2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by ЦПСШ »

zasto MOZZART SPORT nije objavio ovaj video ?

Sinoc se lopta nije smirila,a objavili su ko je gadjao i detalje iz biografije.Secirali su i prekid ,potencirali sve osim udaranja coveka u laktom sa namerom - ali sad - muk.

Sinoc je i Zvezda pala i ugasena i bebe prohodale ,a danas ? Defanziva pobedila u Uzicu?
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Ariljac »

Veoma si dobro primetio brate.Gase nas oni godinama al nikako da nas ugase..Al stalno imaju neke bebe,bile one Vermezove il Duletove...
Da se ovaj Svinjosevic ne udvara ovom sudiji?!To mi stipkanje nesto sumnjivo...Samo sto dalje od nas pa nek se tamo vole...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Valter »

ЦПСШ wrote:zasto MOZZART SPORT nije objavio ovaj video ?

Sinoc se lopta nije smirila,a objavili su ko je gadjao i detalje iz biografije.Secirali su i prekid ,potencirali sve osim udaranja coveka u laktom sa namerom - ali sad - muk.

Sinoc je i Zvezda pala i ugasena i bebe prohodale ,a danas ? Defanziva pobedila u Uzicu?
Objaviše pre 5 minuta

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujos ... pao-sudije" onclick="window.open(this.href);return false;

ali se jedva nalazi na sajtu... Bar za sada.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Glupa i nedopustiva je situacija da neko iz publike fizčki ugrožava aktera dole, ali samo u normalnim sredinama, jer bolesno krme godinama podgrijava atmosferu linča i incidenta i sve ovo što se dešava na derbijima iz godine u godinu je samo posljedica takvog svjesnog podgrijavanja najnižih strasti, tako da je i ovo sa pogotkom bolesnika u mješinu isto tako posljedica njegovog djelovanja u čemu on, ja sam ubijeđen i uživa. Na žalost, ove godine mu se i Čović pridružio u tome, kad se sjetim onih idiotskih prepucavanja cijelo ljeto, koja se nastaviše i tokom sezone. Za bolesnika Vujoševića je penicilin pobijediti ga, a spuštati se na njegov teren svinjca je jadno i nedolično. Onaj ''novinar'' mi je uvijek bio antipatičan, ali šta će i bolesnik na terenu? Sudije mu opraštaju 5 tehničkih, čak i kad ih fizički napada ne usudi se dati mu drugu i isključiti ga. Mislim, hoću da kažem godinama mu se sve živo toleriše i onda se svi kao uhvate za glavu kad se desi neko sranje. Gdje su sad ovi silni novinari da napišu o sramoti za trenersku struku, koga još niti jednom kamera nije zumirala a da iz njegovih usta nije ispala gomila verbalnog proljeva, koji ulazi u teren, štipa i vrijeđa sudije, klince koje trenira uči da udare protivnika laktom u vrat, da ga gurnu sa leđa i slično? Ma mislim najviše se ljutim na nas što ga ne pobijedismo i ne odjebasmo :evil:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Константин »

Од гебелса ЈСД-а и особе која прича о макабизацији по кафанама, ништа ново, константа у понашању. Право питање је како је могуће да Вукоичић па и Човић нису све учинили да се настави побједнички низ. Пеницилин за гебелса је наставак низа и само тако се може развалити нешто што се градило дуги низ година на овај или онај начин.
Не смије се десити да ВВ више анализира послиије меча игру Партизана од наше, да Вук констатује да нам је фалило енергије или да Игор на твиту прозива пљуваче без трунке самокритике. Не смије! Први следећи дерби треба ући од 1. декунде одлучно и борбено, да све учиниш да побједиш јер имаш најбољи ростер у лиги. Кошарку морамо узети јер им је ту енергија!
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Mi smo cigani poznati po mazohizmu, pa ako bi neki od nas htio ponovo da pogleda sinoćnju ružnoću od utakmice, evo je Rudi je pripremio -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g-E3vugWIi4[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked