2. finalna utakmica KLS: Crvena zvezda - Partizan

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by naka »

Šta reći? Imaš dobro suđenje, imaš protivnika objektivno slabijeg i neiskusnijeg, i (trebalo bi) veći motiv da prekineš mučan period istorije,, a ti ni blizu. Od početka drugog mi NIJEDAN smislen napad nismo imali. Gordić je izmorio Nelsona koji je igrao skoro celo prvo poluvreme. Vuk ne može sebe da prevede a kamoli loptu, dok je kapiten posebna priča. Prvo ga čekaju da izađe iz bloka dva sata, pa onda je vodi do iznemoglosti i nabija se u reket. ne razumem. Uvek je bio najbolji sa poludistance a sad se ponavljaju Laktaši. To se posebno vidi kod bacanja. Katić sam protiv svih. Savović u skoku dobar. Ali bez Igrora ne možemo dobiti. radonjic isto ne zna gde će. Svinja igra 1-3-1 a mi ne možemo ništa. Ubaci Vuka, ovaj zabrlja. Igora trpi celu utakmicu, ovaj nas uništava. I na kraju ubacuje Lazića koji osnovu ne zna. Na 1-3-1 on prima kod auta i sasvim je normalno da će biti udvojen. Osnova je ili da šutne ili da vrati (doda), ali ODMAH jer će biti udvojen, ali nikako ne sme lopta u sredinu jer je tu najgušće. I on naravno to uradi..Pogledajte indekse (učinak) Igora, Vuka i Lazića i sve je jasno.

Na sve to kad se nadoveže toliko jača energija kod komšija onda...Na poslednji šut Bertransov, pre toga u kontri njihova trojica skaču. A naša legenda Vuk čak uspe da ga stignu u kontri gde je on na trojci a njihov Bertrans na centru. jednom rečju užas.

Ovde su pomenuti igrači ali adresa za ovakvo stanje je gazda Čova. Selekcija tima gde nemamo igrača da prevede loptu tj odmori Nelsona, selekcija gde Katić treća opcija nema alternativu i igra 35 minuta i selekcija gde Simon igra 40 dok je skupo plaćen stranac celu sezonu na klupi, jasno ukazuje gde je adresa za ove očaje.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Либурнија »

бишоп wrote:Па добро , ипак се види неки напредак, прошле године нам фалило 8 а сада 6 играча
Искрено, гдје би нама крај био да смо имали и ове године Бојана и Петра Поповића у ростеру да замјене ту и тамо како Бог заповиједа Нелсона и Рашка!

Нелсон, Катић, Савовић, Лазић ту и тамо. Фали нама више. Игор је готов. Ако хоће да заврши каријеру код нас са титулом онда за ситну лову и као алтернатива на двојци. Он не може да носи екипу наших (нараслих) амбиција. Нама треба једна тројка боља од Симоновића. Једна врхунска двојка. Једна петица ранга Катића а по могућности и боља. Један плеј који ће да квалитетно одмјени Нелсона. И то све да буде одлично скаутовано и да се уклапа. Ту већ настаје проблем. Човић то не зна. А за Радоњића нисам сигуран да може то да изнесе. Нек питају Жеравицу ако не знају и неће да доведу никога да буде тим-менаџер. А није срамота питати и Пешића за савјет. И то је боље од ових лутања из ове сезоне. Како ми нисмо знали да ископамо странце који имају квалитет и који могу да се уклопе у систем (чисто сумњам да га ми и имамо) већ се на дивљака коцкали и промашили и са Брауном и са Скотом а ови ископали Ловерња и Бертранса?! Толика је то мудрост?! Ево им га Ноле са нашег форума, прихватио бих прилично високу опкладу да он може да нам изскаутује права појачања.. Не мора Човић чак ни обештећење за Нолета да нам плати. :travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Nolle »

Liburnija nama treba cela startna petorka, tako reci. :mrgreen: I da ostanu Nelson, Lazić, Rakočević, Simonović, Savović, Mitrović, Katić. Tako reci. :D Veliki problem će biti što među ovih 7 igrača imamo 2 stranca, i da ima mesta samo za još dvojicu. A treba dovesti celu startnu petorku praktično. :)

Što se tiče same utakmice, jedna rečenica je dovoljna

Klinci su nas dobili na muda i srce.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:Што би реко Бора "Србин је луд , Србин је проклет једном га убијеш, он хоће опет.." , тако и ја и даље верујем до можемо до титуле. Одбијам да поверујем да је све готово, имамо играчки кадар спреман да то уради само је потребно да на утакмице не одлазе као на клање већ да једном стегну ... и да покажу зубе. Ајмо бре цигани !

А да су нам у новој сезони потребна нова шест играча, потребна су, јер не желим да гледам у ЕЛ иживљавање других клубова над нама. Кој ће нам мој ЕЛ ако буде тако.
Amin, brate! Ja jutros ustanem, hodam po kući i mislim se...ma nije ništa gotovo. Izađem do prodavnice i u sebi gledam sliku kako dobijamo sljedeću utakmicu...vjerujem.

NEMA PREDAJE!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Obično se na ekipe prenosi i karakter trenera, i to se juče najbolje vidjelo u igri. Kod nas se najbolje oslikao karakter naših trenera ove sezone, Lazić/Vukoičić - smušeni, preplašeni i zbunjeni, Radonjić živahniji i hrabriji, ali prekratko tu. Tačno takva je i naša igra, na momente dobra i hrabra, ali kratko, a onda to pređe u zbunjenost i strah od greške. Tako i kod protivnika, poganluk izbija, ali će guzice dati samo da nas pobjede.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by trotter »

naka wrote: A naša legenda Vuk čak uspe da ga stignu u kontri gde je on na trojci a njihov Bertrans na centru. jednom rečju užas.

Ja nisam mogao da verujem svojim očima. Odmah su mi došli neki flešbekovi kada je legenda svojim debilnim potezima produžavao serije protiv tadašnjeg fmp-a...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by keyser_soze »

trotter wrote:
naka wrote: A naša legenda Vuk čak uspe da ga stignu u kontri gde je on na trojci a njihov Bertrans na centru. jednom rečju užas.

Ja nisam mogao da verujem svojim očima. Odmah su mi došli neki flešbekovi kada je legenda svojim debilnim potezima produžavao serije protiv tadašnjeg fmp-a...
Okretao se i cekao da dobije kos + faul ali nije video zutog degenerika sa strane...Meni samo tada nije bilo jasno zasto nije kucao ( ako uopste moze ) A inace oni su stalno ponavljali kontre sa 3 igraca na jednog naseg ,dok su se ostali nasi igraci vukli po terenu
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Rajko »

User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

Trener cucne nasloni se na lakat i zamisljeno gleda, e to je nasa slika zadnjih 12godina , gledamo a oni igraju li igraju pa se igraju sa nama. Nemocni smo jer stalno radimo improvizaciju, e sada ocekujem listu top pojacanja kao sto su najavljena i ove godine kad ono prc spala slika na dva slova Nelson i Katic a ostale dere Mega (da ne bi sudija u 3 utakmici pitanje sta bi bilo).
Ma neka nam svi bivsi Mrtvijasi,Twiterasi, oni koji ne lome preko kolena, Jankosani, Psiholjubi dolaze i uzimaju a mi da ih volimo i navijamo za njih sto znaci da je to obrnuti proporcionalno logici -rezultatima.
Locked