9. коло КЛС: Партизан - Црвена звезда

daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by daba »

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Oni su svjesno provocirali šut Luke za tri i tom se razbilo o glavu. I prije ove dvije trojke je imao otvorene pozicije za 3. Nejasan je onoliki kanal Simonovića, maši sva 3 bacanja, pa gubi loptu, pa griješi kod preuzimanja, sve čovjek konta, haj trojka protiv Vojvodine će mu podići samopouzdanje, te trojka protiv ovog, trojka protiv onog, al' opet ništa...Čitam na portalima da su na poluvremenu preko razglasa organizatori puštali pjesmu ''Hoću majko hoću u gradsku čistoću'', i ova pobjeda je najbolji odgovor guruu i njegovim debilčinama na takve stvari.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by daba »

RWD 68
Новајлија
Posts: 29
Joined: Thu May 09, 2013 10:40 am

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by RWD 68 »

Posle Karija dobili smo pravog trenera. Radonjic je prava stvar da on za manje od mesec dana vec ostavio ritam i pecat svoj.

Nasi navijaci kao da imaju pamcenje kao zlatne ribice. Covek nije ni stigao vec je bio pljuvan. Da ne pricam za naseg kapitena. Sto gotovim kad za cepi usta svima ovim nasim vernim navijacima koliko su ga pljuvali. Ali ja i Daba se nedamo posto svaki objektivan covek mora da vidi koliko nam znaci Igor....... Ej bre pa nije on vise 20 godine i mora da ima lose periode ali onda se tek vidi koliko ostali su losi. Steta samo sto "Slim" je u kanal u ofanzivu. Ali zato duplu bolje radi u odbrani. Da li je to dosta sledece sezone?? Stvar ukusa, jebeno kada niko se neboji njega u napad i igraju svi udvajanu kosarku na druge igrace. Kao juce Partizan.

Lepo je biti Zvezdas danas
:kolo:
Dobio sam nadimak - "Google" - Zbog brljanja u pisanju i gramatike.
Izdrzite. Rodjen sam i zivim preko grane ceo zivot.
Rodjen kao Zvezdas, otac odmah posle rodjena oblacio me u Zvezdin dres.... I od tada furam u Crveno Belo.
User avatar
Veteran1970
Новајлија
Posts: 1
Joined: Tue Mar 19, 2013 1:28 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by Veteran1970 »

Dobro jutro Cigani,

kada se na parket izadje sa mudima od čelika onda je i razlika u kvalitetu velika ....

toliko :vitez:
"BOLJE ZAMALO IZGUBITI,NEGO ZAMALO POBEDITI"

.... neko život napuni godinama,a neko godine napuni životom ....
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by naka »

Upravo tako, veterane :D

Samo smo rekli da nam je to nedostajalo u Laktašima i odmah "pljuvači"

Za kapitena smo rekli da je pao u formi i da je bezmudo izašao na groblje uz opasku da nam je najkontantniji cele sezone i da nije bilo njega (i Raška) ne bi ni bili u F4. To je čak i potvrdio i sam kapiten sa izjavom

"Nema šta, pao sam u formi evidentno i drastično. Imao sam jako težak period, ne mojom krivicom, mada to sada nije ni bitno. Pokušavam da se iz toga izvučem i mentalno i fizički, mnogo se lošije osećam nego pre dva meseca, kada sam pružao igre na nivou svog kvaliteta koji sam pokazivao godinama"

"Trudim se i radim na tome da se vratim u staru, prepoznatljivu formu. Danas sam napravio mali korak ka tome. Ne mora uvek napad da bude merilo, mogu da odigram i odbranu mnogo bolju, bez obzira na to što sam dao te poene",

Tako da konstatacioje o pljuvačima ne stoje :D

Pobeda je slatka pa je ne bih kvario repliciranjem instituciji Dabi u pogledu legende Vuka

Inače, moramo pored ove trojice imati još nekog za finalnu seriju (Savović i Skot/Simon). Nemamo prednost u reketu. Francuzi su sve bolji, a Lučić će proraditi kad tad.

Dobrodošlica novim kolegama :ziveli:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

I ja bih poželio dobrodošlicu novim kolegama, jako mi je drago da ste tu. Što se tiče ''pljuvanja'' Igora, to je malo teška riječ. ja jesam bio veoma kritičan prema njegovim partijama u Laktašima, ali samo iz razloga što je on naš najbolji i najiskusniji igrač i što sve zavisi od njega, te kad on podbaci ostatak ekipe onda ima dosta problema. Evo i ova zadnja utakmica je najbolji pokazatelj kakav nam Igor treba, odlučan, naoštren, samouvjeren. ja od njega najviše očekujem, zato me i najviše bole njegove lošije partije, ali nije svaka kritika pljuvanje. Osim toga, sve je to iz dobre namjere. Naravno ni on ne može sve sam, čim su trojica igrača iskočila mi smo bez problema dobili najvećeg rivala.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Samo bih upitao da li je Pecelj sudio u Čačku,retko ko pominje sudjenje koje je bilo nategnuto na stranu Partizana i takodje bih pomenuo divljačke pokušaje DMB-a i Lučića da udarcima Skota i Rakočevića naprave incident ili izbace iz ravnoteže naše igrače.niko me nemože uveriti da tu nema potpisa DV-a.
E da,ja sam vaš novi član ne pratim vas dugo ali se nadam da ću se zadržati dugo, u to ime jedna :guca: .
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Суђење је и даље било тендециозно, срећа па смо их ми преко Игора и Рашка оладили сваки пут кад се приближе. Одемо на 11 разлике они без по муке дуну техничку Радоњи, 2 бацања и онда лопта са стране и нови напад за њих. Слажем се са Трапом да би сада исто требало оплести по судијама пошто има разлога. Ова утакмица свакако није била небитна али је била она у којој њима још није стало "за главу". Видјећемо на шта ће суђење да личи у плеј-офу.

Поздрав новим другарима на форуму! :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by Beara_Vladimir »

У плеј-офу буде ли се ово наставило, а не сумњам да хоће, треба повући екипу са терена и крај приче. Не треба им дозволити да краду. Јуче су тукли Игора само тако, а и не само њега. Томе се мора стати на крај.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Pozdrav Ganac, dobro došao :ziveli: Složio bih se oko suđenja, dvije tehničke propuštene da se sviraju Lučiću i Gagiću (gdje ovaj poput autentičnog bivola pokušava da udari protivničkog igrača glavom), pa namjerna na Skotu, dosta kontakata u reketu na Rašku, odbrane Gordića i Milosavljevića su jako problematične milion nekih kontakata rukama i tijelom, a to im se konstantno toleriše i odlična je Trapina primjedba na ''radu uprave''. Mislim kakvo smo suđenje imali u Laktašima ovo je još bilo dobro, ali opet se dozvoljavaju neke stvari. Naravno, kad igraš skoncentrisano i kvalitetno, ni sudije ne pomažu i na tome mi moramo raditi, tako se ruši ''nacionalno blago'' :jelenko: , u Laktašima su i naši igrali stegnuto i preplašeno, pa su, bar meni, i sudije bile u drugom planu. Doduše, ako bismo ovakvo suđenje imali u plej ofu, treba da se udaramo nogom u dupe, jer tamo će sve to poprimiti skroz drugu dimenziju.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Njima je svaka pobeda nad nama bitna,u ostalom njima se odavno nije desilo (bez obzira što su uzeli ABA) da ih neko tako oduči od košarke četiri puta u toku sezone kojoj nije još kraj i moguć, da ne kažem verovatan scenario da će izgubiti još tri.
Pretpostavljam da će pokušati na sve(legalne i nelegalne,legitimne i nelegitimne) načine da do toga nedođe ali sad imaju protiv sebe jednako jakog igrača - Čovića,trenera Radonjića koji ima čemu da nauči ove igrače i igrače koji izlaze iz krize.
Čak se i sinoć osećala njihova nemoć koja je rezultirala raspravama pojedinaca sa sudijama,nekorektnim potezima(udaranjem igrača) i pokušaj njihove "seljačke" uprave da isprovocira igrače i malobrojne navijače kao i neukusno i neprimereno puštanje njihovog Tm Miše Tumbasa da na centru skida gaće što reče forumaš Daba na jednom drugom forumu (gde bi mi ovaj post obrisali brže nego što sam ga napisao).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by union 99 »

Mene malo brine Lukina igra ispod kosa... vola ne moze da ubode...imao je 0-4 i to iz vrlo dobrih situacija... Radonjic ga je htjeo izvesti odmah po zavrsetku napada u kojem je dao prvu trojku, ali kad je dao trojku trener je rukom pokazao cini mi se vec spremnom Simonovicu, da se vrati na klupu...

Sudije ce nas unistiti u finalu, ali moramo se drzati igrom, inace ce nam biti kao u Lasktasima... i sinoc su imali nekoliko odluka protiv nas... samo jedan primjer: ako je Radonjic zasluzio tehnicku, onda je dervis isto morao imati bar jednu na kontu, koliko se sjecam u prvom poluvremenu...jedna onom francuskom majmunu vestermanu, jedna debilu gagicu i namjerna nad Skotom... ocigledna... znaci brat bratu 7-8 bacanja + jos dodatna 3-4 napada... potencijalnih 10-16 poena, pa ti batko vidi... a njihovo ponasanje je takvo da se ovo gore MORALO svirati...
zolla
Новајлија
Posts: 12
Joined: Thu May 09, 2013 10:06 pm

Re: 9 коло КЛС: Партизан - Црвена Звезда

Post by zolla »

prvo, pozdrav svima...

luka je imao slab učinak ispod koša jer fizički nije bio u rangu čuvara ... on ima zaista lepu kretnju, vidi se da je školovan igrač, ume čak i dobro da okrene leđima dosta krupnije čuvare kada ima prostora u reketu za tako nešto ... sinoć su njegovi protivnici skupljali odbranu u reketu kada je on bio u igri, pa za njegov "ples" i dobru kretnju nije imalo prostora .... protiv onakve igre u reketu lek je jedino sirova snaga ili šut ... na našu sreću lek br. 2 je funkcionisao.... pred lukom je letnja pauza koja će mu biti možda i ključna u karijeri, prosto osećam da je na prekretnici gde će uloženim radom i prolivenim znojem uspeti da postojeće nedostatke eliminiše, a prednosti unapredi ili će biti prosleđen ka arhivi neiskorišćenih talenata

rakac je sinoć igrao ono što raja očekuje cele sezone .... ja sam poprilično iznerviran bio posle f4 i svašta sam izgovorio na njegov račun i iako sam malo preterao ne može se zanemariti činjenica da je njegova igra u zadnje vreme zasluživala kritiku ... on nije mogao zaboraviti da igra, ali mi se čini da je retko tokom sezone delovao kao sinoć .... tolika odlučnost u igri, takav nivo koncentracije ... zaista jedan od momenata kad može da se konstatuje da je neki igrač prosto nezaustavljiv ... veliku utakmicu je odigrao i nadam se da će još takvih sastaviti do kraja sezone
Locked