АБА лига 2012/2013

User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига

Post by Константин »

Иване не буди наиван, цијеним да желиш да истакнеш сопствено мишљење, наравно да је чињеница да је Даниловић велико кошаркашко име, али као човјек Саша Даниловић је шљам!
Да не причам да о многим стварима о којима и даље бахато прича, боље да се покрије по ушима
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига

Post by Ганац »

Ivan Vasev wrote:Vi ste stvarno opterećeni Danilovićem. Pročitah celo njegovo izlaganje i mogu reći da sam bio iznenađen njegovom poštenjem i dostojanstvom. Ja kao Zvezdaš smatram da država treba da pomogne KK Partizan u sanaciji i reprogramiranju dugova.

" Prava Zvezda je u stečaju i ne pričamo o privatnom klubu Crvena zvezda koja nije član SD."

Ja se pribojavam dana kada istekne taj famozni tehnički sporazum. I da li vi zaista mislite da će ikada biti moguće smeniti Čovića? Dotle uživajte u iluzijama savršenih sezona.
Neka i pravi partizan ide u stecaj,za sve isti uslovi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: АБА лига

Post by Rajko »

Лисац каже да ће Раднички играти Аба лигу следеће сезоне ако Војводина не уплати вајлд кард на време. Говна на све стране.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: АБА лига

Post by Ivan Vasev »

Konstantine, to je samo jedno normalno ljudsko razmišljanje. Ne vidim ama baš ništa u ovoj izjavi što bi povredilo moje zvezdaško osećanje. Ja npr. ne simpatišem kompleksaše Bjekovića i Nađa, ali mi se čini da su ovde kompleksi na drugoj strani, da smo u košarci previše opterećeni Partizanom, te da dajemo previše važnosti njihim izjavama. Ako smo ovakvi u porazu, kakvi ćemo biti tek sutra kad pobedimo?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
zolla
Новајлија
Posts: 12
Joined: Thu May 09, 2013 10:06 pm

Re: АБА лига

Post by zolla »

ja sam danilovića obožavao kao igrača.... jebote umeo sam po ceo dan, sam na košu da blejim, pucam van 6.25 i kad god prođe kroz obruč da vrištim: daniloviiiiiiiić ... on je bio u onoj grupi ljudi koje jednostavno ne možeš da mrziš, jednostavno toliko si se vezao za način na koji je igrao, za uspehe i radost koju je donosio ovoj zemlji da je prosto nezamislivo da NJEGA mežeš da ne voliš...

slušao sam ja i ranije priče da nije nikakav čovek (da ne upotrebim neku težu reč) al me to nije doticalo ni ič ... čovek je za mene bio šmeker, legenda, kralj, itd.

ovo je sve palo u vodu nakon par godina njegovog predsednikovanja u jsdp ...

kada laži, podmetanja, krađe, pretnje, ucene, zamene teza postanu glavno oružje kojima se napada sportski neprijatelj, ono "sportski" se lako izgubi ...

15 godina smo mi državni projekat, a oni sistem... bili smo državni projekat i kada smo bili pred gašenjem...

tolike su godine prvaci, toliko su igrača prodali, tolike godine su imali podobnu strukturu na vlasti, a uspeli su da dođu dovde ...tj. do katanca kako danilović kaže... i on uprkos svim tim činjenicama izađe danas na konferenciju i za njihovo stanje krivi državu i zvezdu...

prvo- njihovo stanje je ogled samo njihove nesposobnosti i pokazatelj čvrstine njihovog "sistema"odnosno pokazatelj da isti sistem funkcioniše samo kada su svi rivali u buli (što odmah daje i razloge tolikog antagonizma i mržnje uperene prema istim rivalima odnosno rivalu)

drugo - kako ja mogu da cenim i poštujem čoveka kojem bi i za svinjsku kugu u mirosaljcima kod arilja bila kriva zvezda, čović, vučić, cia, bia...

čim je izuo patike prestao je biti šmeker...ostao je samo mafijaš u pokušaju, ološ, mufljuz svetskih razmera...

sve lepo što su nam poručili kroz onu pesmicu gde umiremo, gasimo se i za dinar prosimo, želim da im se vrati...bagra more
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига

Post by Константин »

Ivan Vasev wrote:Konstantine, to je samo jedno normalno ljudsko razmišljanje. Ne vidim ama baš ništa u ovoj izjavi što bi povredilo moje zvezdaško osećanje. Ja npr. ne simpatišem kompleksaše Bjekovića i Nađa, ali mi se čini da su ovde kompleksi na drugoj strani, da smo u košarci previše opterećeni Partizanom, te da dajemo previše važnosti njihim izjavama. Ako smo ovakvi u porazu, kakvi ćemo biti tek sutra kad pobedimo?
Ја сам им и у задњем поразу честитао јер смо на терену били лошији у 4 утакмице.
Из кошарке црпе енергију за ткзв. макабизацију, ту им је глава те идиотске идеје, али се мора рећи коју смо и сами гурали врло лошим и несавјесним управљањем нашим клубовима. Мени није проблем признати ни да се много квалитетније ради(ло) у ККП, али двоструки стандарди сваком слободоумном морају да сметају. Чуј, заслужили су 80.000Х више од Звезде помоћ, а не знамо с чим да помножимо 80.000 јер неће да каже колико добија сада, тражи се од државе да прихвати да се успјех награђује вишеструко а некада Земунело одлепрша на другу страну послије пехара вриједнијег од свих заједно. Наравно не аболирам све наше лоше одлуке и чињенице да смо и без помоћи државе морали нешто имати за спржену омладинску школу, али никада нисам могао ћутати лицемјерима и бахатима, а овај изрод из Звездашке фамилије Даниловића то сигурно јесте.
Врста која изумире
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: АБА лига

Post by Banex »

@ zolla

Bravo, sve si lepo objasnio ! Zaigrala mečka i na njihovim vratima ! Čim je sišla grobarsko-grobarska vlast DS-SPS videlo se da će njihova kola samo nizbrdo ići. Koji su to licemeri, demagozi, bitange (da budem pristojan da ih ne nazovem pravim imenom), pa to nema nigde u košarkaškom svetu ! Sve će im se vratiti što su nam se rugali budi siguran, a ja se nadam i duplo !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: АБА лига

Post by Alan Ford »

Ne volim da sam u "grupi", ali bas je previse dobrog o Danilovicu...

Ivane, nemoj zameriti, ali...ovo o cemu ti pises poslednjih dana o Danilovicu, je u rangu price koju bi recimo sastavila mama gospodina vrhovnog treceg rajha...

"Znate mali Adolf je bio izuzetno sjajan djak. Postizao je neverovatne rezultate na takmicenjima iz matematike, a cak je dva puta i u besednistvu bio nagradjivan."

Covek svoje ime i prezime Nosi dok je ziv...i za ceo taj put je odgovoran!

Uzdravlje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига

Post by Il genio »

Last edited by Il genio on Wed Jun 26, 2013 6:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: АБА лига

Post by Rajko »

А мени никако не иде у главу, чиме се то заслужује помоћ? Како су је то они "више заслужили"? Да ли се у животу помаже ономе ко је успешан и коме иде добро, или ономе коме ништа не иде од руке? Помоћ се заслужује и тиме што ти помогнеш другом када му је то потребно, да би ти касније било узвраћено. Шта су они радили док смо се ми гасили?

Постоје награде за европске успехе и медаље, мислим да је то дефинисано неким законом (мада ми нисмо добили ништа у ватерполу), и то је све што они треба да добију. Ништа више. А медаља неких и немају. Имају толико титула за редом, толико година у Евролиги, толико добрих играча, избачених младих и талентованих играча. Сви су они продати, и где су те паре? Неко их је стрпао у свој џеп, и сад треба држава да им помогне. Зашто? У овој земљи је све наопако.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига

Post by Ганац »

Iskreno ne zanimaju me,kako su radili tako ce i da zavrse,blokada,stecaj...pa oni imaju samo 100-tinak radnika od kojih 20-tak moze odmah da nadje posao u drugom klubu,sto bi oni bili povlasceni u odnosu na neku drugu firmu,ako se sportsko udruzenje razlikuje od privrenog subjekta onda neka iskuse zvezdinu muku,sto bi njih trebalo abolirati a mi smo morali u stecaj(ili vec kako se to zove).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига

Post by dacha od bosne »

Patetika od strane Danilovića. Mislim, ti se u svojoj muci baviš nama...heeeej.
Za kraj, interesuje me njihovo dobro onoliko koliko i njih interesuje Zvezdino dobro.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: АБА лига

Post by musemic »

https://www.facebook.com/sos.kanal/post ... 8269183787" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига

Post by Константин »

Rajko wrote:А мени никако не иде у главу, чиме се то заслужује помоћ? Како су је то они "више заслужили"? Да ли се у животу помаже ономе ко је успешан и коме иде добро, или ономе коме ништа не иде од руке? Помоћ се заслужује и тиме што ти помогнеш другом када му је то потребно, да би ти касније било узвраћено. Шта су они радили док смо се ми гасили?

Постоје награде за европске успехе и медаље, мислим да је то дефинисано неким законом (мада ми нисмо добили ништа у ватерполу), и то је све што они треба да добију. Ништа више. А медаља неких и немају. Имају толико титула за редом, толико година у Евролиги, толико добрих играча, избачених младих и талентованих играча. Сви су они продати, и где су те паре? Неко их је стрпао у свој џеп, и сад треба држава да им помогне. Зашто? У овој земљи је све наопако.
Није ни то поента ко заслужује помоћ него од када и како се то уопште гледа. Ако се гледа по успјесима, онда је након највећег у историји спорта Земунело отишао на погрешну страну. Што се државних пара тиче може се гледати и по броју пореских обвезника који су већином "наши".
Ево инфо из прве руке, претпрошле године је Телеком са нама потписао један од највећих спонзорских уговора али на врло паметан начин пуштајући у продају нове припејд пакете. У рекордном року се вратила инвестиција о дстране Звездаша , у динар, тако да Телекомове паре нису биле бачене!
Врста која изумире
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: АБА лига

Post by Rajko »

Константин wrote:
Rajko wrote:А мени никако не иде у главу, чиме се то заслужује помоћ? Како су је то они "више заслужили"? Да ли се у животу помаже ономе ко је успешан и коме иде добро, или ономе коме ништа не иде од руке? Помоћ се заслужује и тиме што ти помогнеш другом када му је то потребно, да би ти касније било узвраћено. Шта су они радили док смо се ми гасили?

Постоје награде за европске успехе и медаље, мислим да је то дефинисано неким законом (мада ми нисмо добили ништа у ватерполу), и то је све што они треба да добију. Ништа више. А медаља неких и немају. Имају толико титула за редом, толико година у Евролиги, толико добрих играча, избачених младих и талентованих играча. Сви су они продати, и где су те паре? Неко их је стрпао у свој џеп, и сад треба држава да им помогне. Зашто? У овој земљи је све наопако.
Није ни то поента ко заслужује помоћ него од када и како се то уопште гледа. Ако се гледа по успјесима, онда је након највећег у историји спорта Земунело отишао на погрешну страну. Што се државних пара тиче може се гледати и по броју пореских обвезника који су већином "наши".
Ево инфо из прве руке, претпрошле године је Телеком са нама потписао један од највећих спонзорских уговора али на врло паметан начин пуштајући у продају нове припејд пакете. У рекордном року се вратила инвестиција о дстране Звездаша , у динар, тако да Телекомове паре нису биле бачене!
Ма слажем се. Само ми није јасно зашто стално кукају да заслужују помоћ више од других. Заслужују помоћ зато што су успешни? Па ваљда вам зато и не треба помоћ. Да су радили како треба, сигурно им не би требала.
Зезаш да је ово стварно његов профил? Слика са свињом? Нечувено.

А што се тиче фузије... Више него било шта на свету бих волео да се то деси. Јесте да би они били много јачи, ал нема везе. Посрали би се себи у уста сви до једног. И они у клубу и навијачи. Тако да сам прилично сигуран да нема од тога ништа.
Locked