Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Трапа »

Дефинитивно смо у великом каналу, дал смо пали у физичкој кондицији или шта је већ, одбрана нам је била бушна са свих страна. Играчи се нервирају, ал једноставно не иде. Једино је Цветковић одиграо солидну одбрану, украо пар чистих лопти и плус имао неколико асистенција, у односу на оно што је играо досад, ово вечерас је било врло добро.

Судије су нас осакатиле, изгледа да тренирају строгоћу за плеј оф. Човић је морао из ложе да сиђе до терена да Нешковићу објасни пар ствари. На крају цео кордон полиције изашао да заштити њих тројицу да их не би ко случајно погодио семенкама или папирном чашом од кокаколе.

И оно што ме највише изнервирало јесте посета. Џабе улаз а хиљаду људи на трибинама. Изгледа да је самозваним православним хришћанима битније да тамане роштиљ и опијају се алкохолом на којекаквим уранцима у последњој седмици Великог поста од подршке клубу у који се толико куну.
ajkula wrote: da li je u pitanju kes ne znam ali ovo je bas neobjasnjivo. ni krvi,ni muda ni pameti kosarkaske.
Мени није изгледало да им није стало...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

8. kolo Crvena Zvezda - Sloboda, 04.05.'13. u 19h

Obrnusmo prvi dio Super lige, nakon kojeg nam učinak nije nimalo impozantan sa 4 pobjede i 3 poraza, promjenom trenera, otkazom Braunu i neubjedljivom igrom. Ovo kolo nam donosi utakmicu sa Slobodom koja bi trebala biti iz reda lakših, ali takva je trebala biti i prethodna protiv Vojvodine, pa smo imali dramu. Večerašnja utakmica bi trebalo da posluži i za davanje veće minutaže Milovanoviću, jer nam je on opcija broj 2 na sada znatno osiromašenoj poziciji petice, volio bih da se pokuša razigrati što veći broj igrača, naročito igrači poput Skota, Mitrovića i Cveleta. Nadam se i da neće biti potrebe da se rizikuje sa nastupom Savovića. Ulaz za večerašnju utakmicu je ponovo besplatan.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Pobjeda i to ubjedljiva na kraju 85:51, iako je prvo poluvrijeme bilo egal. Ono što mi pada uoči kad pogledam statistiku su 24 minuta Igora - previše, te 22 Nelsona - previše. Interesovao me je učinak Milovanovića, za 17 minuta 4 poena (1/6 iz igre) te 9 skokova. U sledećem kolu, u srijedu idemo u goste groblju pa ćemo vidjeti gdje smo i šta smo u ovom momentu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Константин »

Је ли стварно било 700 гледалаца!? :shock:
Колико се сјећам читао сам да је улаз бесплатан а фамозни бојкот више не важи...
У сваком случају значајна побједа(иако против екипе у распаду), најбитније је пробати темпирати форму за плеј оф.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Либурнија »

Надам се да је ово знак да у прави час излазимо из канала и дижемо форму. Слиједећи је психопата гебелс и његови индоктринирани напаљени клинци. Очекујем одговор на терену, очекујем РЕАКЦИЈУ, очекујем сасвим другу крвну слику наших момака у односу на финале у Лакташима. Крашће нас?! Ма усеримо им се у живот на терену па ако почне опет брутално да се краде, напустити терен и обесмислити ово све. Направити скандал! Мада, не вјерујем да ће то сада већ да оде тако далеко али у евентуалном финалу њих и нас врло могуће. Али - нећу да видим доле глава, што би рекао Пешић. :pehar: И да - нек шибају што више слободна бацања на тренингу, неће да шкоди.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

Ja ću sad opet malo da mračim :mrgreen: , ali Sloboda nije nikakav reper. klub im blago rečeno, u haosu, igrači nisu primili plate jako dugo, pitanje je i kako i koliko treniraju. Slažem se da će se igrači pokazati u srijedu protiv groblja. Kud ćeš veći motiv, sami protiv svih, 5-6 hiljada grobara, dr Love sa druge strane, želja za revanš za poraz u Laktašima. Znači samo hrabro i bez uzmicanja.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Константин »

Ако нису читали до сада не требају ни данашњи.
Игор је кључ за сутра, најискуснији је, најплаћенији и са највише стажа у Звезди. Ако покаже борбеност а не безмудост, ако остали испрате капитена и ако нас буде ишао шут имамо шансе! Ове године смо их знали добото и без Игорове добре партије али ово је сада психолошки брејк који морају покренути они са највећим стажом.
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

10. kolo, Konstantin - Crvena Zvezda, Niš, 12.05. u 20h.

Nakon dobre partije i pobjede u derbiju ekipa prvenstvo nastavlja u Nišu protiv poslednje plasiranog Konstantina. Sve osim rutinske pobjede bi predstavljalo pravu senzaciju, a nadamo se svi da se ekipa nakon pobjede nad komšijama lagano vraća u prepoznatljivu formu. Naravno da ne treba nipošto podcijeniti ekipu domaćina, koja se nikome nije predala bez borbe (protiv Partizana poraz u Pioniru od 12 razlike, u Kragujevcu poraz 7 razlike, od Mege izgubili 9). Najkorisniji igrač u Super ligi im je Despotović sa 8,6 poena i 4 skoka, a solidan je i centar Savić, te šuter Dumić. Uz pravilan pristup ne bismo smjeli imati većih problema, a prilika je ovo i da se malo odmore najiskusniji Raško i Igor, pa i Nelson, a da se da šansa nekim igračima koji čekaju šansu, ja bih ponovo volio vidjeti veću minutažu za Milovanovića, a nakon dobre partije u derbiju i Luka Mitrović je zaslužio više minuta. Utakmica se igra u hali SC Čair.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by crazynorth75 »

LAZIĆ: U NIŠ PO POBEDU

Košarkaši Crvene zvezde Telekom u nedelju od 20 sati gostuju u Nišu ekipi Konstantina. U prvom meču ove sezone crveno-beli su slavili ubedljiv trijumf 96:71, a sa etiketom velikog favorita Zvezda dolazi u Čair.
Image
Trener crveno-belih Dejan Radonjić ni na ovom meču neće na raspolaganju imati kompletan sastav. Van stroja je i dalje Aleksandar Cvetković, koji ima povredu skočnog zgloba. Sa druge strane, situacija sa Borisom Savovićem je mnogo povoljnija pa bi on trebalo da zauzme svoje mesto u ekipi:

- Trijumf u prošlom kolu u derbiju nam je bio mnogo važan sa više aspekata. Pre svega, mislim da smo tom pobedom u značajnoj meri vratili samopouzdanje i dokazali da vredimo. Zasluženo smo savladali Partizan na njihovom terenu, vodilo smo tokom svih 40 minuta i apsolutno kontrolisali dešavanja na parketu i ta utakmica nam je najbolji pokazatelj kako treba da igramo i u nastavku Superlige – počeo je priču Branko Lazić.

Borbeni bek crveno-belih dobro zna da će domaćin biti silno motivisan, ali da Zvezda ima spreman odgovor:

- Sve ekipe uvek imaju veliki motiv da igraju protiv nas. Nemaju šta da izgube, ali mogu mnogo toga da dobiju pa igraju rasterećeno. Međutim, naš odgovor bi trebalo da bude veoma agresivna igra u odbrani i jak ritam čime bismo morali da slomimo njihov otpor. U Niš idemo po pobedu, samo tako možemo da valorizujemo trijumf u derbiju. Siguran sam da je kvalitet na našoj strani i da ćemo to dokazati u Čairu – zaključio je Lazić.
http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... -po-pobedu" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Ганац »

Ima li igde a da nije pbp sa sajta KSS prenos utakmice Konstantin - Crvena Zvezda?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:Ima li igde a da nije pbp sa sajta KSS prenos utakmice Konstantin - Crvena Zvezda?
Nema (ako misliš na prenos)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Zvezda u Agroživ Super ligi 2013.

Post by Ганац »

Ok,a vidim da nema ni "live" teme za komentarisanje,ja ću samo reći da izgleda da se Admiral budi i da će biti pravi za Plej of a počinje da se vidi i DR-ov potpis,odbrana je sve bolja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked