АБА лига 2012/2013

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Il genio »

trotter wrote:500k su dobili ali se bojim da napišem jer vidim da su svi zapenili. :srbinosm:
Jesi siguran? Nelogicno mi zvuci da su Spanci platili obestecenje od 500 hiljada i jos 1,5 milona Lucicu za 3 godine, velike su to pare i za ozbiljnije klubova od Valensije. Inace, koliko god da je obestecenje, jedan veliki deo ide igracu na racun zaostalih "stipendija", jedan njegov poznanik mi je rekao da su mu dugovali 5 iz ove i 3 iz prosle sezone...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига

Post by garnett »

ma kakvih bolan 500k, nisu dobili ni 100k..
provereni spansi novinar je posle toh gluposti i onim silnim milionima proverio, koliko je zapravo...
Fran Guaita ‏@FranGuaita 21h
Según fuentes de @valenciabasket, los tres años de Lucic -buyout incluido- le costarán al club un millón de euros.
u prevodu 3 godine ugovora+otkup = 1m eura

sto je sasvim realna cena a ne one price o silnim milionima, i to jos od valensije...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига

Post by Il genio »

Veceras Tegeltija, Jakovljevic i Jovanovic gosti kod Andjusa, eto prilike da dobijemo informacije o komsijama iz prve ruke, od portparola. :D
User avatar
Bigga
Новајлија
Posts: 1
Joined: Tue Jun 25, 2013 6:01 pm
Location: Београд

Re: АБА лига

Post by Bigga »

Il genio wrote:Veceras Tegeltija, Jakovljevic i Jovanovic gosti kod Andjusa, eto prilike da dobijemo informacije o komsijama iz prve ruke, od portparola. :D
Који Јаковљевић и који Јовановић? Велики поздрав свима...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига

Post by crazynorth75 »

Bigga wrote:
Il genio wrote:Veceras Tegeltija, Jakovljevic i Jovanovic gosti kod Andjusa, eto prilike da dobijemo informacije o komsijama iz prve ruke, od portparola. :D
Који Јаковљевић и који Јовановић? Велики поздрав свима...
Pa Jakovljević - košarkaški trener i novinar Jovanović poznatiji kao Anđusara numero duo. Pozdrav i tebi i dobro došao :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: АБА лига

Post by musemic »

PSD - the Legend:
"Način na koji su pojedini igrači tužili klub mene je jako povredio. Posebno dvojica, od kojih bi jedan video trofej samo na televiziji i koji bi bio glavni vozač bicikla na Adi - tu pričam o Rašku Katiću

Orangutan...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига

Post by crazynorth75 »

Danilović stoka bio i ostao. Dobar kao igrač, al' i tada mi se uvijek nekako gadio...Bljak...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: АБА лига

Post by Ivan Vasev »

Vi ste stvarno opterećeni Danilovićem. Pročitah celo njegovo izlaganje i mogu reći da sam bio iznenađen njegovom poštenjem i dostojanstvom. Ja kao Zvezdaš smatram da država treba da pomogne KK Partizan u sanaciji i reprogramiranju dugova.

" Prava Zvezda je u stečaju i ne pričamo o privatnom klubu Crvena zvezda koja nije član SD."

Ja se pribojavam dana kada istekne taj famozni tehnički sporazum. I da li vi zaista mislite da će ikada biti moguće smeniti Čovića? Dotle uživajte u iluzijama savršenih sezona.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: АБА лига

Post by EmptyClip »

Ово што је споменуо Рашида нема никакве везе са поштењем и достојанством. Ђубре, смеме му јбм мафијашко.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: АБА лига

Post by Ivan Vasev »

EmptyClip wrote:Ово што је споменуо Рашида нема никакве везе са поштењем и достојанством. Ђубре, смеме му јбм мафијашко.
Napravi analogiju sa dešavanjima u našem Fk i odnosom uprave prema Peroviću, Milovanoviću, Piksiju i ostalima koji su se usudili da potražuju zarađeno. Zamisli da je tek neko od njih prešao u Partizan, taj arsenal uvreda? Nema tu razlike.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: АБА лига

Post by Rajko »

Ivan Vasev wrote:Vi ste stvarno opterećeni Danilovićem. Pročitah celo njegovo izlaganje i mogu reći da sam bio iznenađen njegovom poštenjem i dostojanstvom. Ja kao Zvezdaš smatram da
" Prava Zvezda je u stečaju i ne pričamo o privatnom klubu Crvena zvezda koja nije član SD."
Сва срећа па не одређују они ко је члан СД Црвена Звезда а ко није.
http://www.sd-crvenazvezda.net/index.ph ... d=37&cid=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Звезда је онај клуб за који навијају Звездаши, то иде једно с другим.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига

Post by Il genio »

Ivan Vasev wrote:
EmptyClip wrote:Ово што је споменуо Рашида нема никакве везе са поштењем и достојанством. Ђубре, смеме му јбм мафијашко.
Napravi analogiju sa dešavanjima u našem Fk i odnosom uprave prema Peroviću, Milovanoviću, Piksiju i ostalima koji su se usudili da potražuju zarađeno. Zamisli da je tek neko od njih prešao u Partizan, taj arsenal uvreda? Nema tu razlike.
Ima velike razlike, ne daj Boze da nekom treba novac za isto sto i Rasku! A Danilovic je odlicno upucen u njegovu porodicnu situaciju i jos jednom se pokazalo kakav je covek... Ponosan sam sto ta gnjida nema veze sa Zvezdom.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига

Post by crazynorth75 »

Ivan Vasev wrote:Vi ste stvarno opterećeni Danilovićem. Pročitah celo njegovo izlaganje i mogu reći da sam bio iznenađen njegovom poštenjem i dostojanstvom. Ja kao Zvezdaš smatram da država treba da pomogne KK Partizan u sanaciji i reprogramiranju dugova.

" Prava Zvezda je u stečaju i ne pričamo o privatnom klubu Crvena zvezda koja nije član SD."

Ja se pribojavam dana kada istekne taj famozni tehnički sporazum. I da li vi zaista mislite da će ikada biti moguće smeniti Čovića? Dotle uživajte u iluzijama savršenih sezona.
To što ovaj smrad Danilović i njegova svinja kukaju kako smo mi državni projekat, a oni jadni eto nisu, ne znači da je to i istina. A i dostojanstvo i poštenje ne idu nikako u istoj rečenici sa njima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: АБА лига

Post by Ivan Vasev »

Ma Rajko, meni samo smetaju ta stalna prepucavanja, ti prostački istupi sa obe strane. Igrajmo košarku, budimo sportisti, pa nek pobedi bolji. Ovo trenutno nema veze sa sportom.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига

Post by Beara_Vladimir »

Ovima stvarno niko ravan nije po prostakluku i vređanju. Ovo Rašku treba da bude dodatni motiv da ih puni još više i jače nego do sada. To za državni projekat, ja mislim da su sami sebi već dosadili sa tom pričom. Ko o čemu, kurva o poštenju.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked