостаје. Ту у неком делу има кривице тренера који би требало да их мотивише, али највећа кривица је у самим играчима. Имају огромне зараде, редовну плату и идеалне услове за рад. Имају навијаче какве нико нема, и не знам шта им још треба да би два пута недељно могли да оставе срце на терену? До пре две, три утакмице, стварно им нисам ништа замерао у том сегменту, али то постаје све више изражено. Не буду ли против Металца летели по терену и одиграли на максималном нивоу целу утакмицу, Човић треба да их лупи по џепу мало.

Јасно се види да је дошло до опуштања, и ја не сумњам да ће то бити неупоредиво боље када дођу оне битне утакмице... Али да ли ће тада свако од њих моћи да пружи свој максимум, то нисам сигуран. Сви су тренутно ван форме, и то мора да почне да се мења већ од следеће утакмице. Можда је срећна околност та што је Раднички тренутно још гори, а они су нам ривал у борби за Евролигу.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

6. kolo Metalac - C.Zvezda, Valjevo, 17.04. u 18h

6. kolo super lige donosi nam gostovanje u Valjevu kod ekipe Metalca i debi trenera Radonjića na našoj klupi. I jedan i drugi klub prati dosta turbulencija u ovoj ligi, oni su isto mijenjali jednog trenera, pa drugi dao otkaz, mi trećeg promijenili u sezoni, oba kluba imaju mnogo više poraza nego što je planirano. Metalac još uvijek nema pobjedu u super ligi, što nikako nije srazmjerno kvalitetu koji ova ekipa ima, a koju predvodi trio Bojan Bakić - Vraneš - Dašić. Nama se u ekipu vraća Nelson, a dolazak Radonjića bi prije svega trebao da trgne ekipu iz učmalosti, tako da očekujem jak ulazak u utakmicu, ne treba dozvoliti da se ove njihove iskusnjare razigraju, jer onda nam predstoji težak posao. Znači jedan jak tempo uz dosta tranzicije bi trebalo da slomi Valjevčane. Prenos utakmice ide na kanalima arenasport 1 i rts 2.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
ciganin 1967

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by ciganin 1967 »

Мало је рећи да сам разочаран. Ово баш нисам очекивао. Ваљда не можемо дубље од овога.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

U 1. poluvremenu je to i išlo nekako, vidjele su se neke promjene u igri, Radonjić je odmah na startu napao Vraneša i napunio ga sa 3 lične, uodbrani naši centri nisu iskakali prilikom pika na pola igrališta, Igor i Nelson su solidno vodili ekipu. I onda u 2. poluvremenu tilt. Pukošmo u paramparčad, nije mi jasno da jedna tako iskusna ekipa sebi ovo dozvoli. Ovo je bilo možda čak i gore nego protivu Vizure. Jasno da je da trener ne može preko noći ništa promijeniti, ali zato igrači treba da se presaberu, naprave nekakav interni tajm aut, nešto, a ne ništa. Srljanje neko ko muve bez glave, Igora u 2. poluvremenu nigdje, nadao sam se da će bar on kao najbolji i najiskusniji poduzeti nešto, više možda psihološki... Imamo 7 dana pauze do Laktaša, nadam se da će Dejan uspjeti to da iskoristi na najbolji način.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
mige84
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Apr 17, 2013 4:54 pm
Location: Требиње - Република Српска

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by mige84 »

Братијо само без превеликог нервирања (уживајте у успјеху нашег ВК) :) ЈБГ овде нешто дебело не штима то види и Саша Матић а не ми који годинама пратимо наш клуб. Тренер промјењен ОК, требали смо као да се тргнемо!? Мене највише брине што ми дефинитвно играмо као растројена скрпљена група људи која нема тренинге него их покупе аутобусом од куће па на утакмицу! Немамо израђених акција немамо идеје у нападу, све се своди да један извод лопту до Ракочевића, а ако је Игор покривен онда други прима и опет тражи Игора! Наши центри без икаквог резона, онај Скот као да је с марса пао, да не скаче онолико не би имао ни 0 индекс јбт! Видићемо шта ће бити у Лакташима, није још касно али наши ми изгледају потрошено потпуно, као да играмо сваку утакмицу која ништа не значи! Ајде Мој Радоња тргни мало ове индијанце видиш да су пролупали!

Данас причам са једним тренером, бившим кошаркашом, иначе лик живи од кошарке и прати све живо! Каже за нас да смо права приватна фирма у којој се струка не цијени нимало, да смо довели Траореа који је врхунски играч, по њему најбољи странац који је крочио код нас, нисмо могли да га чекамо и онда долази Самарџијски, тотални лик а и он је Брауна назвао блаванчином обичном :) И још ми рече да смо ми јуришали на Куп Србије свом снагом а ово касније изгледа да није много ни битно! Каже ангажман Радоњића њему ће једином да значи јер ће имати у својој биографији да је водио нас и да нас је увео у Евролигу јер наспрам себе имамо једну сељачку екипу чији играчи уочи полуфинала са нама у Крагујецу лочу до раних јутарњих часова и јуре курве :)

Ет свашта нешта написах а шта сам хтио рећи Бог свети зна ;)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Od kakvog ljombera smo mi izgubili, ovo im treba pokazati u svlačionici, nek vide šta su sebi dozvolili -
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by ajkula »

ovaj momak je do prije par godina bio normalno vaspitano dijete.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
РС Либурнија

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by РС Либурнија »

СКОТ: "НАВИЈАЧИ ПОМОЗИТЕ!"

http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... 806c#p6738" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Najdoski dr. Ilija »

Навијачи Скоту:
не кењај него убаци бар 10 поена и увати бар 3 лопте!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

7. kolo Crvena Zvezda - Vojvodina, 01.05.'13. u 19h

Nakon burnog F4 jadranske lige u Laktašima, vraćamo se lagano u domaće vode. 7. kolo nam donosi meč sa Vojvodinom u Pioniru. Utakmica koja ne bi smjela da nam predstavlja problem, ali naši igrači su dosta puta ove sezone prikazivali različita lica. Šta reći o protivniku? Naoko vrlo lagan meč, ali pogled na tabelu govori da imaju bolji skor od nas od 4-2 i da su trenutno trećeplasirani. Imaju ove sezone već jedan bitan skalp, kada su pobijedili Radnički u Kragujevcu 15 razlike. Igrački gledano, u prednosti smo na svim mogućim pozicijama, najbolji igrač im je centar Zeković sa 14,5 poena i 4,5 skokova u Super ligi, solidni su i Boltić i Kalinić, a svakako pažnju treba obratiti na R.Markovića koji je klasičan prangijaš za 3 i ako ga krene, može napraviti određene probleme. Za Vojvodinu igraju i 4 naša bivša igrača - F.Čović, M.Ilić, S.Stojačić i N.Marković, trenutno nešto bolje partije pruža ovaj Stojačić, ostali bez nekog značajnijeg učinka. Ključ je opet u agresivnom pristupu od samog početka, centri bi morali izdominirati, a konačno očekujem i dobru partiju spoljne linije koja je prilično zakazala u Laktašima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by naka »

vidi se da smo u kanalu kao sto se videlo od januara. Radonjin zadatak i test je da pripremi ekipu za plej of. Kako trenurtno se ponasa cini se da mu je to prevelik zadatak. Ipak, moze se videti da li je za nas ili mu se odmah zahvaliti. ono sto mi se ne svidja je da Katic igra i ovu utakmicu oko 35min a Brown 5. Simon iako je dao poslednju igra skoro 30 a Skot 10. Cvele za 17min 0-3 iz igre. Ne znam. Ne svidja mi se ovo nista. A tu mislim o groblju u finalu i sledecoj sezoni.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by dacha od bosne »

Reći ću nekoliko stvari u ovom postu koje ni u snu ne volim da izgovorim i napiše.

Ovi igrači nisu ni do noktiju grobarima. Imam jako pouzdane informacije da u komšiluku svi mogu da idu jer imaju na to prava zbog toga što nisu primili možda svega 3-4 stipendije za ovu sezonu, a igraju kao da imaju redovno isplaćene plate. A ovi naši? Pa majku mu staru momci, danas umalo nisam umro od alergije, a sada od vas i vaše igre. Pa dokle? Individualno ste kvalitetniji od svih u aba i kls ligi, a šta vi radite? Trošite naše živce, ljubav. Ako je istina da ste htjeli štrajkovati i da niste odradili 3 treninga zbog kašnjenja plata, onda se tjerajte...znate već gdje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Константин »

Већ се понављам али када је факт, одлазак Карија је највећа грешка Небојше Човића, све ово и са играчима и тренерима је последица те круцијалне одлуке. Нема система а следећу сезону имамо масу играча којима истиче уговор и опет испочетка...
Врста која изумире
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by ajkula »

sad iz hale. uzas od igre. ne znam cemu one ovacije na kraju.
definitivno nesto u klubu ne stima jer je beskrvnost ocigledna. niko nece da skoci a radonjic skota drzi na klupi. vv je ugrobio brauna a radonjic ce skota po svojoj prilici.
nelson me opasno izritirao. kako njega boli ona stvar to je za nevjerovat. oznoio se nije.
sudije su nas urnisale cijelu utakmicu. u dva navrata kad smo ih stizali dobijali smo tehnicke ili namjerne.
medjutim sve su vratili na kraju jer ono vjesanje simonovica( prethodno zaboravio dje mu je igrac pa ovaj ostao sam ko duh na 3 metra od kosa) je za zatvor bilo.
uglavnom bas lose i mislim bi trecim mjestom trebali da budemo prezadovoljni jer ako ovako nastavimo 3 poraza nam ne ginu do kraja.

da li je u pitanju kes ne znam ali ovo je bas neobjasnjivo. ni krvi,ni muda ni pameti kosarkaske.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

A u izvještaju sa ove utakmice na zvaničnom sajtu kluba palamude o hrabrosti, srčanosti i šampionskom karakteru (ovo pogotovo). Uništiše nas spinovi... Prosto je nevjerovatno šta se dešava sa ovom ekipom, jedna Vojvodina nas uništi u skoku, ne materijalizujemo prednost u reketu, odbrana očajna. Ne znam kud ovo vodi, ali za sada ne sluti na dobro...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked