Crvena zvezda vs Mega Vizura, 1/2 serija plej of-a KLS

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by crazynorth75 »

Za revanš kod Mege upitan Veličković kojem je slomljen nos nakon onog duela sa Savovićem. Navodno Miško mu neda, a on bi da igra. Također mi je fascinantan napadački kanal Skota, mada je juče baš malo igrao, ali dva čista šuta i 2 promašaja. Gledao sam ga na zagrijavanju u Laktašima, čovjek je šutirao trojke jednom rukom i sa zemlje i imao je nekih 80% ubačenih, kad krene utakmica, što bi rekao Edin, ne može pogoditi olimpijski bazen. Volio bih da bar 10ak minuta dobije u Kruševcu. I da, u jedno momentu sinoć nije loše izgledalo kad je Nelson bio na kecu, a Vuk na dvojki...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Rajko »

Nolle wrote:Čović je to pričao sa sudijama, ne sa klupom.
Можда у тој конкретној ситуацији, ал немој да се правило луди. Човек зове мобилним телефоном некога на клупи и то по неколико пута на утакмици. Шта говори играчима у току утакмице, то не знам, ал нисам сигуран да не говори ништа.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Ганац »

Rajko wrote:
Nolle wrote:Čović je to pričao sa sudijama, ne sa klupom.
Можда у тој конкретној ситуацији, ал немој да се правило луди. Човек зове мобилним телефоном некога на клупи и то по неколико пута на утакмици. Шта говори играчима у току утакмице, то не знам, ал нисам сигуран да не говори ништа.
To sam video na utakmici posle koje je smenjen VV,slažem se da nije prikladan način i da za to postoje prostorije u klubu gde to treba obaviti i to se dešava od kad je sišao pored terena ili da budem precizniji od dešavanja u kupu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by crazynorth75 »

Demarkusovo zakucavanje -
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Rajko »

Мени је и даље невероватно да ми након три утакмице са њима и даље не можемо да нађемо решење за зонску одбрану. Сваки напад сви стоје мајку му. Јбг, очекивао сам овакву утакмицу, штета што смо изгубили. Неће бити лако ни у мајсторици, ал очекујем да добијемо то.

Гробље улази много одморније у финале, ко год да им буде противник. Али добро, не мора то увек да буде добра ствар. Ми ћемо имати здравог Игора, који ће вероватно одиграти ову трећу утакмицу. Можда дотерамо још неке ствари у игри на виши ниво. А уз то је питање у каквој је Партизан тренутно форми, пошто од меча са нама нису одиграли озбиљну утакмицу.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by ajkula »

mnogo sam razocaran.
necu reci nista osim da u finalu ne vidim kako da dobijemo vise od ejdne utakmice.

ako prodjemo u finale.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by dacha od bosne »

Mogli smo, nismo znali i umjeli. Neke bezvezne pogreške su nas koštale pobjede.
Nadam se da nećemo napraviti slične pogreške i u nedelju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by crazynorth75 »

Čim Admiral nije na svom nivou, odmah cijela ekipa kleca, šteta, za poraz, al' haj. Loša rješenja, loš šut, nismo ni Marjanovića držali kao u 1. utakmici. Vjerujem da ćemo mnogo pametnije odigrati treću utrakmicu, sa mnogo više trčanja i tranzicije...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Rajko »

ajkula wrote:mnogo sam razocaran.
necu reci nista osim da u finalu ne vidim kako da dobijemo vise od ejdne utakmice.

ako prodjemo u finale.
Мислим да претерујеш. Већ сам рекао у првом коментару на ову утакмицу да нам Партизан много више лежи од Меге. Дакле, ништа тежи неће бити мечеви са гробљем од ових са Мегом. У овим мечевима је нама центарска линија готово одсечена због тога што Марјановић кампује испод коша и цепа блокаде. Против Партизана нам је Катић увек главни адут. И то је велика разлика. И опет, вечерас нисмо довољно исконтролисали скок и није било довољно енергије у нападу. Одбрана је била одлична целу утакмицу, сем неких испадања Симоновића и Сиботића. Чврста одбрана против Партизана је пола посла. Ако уз то прораде Нелсон, Игор или Рашко, ми смо у предности.

Дакле, одбрана већ доста дуго на завидном нивоу, и то не би требало да буде другачије. Катић последње две утакмице одиграо испод нивоа за ову сезону, и очекујемо да се врати већ од следеће утакмице. А фалио је и капитен.


Након прошле утакмице рекох да ми се не свиђа еуфорија и да она утакмица није била тако савршена како се причало. Сад кажем да претерујете у критикама и да није све тако црно. Једина разлика у ове две утакмице је био Нелсон.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Ганац »

Bice bolje u ponedeljak,mi smo mogli da veceras to zavrsimo ali nije strasno i da nama mnogo vise lezi Partizan nego Mega sa Bobijem i zonom od 37/38 minuta.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Rajko »

У недељу је трећа утакмица, не у понедељак.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by crazynorth75 »

Kole u prenosu reče u ponedeljak, i to je naglasio da nije u nedelju, već u ponedeljak.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
CHIVAS REGAL
Новајлија
Posts: 13
Joined: Wed May 22, 2013 4:25 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by CHIVAS REGAL »

Sa 7,8 igraca u rotaciji se i ne moze bolje.Dobijamo ih sledeci mec sigurno a onda tesko u finalu ce da bude!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by Rajko »

crazynorth75 wrote:Kole u prenosu reče u ponedeljak, i to je naglasio da nije u nedelju, već u ponedeljak.
Image
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena Zvezda vs Mega Vizura, polufinalna serija plej of

Post by dacha od bosne »

Mnogo uovoj situaciji nedostaju Igor i Cvele. Roster nam je baš značajno skraćen kada se uzme i u obzir da je Skot u kanalu, a da DR ne koristi ni Luku u ovim mečevima.
Kao što neko prije mene reče, milion puta nam je lakše igrati protiv Partizana nego protiv Mege koja forsira zonu skoro pacijeli tok meča.
Važno je da se Igor vrati (naravno, ako je spreman) i da ovo dobijemo kako-tako. Finale će biti druga priča.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked