1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by Ганац »

Još uvek neverujem kako smo slabo odigrali,pretukli nas DMB nas odvalio,a mi stidljivi ko devojčice u pubertetu,niko nema muda da se muški dohvati sa njima kad udare da vrati jače,lopte im ispadaju, strahovito loše izdanje.Najgore od svega DR nije imao raspoloženog igrača za fajt.Po ko zna koji put mi utakmicu krećemo sa minusom,zašto jednostavno zato što igrači nisu(da se izrazim teniskim rečnikom) našpanovani,previše opušteno su ušli u utakmicu i tri ili četiri prva napada smo im poklonili,osim toga poklonili smo im i samopouzdanje pošto su prve koševe davali iz prodora sa zakucavanjem.Što bi rekli nismo postojali ni na jednom delu terena i tek polovinom četvrtine pokazujemo znake života,ali kasno je to pošto smo im sami dali krila.Bili su bolje pripremljeni za utakmicu,spremniji za tuču i naloženi do krajnjih granica što je i dalo rezultat.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by musemic »

– Играли су чврсто и ако хоћемо да победимо, морамо и ми тако. Они су се много бацали и скакали за сваку лопту, чак и када су убедљиво водили. Ту је разлика у менталитету, ту утакмица почиње. Ако немаш ментални приступ да желиш да се бориш и такмичиш човек на човека, очи у очи, без одступања, не треба ни да излазиш на паркет. Рећи ћу то и својим саиграчима, морамо да поправимо то за другу утакмицу – рекао је Нелсон.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by crazynorth75 »

Kažem ja, jedini uz Raška sa karakterom, ostali treba da se pogledaju u ogledalo nakon ovog poraza i sami sebi kažu šta vide. Jadno i patetično izdanje.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by naka »

Ne mogu reci da nemaju zelju, Ali da su beskrvno izgledali to stoji. Nasuprot njima "ubilacki instikt" koji mi nikad necemo imati. Kad se na to nadoveze spor protok lopte tj driblanje do besvesti i spustanje katicu kao da je sekil licno onda i ne cudi ono sto se desilo. Mi bez 3 igraca ne mozemo dobiti ovo tj bez igora. Da li je povredjen ili " ne moze" ne znam...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by Константин »

Капитена урнисао један Милосављевић и у одбрани и нападу. Савовић одмах на почетку промашио 3 за редом што је довољно за канал. Симоновић безмуд на јаким утакмицама.
Већ виђено.
Мене би било срамота да противник више жели да повећа разлику која је већ на крају била преко 20 него ми да спустимо испод 20. Зато молим капитена и бившег капитена да не дају макар глупе изјаве на крају меча, већ да покажу на терену већ следећи меч шта имају.
Врста која изумире
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by X-Z »

Svaka prica o nasem timu se zavrsila u drugom minutu. Mi kao fudbal da smo igrali, pa nismo mogli preci pola. Milosavljevic je jos jednom izvikanog Rakocevica koji puni Konstantin, Slobodu, Crnokosu, Mali Mokri Lug i slicne, spustio na zemlju. Ponizio ga je u odbrani, u napadu, na klupi... Sramotno za jednog kapitena. Ovo je grupa preplacenih igraca, bez karaktera, izuzev Katica i Nelsonja koji poginuse sinoc. Izjava Nelsona je kapitenska, i trebala je da dodje od Rakocevica. Medjutim, kao i vecina ekipe on je stidljiv. Sinoc su se ovi vec na zagrevanju lozili, bodrili jedni druge, zakucavali i vristali... A mi... Mi smo sve pgoresno uradili... Mogu da prihvatim poraz. Mogu da prihvatim i poraz od 28 razlike, pa neka nam je i ovako skupo placena ekipa, ali ne i da se skoro niko na terenu ne bori! Niko ne grize, odbrana ne postoji... Ovo je zaista, izvinjavam se na izrazu, grupa bezmudih placenika. Draza mi je proslogodisnja ekipa koja je imala ne karakter, nego karaktercinu! Veze sa zivotom nisu imali, ali su grizli, borili se i ginuli. Meni je bilo zao sto im trud nije vracen kako dolikuje, a za ove jadnike mi nije zao ni da izgube 3:0. Vise zalim nas navijace koji ih trpimo... Nego rece Rakoc da su luzeri oni koji ih pljuju posle jedne lose partije. Samo je zaboravio da su odigrali 10 losih pre toga, i ocigledno se to nastavilo kroz celu ligu...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by ajkula »

stavio bih i simonovica u grupu s arskom i nelsonom.
covjek je pšokusavao,napadao . nije mu islo ali nije bio letargican.
apsolutna greska radonjica je sto je u prvih 5 stavio skota i rakocevica.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by amiga500 »

Zar stranac treba da objasnjava "nasim" igracima sta je car derbija i sta je borba za titulu. SVAKA CAST DE MERKUS. ENERGIJA, to je ono sto nedostaje nasoj ekipi. Poslije svakog poena Topalovici pokazuju emociju, energiju, dizu tribine na noge, a nasi kosarkasi ??? OK igrali smo na gostujucem terenu, reci ce neko, ali i Velickovic je igrao na gostujucem terenu (prva utakmica s Megom) pa se poslije svakog poena radovao kao malo dijete. O pristupu utakmici necu da trosim rijeci, ako dovoljan motiv nije TITULA i skinuti skalp Topalovicima, izvinite momci nije vam mjesto u ZVEZDI.
TE 2013. GODINE, JA I DALJE VERUJEM U NJU
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by Либурнија »

Ми цигани гадно смо се нешто Богу замјерили... А мислим да знам и што - ангажман и резултати момака и дјевојака у црвено-бијелом обрнуто је пропорционалан подршци коју им дајемо.

Почнимо од оних менаџерских биједника које годинама пратимо у тако великом броју а који нас продаше на дербију одигравши као бабе и који ће нам сада дати ногу у циганска дупета јербо нису играли или, још боље, нису играли позицију коју су замислили а стотине иљаде незаслужених евра ће им бити исплаћена тек са задршком. А цигани задњу лову троше, иду у вукојебине да им праве спектакл, не могу ноћима да спавају, обољевају на живце а покаткад се и међусобно докаче као израз невиђених фрустрација.

Ево и ови...шта њима фали?! заправо ништа. Лова је ту, имају све што им треба а ко разбијена војска. На навијаче тј. на недолазак Делија нек се не ваде пошто су у АБА-лиги имали увијек неорганизоване цигане за леђима, нек се стиде Дабе и ових људина што су их синоћ срамно издали!

А на одбојци како мушкој тако и женској нас по нека сотина. За рукомет да не причамо а све се уротило против људи а погинули су да остану у лиги након одузетих бодова.

Ватерполо, ту и тамо, ајде да кажемо да је подршка била добра али и то је дошло тек када се осјетило да се може високо винути. Да је било до квалитете и коректности момака у црвено-бијелим капицама требало је бити тако од почетка сезоне. Није њима Чедо Јовановић освојио триплу круну већ знање, систем и труд. Та лова је смијешна већ у односу на баскет а камоли у односу на јебени фудбал.

Треба знати а и хтјети. Кошаркашима фали ово друго а фудбалерима обоје.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:Ми цигани гадно смо се нешто Богу замјерили... А мислим да знам и што - ангажман и резултати момака и дјевојака у црвено-бијелом обрнуто је пропорционалан подршци коју им дајемо.

Почнимо од оних менаџерских биједника које годинама пратимо у тако великом броју а који нас продаше на дербију одигравши као бабе и који ће нам сада дати ногу у циганска дупета јербо нису играли или, још боље, нису играли позицију коју су замислили а стотине иљаде незаслужених евра ће им бити исплаћена тек са задршком. А цигани задњу лову троше, иду у вукојебине да им праве спектакл, не могу ноћима да спавају, обољевају на живце а покаткад се и међусобно докаче као израз невиђених фрустрација.

Ево и ови...шта њима фали?! заправо ништа. Лова је ту, имају све што им треба а ко разбијена војска. На навијаче тј. на недолазак Делија нек се не ваде пошто су у АБА-лиги имали увијек неорганизоване цигане за леђима, нек се стиде Дабе и ових људина што су их синоћ срамно издали!

А на одбојци како мушкој тако и женској нас по нека сотина. За рукомет да не причамо а све се уротило против људи а погинули су да остану у лиги након одузетих бодова.

Ватерполо, ту и тамо, ајде да кажемо да је подршка била добра али и то је дошло тек када се осјетило да се може високо винути. Да је било до квалитете и коректности момака у црвено-бијелим капицама требало је бити тако од почетка сезоне. Није њима Чедо Јовановић освојио триплу круну већ знање, систем и труд. Та лова је смијешна већ у односу на баскет а камоли у односу на јебени фудбал.

Треба знати а и хтјети. Кошаркашима фали ово друго а фудбалерима обоје.
E to je problem , što dajemo podršku nečemu što ne valja i nije dobro. Kod nas ti je sve izvrnuto, navijači dolaze a rezultata nigdje , ajd da im zvižde pa i nekako da se istrpi, ali ne daju im podršku bez obzira pobjedili ili gubili.

To vam dođe kao da vam stari svako veče dolazi pijana a vi ga tokom dana gotivite i kažete ma super je on , moj je i šta mogu što je takav. Valjda bi trebalo malo ga ignorisati pa ga staviti na test do čega mu je više stalo do rakije ili porodice.

Ali šta da se radi mi smo u totalnom haosu i ko zna šta nas još čeka.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1. finalna utakmica: Partizan mts-CRVENA ZVEZDA TELEKOM

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked