Crvena zvezda vs Mega Vizura, 1/2 serija plej of-a KLS

User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by Rajko »

Очекивано, много, много, тешка утакмица. Од невероватног значаја може да буде утакмица у Крушевцу због умора играча. Још две овакве утакмице пред тромеч са одморним Партизаном могу врло лако да нас коштају титуле.

Данас су утакмицу извукли они од којих се то очекивало. Нелсон и Савовић. Лазић је такође убацио неке врло битне поене. Рашко и Симоновић просечни. Бацања су нам рак рана, и стварно ми није јасно шта се дешава са тим људима. Изгледа да се џабе надамо да ће се то поправити. Све у свему, победа у једном веома важном и тешком мечу. Идемо даље, корак по корак.

Само једна примедба још. Невероватно је колико коментатори утичу на утисак гледаоца. Читајући коментаре по форумима, тачно видим ко је гледао утакмицу на Арени а ко на РТС-у. :lol: И уопште ми се не свиђа што се ствара еуфорија после само једне добре утакмице. Оно најважније тек предстоји.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by Ганац »

Nelson je očekivano izdominirao,preuzimao odgovornost kad je trebalo,Raško je bio loš za oko,neka loša dodavanja,šutevi i slično ali on je Bobija izbacio iz reketa i tu se umorio.Nisam gledao statistiku ali je igrao minimum 32 minuta,da ima krštenog
bek-ap centra i njegov bi učinak bio bolji i Subi se odlično nosio sa Bobijem.Novica je popio 3 ili 4 banane,jednom mu nije suđen faul u napadu jednom koraci ali ok.Ako Vujoševiću budu sudili tehgničke kao DR-u mi ćemo ih lagano otresti i rekoh da je limit 65 poena,u ovim vodama DR je svoj na svome.Simon je bio ok ali je imao dva ispadanja lopte za neverovati,ali Admiral,eh da imamo krštenog još jednog pleja a ne ali bukvalno DR ga je izvodio samo da uzme vazduha i onda čim Vučina zabrlja nazad u igru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by daba »

Kucanje Nelsona sa arena tv a uskoro i simonovo

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J1QPS56e ... e=youtu.be[/youtube]
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by crazynorth75 »

Dovoljno je reći - Demarkus Nelson, milina je gledati kako igra i malte ne sam usmjeri i okrenu utakmicu u našu korist. Napadački smo dosta griješili, mada mi se svidjelo što smo koristili svaku priliku za tranziciju, ali zato u odbrani peglamo za sve pare, skok fenomenalno iskontrolisali, minimalizovali učinak Micića, Avramovića, Ćakića i Drče. Marjanović dobro čuvan, Veličković također. Uz Nelsona odličan Savović koji je odigrao svoju ulogu, sa skokom i šutom kad je sam. Lijepo što smo pokazali da se može i bez Igora, ne bih rizikovao sa njim ni u drugoj utakmici.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by daba »

zakucavanje Simonovica

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7eVsKHOm ... e=youtu.be[/youtube]
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by daba »

Image
CHIVAS REGAL
Новајлија
Posts: 13
Joined: Wed May 22, 2013 4:25 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by CHIVAS REGAL »

OVO JE ZVEZDA! :kolo: :zastavaDS: :zastavaGRB: :psihodelija:
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by Il genio »

Pre utakmice nisam bio optimista, mislio sam da ce Mega iskoristiti nadmoc pod kosem, ali Radonjic je dobro zatvorio reket. U napadu smo nadomestili izostanak kapitena, Nelson igra kao u transu vec duze vreme, danas su ga ispratili Savovic, Simonovic, Lazic i Katic. U Krusevcu postedeti Igora ako postoji promil sanse da se ponovo povredi, i ako izgubimo nece biti katastrofa, imacemo eventualnu majstoricu u punom Pioniru.
Simonovic ima problem sa koncentracijom, vidi se po ponasanju na terenu, gestikulacijama, namigivanju i sl. Neverovatno je da mu lopta ko zna koji put ispada pri sutu, ili da mu je lako izbiju kao veceras pri jednom prodoru uz ceonu liniju... Imam utisak da kada bi bio 100 posto fokusiran na utakmicu bio znatno bolji.
Umalo da zaboravim, potez veceri, Nelsonovo zakucavanje preko Novice, ono se vidja svaki dan! :konjanik:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura,1/2 plej of-a,Pionir 29.05,

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, 1/2 plej of-a

Post by dacha od bosne »

Malo sam samo korigovao naslov teme, tako da ćemo i susret u Kruševcu komentarisati ovdje.
Jedna velika šteta je ono što je pomenuo Il genio: nama fale krštene zamjene za Katića i Nelsona.
Gledajući sinoć utakmicu, Bog sam molio samo da se neko od njih dvojice (posebno Nelson) ne povrijedi. Povrede Cvetkovića i Igora su nam došle baz u nezgodno vrijeme, mada se nadam da je Igor ok i da će igrati protiv Partizana.
Za jučerašnju partiju sve pohvale moraju da idu i Subotiću. Vala se muški klao pod košem sa Bobijem.
Za Skota ne znam šta da napišem. Ok, vratio se nakon povrede, ali...odbrana nije problem...problem je napad. Ja jednostavno ne mogu da vjerujem koliko je čovjek izgubio samopouzdanje prilikom šuta. Em što mu je neko promjenio tehniku, em što ovaj ne vjeruje u sebe. Strašno.

Revanš se igra sutra sa početkom takođe u 21 čas. Nadam se da imamo snage da ovo rješimo u 2 utakmice.

I da...ovo moram da napišem jer se vidi iz aviona...nevjerovatno je koliko Mega igra sa žarom protiv nas (skoncentrisani,napaljeni), a čim igraju sa Partizanom, spuštaju gaće dole. Slučajno? Ne bih baš rekao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by X-Z »

Sami smo izabrali da ostanemo bez zamena za njih. Sta da se radi. Medjutim, mislim da smo i profitirali Igorovim izostankom, jer su neki igraci shvatili da moraju da preuzmu odgovornost. Tuzno je bilo gledati recimo u finalu ABA kada niko osim Katica nije imao hrabrosti, a Igora su prebijali kao magarca. Ako nista, vidi se da makar Nelson preuzima vise odgovornosti, i deluje da sve sto radi, radi odlicno, odnosno opravdava epitet bivseg kapitena Djuka. Simonovic je izgleda takodje zivnuo, ali jos uvek ima kretenske greske, koje zapravo sada dolaze, rekao bih, od viska samopouzdanja. Ranije je bilo suprotno... On mora naci sredinu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, 1/2 plej of-a

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Malo sam samo korigovao naslov teme, tako da ćemo i susret u Kruševcu komentarisati ovdje.
Jedna velika šteta je ono što je pomenuo Il genio: nama fale krštene zamjene za Katića i Nelsona.
Gledajući sinoć utakmicu, Bog sam molio samo da se neko od njih dvojice (posebno Nelson) ne povrijedi. Povrede Cvetkovića i Igora su nam došle baz u nezgodno vrijeme, mada se nadam da je Igor ok i da će igrati protiv Partizana.
Za jučerašnju partiju sve pohvale moraju da idu i Subotiću. Vala se muški klao pod košem sa Bobijem.
Za Skota ne znam šta da napišem. Ok, vratio se nakon povrede, ali...odbrana nije problem...problem je napad. Ja jednostavno ne mogu da vjerujem koliko je čovjek izgubio samopouzdanje prilikom šuta. Em što mu je neko promjenio tehniku, em što ovaj ne vjeruje u sebe. Strašno.

Revanš se igra sutra sa početkom takođe u 21 čas. Nadam se da imamo snage da ovo rješimo u 2 utakmice.

I da...ovo moram da napišem jer se vidi iz aviona...nevjerovatno je koliko Mega igra sa žarom protiv nas (skoncentrisani,napaljeni), a čim igraju sa Partizanom, spuštaju gaće dole. Slučajno? Ne bih baš rekao.


Nije ni cudo uzevsi u obzir da je Miloje (beli medved) njihov trener, da je Novica uvek napaljen protiv Zvezde, da je Cakic igrao u Partizanu a pitanje je ko jos od one mladjarije navija za Partizan i samim tim je dodatno napaljen,Bobi koji igra da bi se prodao posle greske u CSKA i zatim tavorenja u KG, ali to nema veze toliko smo jaki i dizemo formu u pravo vreme da nije ni bitno, ocekujem pobedu i u Krusevcu pa onda da se rvemo sa kecerima.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, 1/2 plej of-a

Post by Rajko »

dacha od bosne wrote: I da...ovo moram da napišem jer se vidi iz aviona...nevjerovatno je koliko Mega igra sa žarom protiv nas (skoncentrisani,napaljeni), a čim igraju sa Partizanom, spuštaju gaće dole. Slučajno? Ne bih baš rekao.
Ја о томе причам још од почетка сезоне. Нема то никакве везе са тим ко је код њих у тиму Звездаш, а ко није. То су два братска клуба, и Мега њима служи за подизање форме и самопоуздања. Они су ове сезони одиграли најмање 10 пријатељских утакмица (!). У тих 10 не рачунам ове званичне, које су такође пријатељске. Миша Тумбас је играо за гробље против Меге. То говори о односима два тима. Са друге стране, чак и да Мега игра озбиљно против њих (а не игра!), зар мислите да би Вујошевић дозволио да му екипа коју познаје боље него своју направи неки проблем? Немој да се зезамо.

Они ће погинути још једну утакмицу против нас у Крушевцу, и као што сам рекао, најискреније се надам да ћемо успети тамо да завршимо посао. То би било од огромног значаја.

Погледах ову репортажу. Згранут сам овим добацивањима Човића са клупе поред терена. Надам се да ће на време схватити да је тренерова сампосталност светиња. Мада, знамо сви да он тако ради годинама., тако да тешко да ће се ту нешто променити.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Nolle »

Čović je to pričao sa sudijama, ne sa klupom.
Locked