13. kolo KLS: Crvena zvezda telekom - Metalac

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

13. kolo KLS: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by dacha od bosne »

Sutra, 22.05. od 20 časova u Pioniru igra naša Zvezda. Protivnik je Metalac. Dužnici su nam iz prvog dijela, ali ne samo rezultatski. Poseban dužnik nam je ona "ljudska veličina" od Dašića koja se na svom (mislim da bješe tviter) nalogu sprdala sa Raškom.
Nama je ovo prilika da razigramo neke igrače pred prestojeći plej of, a ovdje posebno mislim na Mitrovića, Skota i Savovića.
Bolji smo, kvalitetniji i pobjeda ne bi smjela doći u pitanje.

Nema TV prenosa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Sutra, 22.05. od 20 časova u Pioniru igra naša Zvezda. Protivnik je Metalac. Dužnici su nam iz prvog dijela, ali ne samo rezultatski. Poseban dužnik nam je ona "ljudska veličina" od Dašića koja se na svom (mislim da bješe tviter) nalogu sprdala sa Raškom.
Nama je ovo prilika da razigramo neke igrače pred prestojeći plej of, a ovdje posebno mislim na Mitrovića, Skota i Savovića.
Bolji smo, kvalitetniji i pobjeda ne bi smjela doći u pitanje.

Nema TV prenosa.
Idem da gledam,nadam se baš zbog nekorektnog ponašanja dašića (d malo pošto i nezaslužuje veliko)jednoj oko30 poena razlici,takođe želim da vidim i naše bekove da li će Đukanović da ih siluje kao u prvoj utakmici (ukoliko se to desi trebalo bi podeliti momentalni otkaz našim bekovima).
Raško je lik protiv čijeg sam dolaska na početku sezone bio,međutim em što je sve centre u CZV stavio u drugi plan em je u svakoj utakmici igrao sa 110% i sad mi je jedan od omiljenijih igrača ( u prvom bitisanju u CZV pod Zmagom bio je drvna građa a sad je formiran igrač koji ono što zna radi izuzetno kvalitetno).Elem da ne odlutam u širinu mislim da će ih Rale odučiti od košarke i da će ovi krenuti peške iz Pionira za Valjevo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by Holden »

Дашића званог меки ш треба попишати само тако. Курчио се и по Љубљани к'о да је Дурент лично, а и Твитер смо видели да му је 'јача' страна. Шутирај бре то у дупе и шаљи назад да се моле Јустину пре него што ти изађу на мегдан следећи пут.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by crazynorth75 »

Rašku nema odmora, nakon Bobija, očekuje ga duel sa još jednim lotronjom - Vranešom, a interesantno je da ima je i rezervni centar Dujković visok 226 cm. Očekujem ponovo jak intenzitet u odbrani i držanje protivnika na 70ak poena maksimum. Njima se sve vrti oko dobro poznatog trija Bakić - Dašić - Vraneš. Moraćemo dobro da iskontrolišemo skok, ne smiju nam se dešavati situacije kao protiv Mege. Ljomberu Dašiću će najbolji revanš biti da ih naguzimo 20+ razlike, pa nek dečko opet tvituje...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by ЦПСШ »

Davajte neki link,poludjeh!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by crazynorth75 »

Jel zna neko razlog zbog čega Skot nije bio u ekipi večeras?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by X-Z »

Nije povredjen, a bice da ga Radonjic malo hladi... Mada je vec ohladjen zestoko...:)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by crazynorth75 »

Svašta, umjesto da ga razigrava, on ga hladi.. Vidim da smo dobro iskontrolisali skok, Simonović opet dobar u šutu za 3, nadam se da će taj šut funkcionisati i kada pritisak bude daleko već u utakmicama plej-ofa. I ove izgubljene lopte se moraju smanjiti, večeras čak 16. Iduće kolo moramo potvrditi 2. mjesto pobjedom u Novom Sadu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
ciganin 1967

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by ciganin 1967 »

Биће лоше ако изгубимо Скота. Један играч мање у ротацији обзиром да Смиљанић не добија минуте. Надам се да је ово само привремено тј. за ову утакмицу.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by Ганац »

U suštini 1/4 je bila blaga jeza,toliko gluposti u jednoj četvrtini nisam odavno video,ali smo posle toga zaigrali mnogo bolje sa povremenim padovima ( i to kad su Rakoč i Nelson bili na klupi), bilo je prozivanja Ćeranićke i Slavkana i smeha na njihov račun,solidna partija i opet se ponavlja problem da neznamo da dotučemo grogiranog protivnika,zato je samo 13 razlike,realno nekih 25 poena razlike.
Last edited by Ганац on Thu May 23, 2013 10:11 am, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by dacha od bosne »

Ganac, kako se tebi čini trenutačna situacija sa radonjom....mislim na igru, u odnosu na VV?
I da, kako je reagovao Skot? Utučen ili je bodrio momke?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by Rajko »

Скот је повређен, зато није играо.

Image

Овој двојици до неба хвала! Свака част момци! :ziveli:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 13. kolo ASL: Crvena zvezda telekom - Metalac

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked