2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Najdoski dr. Ilija »

Е браћо ајд сада да шуримо свињу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Praćenje derbija nastavljamo na komentarisanju, odnosno - ovdje
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Najdoski dr. Ilija »

Само ћу рећи да је велика срамота како смо одиграли ову утакмицу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Valter »

Ako ćemo realno, promašili smo 7-8 otvorenih trojki. Šut za tri je 3/20. To ne bi izdržale ni mnogo jače ekipe. Oni iz kontre iz dotrčavanja pogađaju trojku i to Gordić :nindza: . Dobro, izgubili smo jednu bitnu, ne i rat.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by ajkula »

za mene je najveca sramota sto je neko usao u teren , uzeo loptu i pogodio protivnickog trenera loptom.

nama ostaje jos jedna bitna utakmica ove godine. polufinale aba lige.
sve takve smo odigrali lose ove sezone.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Константин »

Заслужен пораз, нема се шта приговорити ни судијама ни комшијама. Влада Вукоичић је најобичнији дунстер. По ко зна који пу улазимо у меч млако, послије 2 личне Суботе улази Митровић који је добијао шансу на кашичицу. Окрећемо на 15-9 овај вади Скота који је играо екстра одбрану и имао 3 блокаде. Они већи дио меча играју пик анд рол, скупљају одбрану и умјесто преко Брауна и Катића да више покушаваш да би након скупљања с поља имао шансу, дунстер нема рјешење и пушта да шутају за 3 које су на крају завршили са невјероватних 3-20. Врхунац је 4/4. Значи излазе им Вестерман и Бертранс (Лучић није ни играо) и дунстер игра одбрану са Цвелетом и Вуком тако да прославља пројечног Гордића. Нелсон му наравно читаво вријеме сједи на клупи а богами и Скот. Каква је ово везара тренер ја немам ријечи, па ми зависимо искључиво од расположења пар играча из иначе најбољег ростера у лигги. Не знам шта је он донио овој екипи, и ова двојица младих, Цвеле и Лука, нису напредовали ни мм.
Врста која изумире
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by ЦПСШ »

Ni prekid meča nije pomogao Zvezdi, crno-beli očitali lekciju večitom rivalu!
BRUKO, NAZAD NA FARMU! Urednik Telegrafa loptom pogodio Vujoševića
Sam Gebels nas je spasio totalne katastrofe - kad je,iz meni nepoznatih razloga - insistirao da se utakmice ne prekidaju zbog psovki .
Njihove navijace nema ko da isprovocira,tako da uz puno samokontrole mozda i mogu da se prodju bez prozivki ,ali NASE su hteli da nameste samo tako : ovaj dole na terenu krene u glumu i eto sranja !
Izgleda da se nisu iskoordinirali dobro.

Inace,ovaj tuljan je bespredmetan...Procice najmanje 30 godina da nam se loza procisti od farme,ivanovica,milionera,velikebrace...

E sad ,samo smo etiketirali (jos odavno!!!) taj esalon s nase strane ,ali pazite ovu konstrukciju novinara koji nosi ime - ni manje ni vise nego Dejan Stankovic !

:
Naime, kada su igračima (što je i razumljivo) proradile emocije na terenu i kada su Davis Bertrans i Branko Lazić započeli opšti metež na terenu, Vujošević je prišao da razdvoji zavađene strane i to, bar naočigled, bez ikakve provokacije ka igračima ili navijačima crveno-belih.
Covek u stolu Marica,Rnica & co nokautira naseg igraca i cak ne dobije automatsko iskljucenje ?!

A recenica "Vujošević je prišao da razdvoji zavađene strane" ...Cista poezija.
Last edited by ЦПСШ on Wed Apr 03, 2013 11:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Očajno pripremljena i još očajnije vođena utakmica od strane trenera...apsolutno nikakvog alternativnog rješenja, nikakvog pokušaja da se utakmica preokrene...Gordić nas trpa, on nit mijenja igrača na njemu, niti mijenja odbranu, ništa...O očajnom ulasku naših igrača u utakmicu, što im je već postao trade mark da ne govorim...Unutrašnju igru nismo ni imali, nit smo pokušavali napasti im reket, a na taj način i skupljaš odbranu i dobijaš šut... Skot odlično otvori utakmicu i za nagradu ga izvede iz igre, zadnju četvrtinu ne uvodi ni njega, ni Nelsona, koji su morali biti na terenu, bez obzira na loš učinak, pogotovo Nelsona...Igor gubi odlučujuće lopte na 65-66 ko klinac. Veliku smo priliku propustili, dali smo im upravo mi jako dobar vjetar u leđa u utakmici koju smo morali dobiti više iz psihološkog razloga, nego rezultatskog. Što je najgore, kao što i ajkula primjeti, oni su svaki derbi ove sezone odigrali sve bolje, a mi sve gore...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Трапа »

Не знам дал смо одиграли гору утакмицу ове сезоне (изузимајући оне прве две у Сплиту и Задру). Вукоичић све више доказује да појма нема, очајно вођена утакмица, распоред минутаже и "осећај" за измену будибогснами. Где су били Симоновић и Скот (осим првих 5 минута)? Нисмо имали две крштене акције, све нешто на силу, Ракочевић се забија у играче без разлога, Радивојевић шутира из свлачионице, Ловерњ дрибла Катића и Симоновића цео је.ени меч, Гагић нам краде лопте, Гордић (Гордић јеботе) нам прави малу децу...

А о 35томинутном прозивању 27 гробара и шабанисању "угледних" навијача (Игоров ћале се вероватно питао "јбт где ја седох") да не говорим :koka:
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by trotter »

Na brzinu sam prelistao "komentarisanje" i u potpunosti se slažem sa stavovima Ajkule. :D

Ovo danas je bilo baš loše. u oba pravca. Odbranu konstantno loše igramo ali i napad je bio večeras katastrofa. I to ne zbog odbrane partizana već isključivo zbog našeg debilnog ulaska u utakmicu i rasula tokom svih 40 minuta. rakočević u prvoj četvrini se ispucava kao da je neki klinac na AND1 egzibicijama. I tu smo izgubili utakmicu jer su svi počeli da šutiraju bez ikakvog rezona. Savović je očajan u odbrani (konstantno) i to ne mogu da nadomeste nikakve trojke u napadu. Mogao bih za svakog igrača da napišem dosta toga ali zaključak je da mi konstantno "padamo" u formi. Mi smo osim prvog derbija sve velike utakmice očajno pripremili, negde smo se izvukli zahvaljujući individualnim kvalitetu a negde ni to nam nije pomoglo. Za evroligu nam treba bolji trener. Možda nije fer prema vukoičiću ali ipak je Zvezda najbitnija. Mi sa ovakvom odbranom nećemo biti ni dobar sparing partner a kamoli nešto ozbiljnije. Za run and gun nadigravanje nemamo para ali uz dobru timsku odbranu (kakvu igra npr. skromna ekipa budućnosti pod vođstvom Radonjića) možemo da imamo korektnu ulogu u evroligi. Nas je danas pobedio jedan gordić koji je levo smetalo u ekipi partizana. Toliko...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Rajko »

Шта да се ради, није било реално да их добијемо 7-8 пута у низу, и с те стране гледано, пораз у овој утакмици је најбезболнији.

Вечерас ништа није било како треба. Нелсон одиграо најгору утакмицу откад је дошао. Ракочевић једну од најгорих, губио лопте и машио бацања кад се ломило. То он, као најискуснији, не сме себи да дозвољава. Радивојевић пали тројку са пола терена кад смо пришли на пола коша разлике. Нема, цела утакмица је била наопака. Влада такође доста лош данас. Неко рече да је суђење било добро. Било је много далеко од тога. Нешковић је доста искусан кад се ради о оваквим стварима, и он је преломио утакмицу кад је требало. 3-4 пута им не свира очигледне кораке, неколико пута не свира нама фаул под њиховим кошем...било је још доста спорних ситуација, и све су биле у њихову корист. Заиста сјајно одрађен посао са судијске стране. О игри можда напишем нешто више сутра, сад ми је мука да се присећам.


Оно што ми је сметало много више од наше игре је навијање, пре свега у првом полувремену. Можда ћу испасти глуп ако кажем да не знам ко је онај ћелави вођа, али је тако. Човек је дошао пијан на фудбал и тамо смарао. Онда је пио целим путем до Пионира, па онда наставио у Пиониру да смара. Он има невиђени комплекс од Партизана и то је превише очигледно. Прозивање оних бедника пола утакмице, певање неких балада док нас Нешковић масакрира на терену... Дошло ми је да изађем и одем кући. Чини ми се да је Звезду било лакше покрасти пред оволико "ултраса" него пред дупло мање симпатизера свих ових година. На крају, шлаг на торту скандирање Урошу Мишићу у тренуцима кад последњи пут покушавамо да се вратимо у утакмицу. Немам обичај да пљујем навијаче, увек сам на северу и Б трибини, али ово данас не могу да прећутим. О томе да се терају људи да скачу и певају у паузама и тајмаутима, такође немам шта да кажем. Само бих напоменуо да је у хали било 100 степени (буквално), и да су људи поцркали. Једног човека однеше на носилима на полувремену, не знам да ли је свестан био.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Pravednik »

Na žalost dobili smo i košarkaškog jankosana, kapiten na žalost pokazao da mu trener ne može ništa a to nikako nije dobro. Rotacije u nedogled dok jedna postava ne krene da pogađa je više nego žalosno. Zadnja dva mjeseca dobijamo na roster a ne na igru. Ako plaćaš crnce neka i igraju , jednostavno vukoisan ne zna da izvuče najbolje iz igrača.
Nisam baš optimista za kraj sezone.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Rajko »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uy1UopUBXKw[/youtube]

Лако се прочита са усана све што је рекао. Шта мислите, како би било који други тренер (или било који тренер неког другог тима) прошао након овога? Искључење је једноставно, најмања могућа казна. А он једва техничку да је добио.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CcqzjE5ZCMo[/youtube]
1:03, можда неко уме да изброји колико је корака Гагић направио пре закуцавања. Људи на трибинама су сви избројали, судије ваљда нису виделе.
на 1:14 два фаула...или не...затим 2:03, наш играч сам пао...и тако даље

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AMAfsuq7ITY[/youtube]
И за крај, нешто што није неспортски фаул.


Ал да, било је врло фер суђење...као и увек.


Не желим да кажем да су судије решиле утакмицу, сами смо криви за пораз. Али немојте ме с тим "суђење без грешке".
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by carapan »

Samo cu reci da je ovo velika a,li VELIKA sramota, i samarcina u sred "naseg" Pionira koji nam nikako nije trebao...Ove smo morali da razvalimo sa jedno minimum 15 razlike,a izgubili smo sa 10...Sta vise ista napisati?

Igrali su bez Gordona, Lucica i iskljucenog Bertransa... Sta je jos vise trebalo?! Sve smo nesto nabijali na silu, nikako neku krstenu akciju da uradimo i da ih unalazimo sa jedno minimum 15 razlike, vec sada moram danima da trpim razna likovanja onog debelog i ljigavog Vujosevica...

Svaka nam pobeda treba, jer predost domaceg parketa nije zanemarljiva, a mi sada em smo izgubili, em imamo -10 u medjusobnim duelima, a sledeci derbi igramo pred "njihovim" Pionirom..

Nesto mi ovo ne mirise na dobro, ali ajde da vidimo.. Mnogo me brine ovaj nas trener, i neki pojedini igraci..Mnogo!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: 2. коло КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Nickcooler »

Ако неко не зна како изгледа уткмица у којој победиш сам себе синоћ је то могао да научи од наших кошаркаша. Најгоре од свега је што су грешке правили они који то себи не смеју да дозволе (Игоре брате рођени, оно што си ти урадио два напада за редом кад смо хватали прикључак... :matis:).

Нема сврхе причати о корацима, о оном што псује брже него ли ико на свету, када смо ми одиграли

к а т а с т р о ф а л н о!

Гледао сам друго полувреме, нисам могао да стигнем на прво и оно је било све само не кошарка. Почетничке грешке, организација напада нула, одбрана, осим оних пар момената Цвелета и Лазића, доста јадна. Е па момци, тако се не добија ни Широки, акамоли напаљени Партизан који си три пута ове сезоне надркао каква год ситуација да је била.

Не знам шта бих рекао, мајке ми. Нисам попиздео што смо изгубили, већ што смо себе победили.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
Locked