2. finalna utakmica KLS: Crvena zvezda - Partizan

User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

Twit po twit i jos jedan poraz koji mi neznalice ne razumijemo, ali zato sada dolaze evroligaška pojačanja kako reče neko. Sve je izgubljeno odlaskom Pešića, e pa idem ja uskoro kod njega da malo popričamo da vidim šta stoji iza svega.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... grao-ragbi" onclick="window.open(this.href);return false;
Да барем о овом фашизму твитује па да неко добије макар адреналин...
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

Najveci krivac za ovo sto se desava je onaj koji nam je sjebao roster tako da vrtimo 7 igraca,od tih 7 igraca tri imaju muda Rasko,Nelson i Simon ovo ostalo imaju kao u pauka,drugo nemamo ko ce Nelsona odmeniti,udje Vucina i sve zasere,nemamo 5-icu koja bi odmenila Raleta,njima skidam kapu za ucinjeno na terenu.Veliki kapiten Rakoc je vise sirio ruke i time pomagao partizanu koji je posle njegovih gresaka lako poentirao sa viskom u napadu,Savovic je umetnik za zavlacenje u cosak i gubitak lopte,ne mogu dva-tri igraca da dobiju utakmicu.Vuk,Rakoc u penziju,Subi tranisfer.Razocaran sam, na pocewtku utakmice smo opet pustili da lagano poentiraju,posle smo malo stegli i dosli do vodjstva ali ovi bezmudi su cudo gube opusteno,ja ih vise necu gledati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Rajko »

Константин wrote:http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... grao-ragbi
Да барем о овом фашизму твитује па да неко добије макар адреналин...
Тај Обркнежевић нас је уништио. Као судија треће категорије, судио је најмање 15 слободних бацања партизану. Само он! Од тога најмање 10 није смело да се суди. И на крају, напад пре Бертансове тројке, није свиран фаул који су видели и људи који нису били у Пиониру. У једној од тих ситуација је поновљено бацање (чини ми се да је Гордић био, нисам сигуран) зато што је ГАГИЋ раније ушао у рекет. Негде средином последње четвртине, Ракочевић креће у дриблинг, али не може да прође јер га је заградио - Вујошевић - , капитен се враћа уназад, губи лопту, примамо 2+1 у контри. Дакле, свиња је у терену, спречава нашег играча да прође, и Србија је једина земља у универзуму где се за то не добија искључење.

И не могу више да набрајам, мука ми је да се присећам. У једном тренутку је неко убацио телефон на паркет, што довољно говори о бесу навијача.

И овај морални патуљак изјављује нешто овако. Јбм ти државу и све у материну, селим се одавде чим се прва прилика укаже. У нормалној земљи би овакав малоумник лежао у затвору.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Ja i dalje vjerujem da mi možemo. Teško, ali možemo. Nisu ni oni nešto posebno. Mi smo im ovu utakmicu poklonili. Poklonili smo i prošlu kada smo dopustili da olako povedu na početku.
Bijesan sam, teško mi je, ali odbijam da se predam. Možda sam mazohista. Ali ja i dalje vjerujem u nju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by keyser_soze »

Jel neko pomenuo sramno navijanje ? :oops:
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Rajko »

keyser_soze wrote:Jel neko pomenuo sramno navijanje ? :oops:
Дођи на утакмицу па навијај боље ако умеш. Стидим се што такви људи навијају за исти клуб као ја. Лепо је седети у фотељи и паметовати.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by keyser_soze »

Rajko wrote:
keyser_soze wrote:Jel neko pomenuo sramno navijanje ? :oops:
Дођи на утакмицу па навијај боље ако умеш. Стидим се што такви људи навијају за исти клуб као ја. Лепо је седети у фотељи и паметовати.
Kako ti znas zasto ja nisam bio ?Iz kojih razloga ? I vecito je navijanje taboo tema ,niko rec ne sme da prozobori
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Nemojte da spuštate raspravu na lični nivo, nema potrebe, svi smo nervozni. A vala ako se negdje komentarisalo navijanje i dosta stvari oko toga, onda je to na ovom forumu, tako da to uopšte nije taboo tema.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Nije navijanje tabu tema, samo što reče Krejzi, ne spuštajte na lični nivo. Posebno ne večeras kada smo svi naelektrisani zbog poraza.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by keyser_soze »

dacha od bosne wrote:Nije navijanje tabu tema, samo što reče Krejzi, ne spuštajte na lični nivo. Posebno ne večeras kada smo svi naelektrisani zbog poraza.
Ja nikoga licno i nisam prozvao...A ako krenemo tako ,onda ne treba prozivati ni igrace ( nego sidji dole pa igraj ) ...Ili najbolje da spustimo loptu za kritiku bilo cega jer smo naelektrisani pa sutra hladne glave da komentarisemo
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Rajko »

keyser_soze wrote:
dacha od bosne wrote:Nije navijanje tabu tema, samo što reče Krejzi, ne spuštajte na lični nivo. Posebno ne večeras kada smo svi naelektrisani zbog poraza.
Ja nikoga licno i nisam prozvao...A ako krenemo tako ,onda ne treba prozivati ni igrace ( nego sidji dole pa igraj ) ...Ili najbolje da spustimo loptu za kritiku bilo cega jer smo naelektrisani pa sutra hladne glave da komentarisemo
Играчи су плаћени за то што раде и они су професионалци. Ја нити сам професионални навијач, нити ме неко тера да идем на утакмицу. Идем зато што то желим и за то плаћам карту (видиш, ту је велика разлика између навијача и играча). Идем као кретен целе сезоне на сваку утакмицу, 3 спорта пратим редовно (одбојка је трећи, није ватерполо), и за све то плаћам. Два пута сам отишао на утакмицу дан пред испит, једном већ упрскао, вероватно ћу и сутра. И на све то ми још треба неко коме није био довољно појачан тв, ил је преспавао пола утакмице, да ми каже да сам СРАМНО навијао. Еј, срамно навијање. Након 15 година без титуле, можеш мислити, срамно навијање. Једино да смо сишли на паркет да играмо.

А при том се нико неће сетити да пита како је 1000 гробара ушло у халу. Још су имали бубањ од кога се ништа није чуло у дворани. Ја сам био на А трибини, и није могло нормално да се навија јер се А и Б трибина нису међусобно чуле од њиховог бубња. Али зашто бих ја морао било коме да се правдам? Поготову неком ко је био спречен да дође на утакмицу.


Жао ми је што сам одреаговао на тај пост, али ми је мука више од тога.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by keyser_soze »

Nadam se da ce se pojaviti neko objektivniji ko je bio na utakmici i priznati da je navijanje bilo lose ...ne samo po jacini ,vec i po kvlitetu tj pesmama kao i zestini ili transu
POtpuna je demagogija da se mogu komentarisati oni koji primaju platu...koliko znam bilo je ljudi koji su radili u nekim upravama Zvezdinih klubova koji nisu primali naknadu ( platu ) za to pa se i njihov rrad komentarisao....Bas me zanima kakav bih odgovor dobio da sam rekao da sam npr bio na utakmici pa sam sada gledao snimak? Da li bi tada imao pravo da komentarisem?
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 2. Finalna utakmica - Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

Rajko wrote:
keyser_soze wrote:
dacha od bosne wrote:Nije navijanje tabu tema, samo što reče Krejzi, ne spuštajte na lični nivo. Posebno ne večeras kada smo svi naelektrisani zbog poraza.
Ja nikoga licno i nisam prozvao...A ako krenemo tako ,onda ne treba prozivati ni igrace ( nego sidji dole pa igraj ) ...Ili najbolje da spustimo loptu za kritiku bilo cega jer smo naelektrisani pa sutra hladne glave da komentarisemo
Играчи су плаћени за то што раде и они су професионалци. Ја нити сам професионални навијач, нити ме неко тера да идем на утакмицу. Идем зато што то желим и за то плаћам карту (видиш, ту је велика разлика између навијача и играча). Идем као кретен целе сезоне на сваку утакмицу, 3 спорта пратим редовно (одбојка је трећи, није ватерполо), и за све то плаћам. Два пута сам отишао на утакмицу дан пред испит, једном већ упрскао, вероватно ћу и сутра. И на све то ми још треба неко коме није био довољно појачан тв, ил је преспавао пола утакмице, да ми каже да сам СРАМНО навијао. Еј, срамно навијање. Након 15 година без титуле, можеш мислити, срамно навијање. Једино да смо сишли на паркет да играмо.

А при том се нико неће сетити да пита како је 1000 гробара ушло у халу. Још су имали бубањ од кога се ништа није чуло у дворани. Ја сам био на А трибини, и није могло нормално да се навија јер се А и Б трибина нису међусобно чуле од њиховог бубња. Али зашто бих ја морао било коме да се правдам? Поготову неком ко је био спречен да дође на утакмицу.


Жао ми је што сам одреаговао на тај пост, али ми је мука више од тога.
Istina pred sam pocetak utakmice su nagrnuli,gde je sad svinja da pita ko je pustio te navijace bez karte?Navijanje je bilo dobro i jako.Takodje sam bio na A i bogami u pojedinim trenutcima ni sebe nisam cuo.
Sa drugog foruma kaze lik da su vodje navijaca razmenili karte.
Last edited by Ганац on Sat Jun 08, 2013 9:52 am, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked