2. finalna utakmica KLS: Crvena zvezda - Partizan

User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by ajkula »

ova titula je izgubljena prosle sezone.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Либурнија »

Наравно да Човић не зна. Доведе оно што треба тј. темљ (Пешића) и ОК, нема репа за боље играче. Е, онда почне да брља....те је Пешић "прескуп", па доводи почетника, па усред сезоне Вукоичића и онда Радоњића кога је требао онда довести одмах на почетку. Каже требају му играчи тј. паре за њих па их баци на Брауна и Скота и тако дочекамо финиш сезоне са 1 високим центром. Доводи испушене луле Игора и Вука који не могу да покрену екипу зато што су, један на издисају а други без зрна кошаркашке интелигенције. И тако то...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by ajkula »

prevagu su donijeli igraci koji su igrali prosle sezone u obije ekipe.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by trotter »

Dok god čović bude vodio glavnu reč u sportskom sektoru mi smo osuđeni na razočarenja. Tu ne pomažu ni miličić ni radmanović. Problem je mnogo veći i nisam optimista jer treba neke nemoguće stvari da se dese pa da se postavi zdrava osnova sa jasnom podelom odgovornosti u sportskom sektoru. Zvezda plače za stručnim ljudima koji će imati slobodu o svom radu. Kada je jedan takav otišao (dokurčilo mu) iz FMP-a isti je počeo da propada...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

Наши КК и ФК су постали магнет и синоним за пичкице и лузере!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Трапа »

Шта оно беше нападамо, топ8 или ф4?
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by ajkula »

ja smao ne znam zasto toliko razocarenje i neverica. ko je realno sagledavao stvari mogao je na pocetku sezone da vidi kako ce se ovo odvijati. da cemo mi biti sve gori a oni sve bolji.
imali smo trenutak kad smo ih mogli sahraniti . trebalo je samo buducnost pustiti na f4. medjutim mi dobijamo njih,a gubimo od sirokog i ode partizan na f4 i tamo dobiju onu dodatnu energiju i samopouzdanje kojom nas sad dobijaju. da nije simon imao ludilo i ovo bi zavrsilo na 10+.
ipak bar imamo 6 igraca za sledecu sezonu ako nista drugo.

oni su prosle godine u finalu razigravali bertransa a nama mitrovic ni protiv metalca ne igra.
nista nije slucajno.
dobitak iz ove sezone je da sad tacno znamo sta nam treba sledece godine.

sjecam se komentara na moju opasku da bih volio vidjet jagodica iz cibone kod nas a jedan forumas na drugom forumu mi se podsmjevao.

napredak je napravljen u odnosu na proslu sezonu. zao mi je samo sto nismo imali vise hrabrosti da razigramo bar motrovica i ustedimo pare za jednog visokog nagodinu.

dakle nelson,rakocevic,simon,savovic,katic,mitrovic. ostali laku noc a zavisno od para ovim igracima dati vosdecu ili rezervnu ulogu.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by X-Z »

Potpuno zasluzeno. Osvojice titulu tim koji je bolji igracki, organizaciono, van terena iskusniji i sa mnogo vecim htenjem i celicnim mudima. To je po meni ukratko razlog naseg novog blamiranja. Jednostavno, oni ce godinama jos osvajati titule, jer dovode fajtere, a ne ovce za klanje kao mi.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Rajko »

Дош'о је крај, мој цигане, ништа од титуле ни ове године... Тако сурово.


Нећу сад помињати одлуке Човића током сезоне и нећу понављати оно што сам причао, нисам од таквих. Рећи ћу само да сам дебело разочаран и да не очекујем много тога ни наредне године.

И ову победу су нам отеле судије, али је пораз више него заслужен.

Још једном ћу рећи да Игор више није за озбиљну кошарку. Надам се да ћемо на позицији 2 довести два појачања за следећу сезону. По сваку цену задржати Нелсона, а остали могу да иду. Рашко, Савовић и Симоновић (из другог дела) сезоне нам могу бити од помоћи, и то је то.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by carapan »

Dobijamo ih sledecu utakmicu... Zivi bili pa videli !!!

Rakocevic ubedljivo najjgori, ali ja i dalje verujem da mozemo..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

Константин wrote:Сада када бих преписао свој пост уочи првог меча не бих ништа додао ни одузео.
Имамо јачи ростер појединачно али слабији смо као тим. Дакле треба нам капитен да игра капитенски (не мора бриљирати). Треба нам Савовић да ради оно што најбоље зна а то је да скаче и да понешто убоде. Треба нам Скот више у мечу када Симоновић потоне (као нажалост у већини великих мечева). Требају нам Суботић и Лазић без беспотребних грешака. Рашко и Нелсон ће одиграти колико буду могли.
То није много и Радоња и играчи то могу и морају да направе у глави, да се сви труде максимално и да из себе извуку колико буду могли и колико противник буде дозвољавао а то ће нам то вјероватно бити довољно за изједначење.
Цијеним да Гебелс неће форсирати Милосављевића у нападу јер је тешко очекивати да овај понови и близу онакав меч, Богдановић и вестерман су подбацили прошлу и на њима ће требати играти добру одбрану.
Ајмо момци по изједначење и да напокон видимо срце од прве секунде меча!
Сви су нешто одрадили и да занемаримо минусе Суботића и Лазића, џаба, када твитераш 2 утакмице за редом у плеј офу има негативан индекс корисности, све са искуством из евро лиге и евролигашким примањима. Капитену, ако не будеш лидер у трећој плеј офа, купи прње!
Врста која изумире
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by X-Z »

Carapan, ja sam na jednom drugom forumu rekao isto to, ali sa malo drugacijim krajem. Ubedjen sam da ih sledecu dobijamo, mozda cak ako poludimo potuno i onu tamo, ali 3 utakmice za redom, ne postoji ni promil sanse! Ukratko, ocekujem laganih 3:1 za glodare. Ne tvituje nam kapiten? Cekam da nas nazove nezahvalnicima i neznalicama, jer smo videli gde sve ovo ide...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by EmptyClip »

Najdoski dr. Ilija wrote:Наши КК и ФК су постали магнет и синоним за пичкице и лузере!
Није у њима проблем.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by carapan »

Jest da nije isto, ali prosle godine smo gubili od grobara u odbojci sa 2-0 u pobedama, pa ih olesili sa 3-2 na kraju za nas.. Sada znaju da nema sta da izgube, i ima da igraju, i da im dodje iz dupeta u glavu... Dva puta smo ih dobili pred njihovom publikom ove godine, i mozemo i sada...Ako ih dobijemo sledecu, bice svasta pazite sta Vam kazem, a ko moze kad je najteze do mi cigani..

Ajmo malo pozitive, sve nam je skenjano ove nedelje bilo, daj da VERUJEMO da mozemo... Glavu gore zvezdasi, pa sta nam Bog da i sreca junacka...Nije sve gotovo..Nije !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

Ракочевић прије 2 мјесеца на твитеру wrote:"Sramotno je kakvih komentara ima posle 20 dobrih, pa jedne slabo odigrane utakmice. Nezahvalnici, luzeri i hejteri sa pamćenjem od tri dana. Pamti se samo poslednja utakmica, pogotovu ako je loša", napisao je iskusni košarkaš.
Треба се капитену захвалити на едукацији, сјајно, 300.000 му громова...
Врста која изумире
Locked