3. finalna utakmica KLS: Partizan - Crvena zvezda

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Koliko sam nakon druge utakmice bio razočaran i ljut,koliko god sam bio destruktivan i slabe vere, toliko sada mogu da kažem da sam zadovoljan hrabrošću i odlučnošću i pobedom ali nisam siguran još uvek u krajnji ishod pošto 5-u utakmicu igramo pred njihovim navijačima aka "bečkim dečacima" kojiće učiniti i za tri stepenika gore stvari nego večeras a večeras sam čini mi se video i lasere kod izvođenja slobodnih bacanja.Oni će probati sve i bojim se tih ružnih stvari i tih kretena.
Nadam se da za sledeću utakmicu neće vođe razmenjivati karte,mada za prošlu tekmu sumnjam da je toga bilo bez obzira na tvrdnju sa drugog foruma.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

dacha od bosne wrote:
Rajko wrote:Вујошевић је након утакмице напао судију Јевтовића и Нешу Илића. Биће хаос до почетка следеће утакмице.
Daj malo više informacija o tome.

IDEMO CIGANI!!!
То је написао један уредник званичног сајта на твитеру, не знам ништа више од тога. Ал верујем да ће се ускоро знати.

Ганац wrote:Nadam se da za sledeću utakmicu neće vođe razmenjivati karte,mada za prošlu tekmu sumnjam da je toga bilo bez obzira na tvrdnju sa drugog foruma.
Тога је било и биће, јер су се вероватно интерно договорили о размени карти, пошто званичници не одобравају да и гости имају навијаче. А групи дерби није дерби ако немаш супротну страну. Ал стварно, они не би смели да се чују у нашем Пиониру. Сигурно се и неће чути ако ови наши буду играли како треба, од њих све креће.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by dacha od bosne »

NEMA PREDAJE!!!!

Idemo još jače i glasnije...ZVEZDA!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Izgleda da pale motivacioni govori! :psihodelija:
Nema predaje,do poslednje kapi znoja,na terenu pružiti sve a na tribinama neka buka bude takva da se grobarima odseku noge i da im se mudanca povuku u sebe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Nolle »

Ponos osećam sada!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Raško ljudina -
Katić: Pobeda za Uroša Žarkovića
10 jun 2013 | 21:47(1)
Ponovo je Raško Katić bio jedan od najboljih pojedinaca utakmice, ovoga puta u trijumfu Crvene zvezde 81:74, kojom je prolongirana odluka o novom košarkaškom šampionu Srbije. Sada je 2:1 u seriji za Partizan. Centar crveno-belih je pobedu svoje ekipe posvetio preminulom Urošu Žarkoviću.
Image
- On nas je bodrio tokom najvećeg dela sezone. Borio se sa opakom bolešću i preminuo je. Ovo je pobeda za njega. Što se same utakmice tiče, bilo je vidljivo da nismo odustali od borbe za titulu. Verujemo i dalje da možemo da preokrenemo rezultat i dođemo do titule. Bliži smo za jedan korak, ali Partizan i dalje ima jednu meč loptu pred sobom. Ovo je tek jedna značajna utakmica za nas, ali bitno je da je lopta sada ponovo na našem terenu - istakao je Raško Katić. Četvrta utakmica finalne serije igra se u sredu 12. juna u dvorani "Pionir" od 21 sati, a domaćin je Crvena zvezda.

http://sportal.rs/news.php?news=102924" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Сви наши кошаркаши су изјавили саучешће њему на твитеру, одмах после утакмице.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Rajko wrote:Сви наши кошаркаши су изјавили саучешће њему на твитеру, одмах после утакмице.
I DR i igrači, to su ljudi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by dacha od bosne »

Ganac, ti otvaraš temu za 4. utakmicu. Nemoj da bi je neko drugi otvorio :dedica:

Ma ljudi, mi smo trebali dobiti i onu drugu utakmicu. Sami smo sebe u njoj pobjedili.
Ja i dalje vjerujem da mi ovaj put možemo napraviti preokret i uzeti tiutlu. Neću prestati da vjerujem. ZVEZDA JE ŽIVOT!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by musemic »

Dosta puta smo prezvakali kako kod svinje igraci postaju odvratni sa ponasanjem...poseban slucaj je Lucic - secam se kad je, u sezoni sa Uvalinom, navlacio na k***c nasih 50-ak navijaca,u momentu kad oni vode 30 razlike i jos je tada bio relativno anoniman igrac...
ovo sto je on radio veceras je ogavno, ja odvratnijeg momka nisam gledao na kosarkaskim terenima
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Nolle »

A nekad naše pesme pevao. :D
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

musemic wrote: ovo sto je on radio veceras je ogavno, ja odvratnijeg momka nisam gledao na kosarkaskim terenima
Наравно, зато им и јесте капитен.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Тек сад кад погледам снимак ових последњих неколико минута, видим да је све што је суђено против Партизана судио баш Јевтовић. Чак и техничку свињи (иако је данас био трећи судија). Добиће гајбу пива за ово. :D
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Константин »

Вечерас су нас судије више сакатиле него на прве 2, али 100 пута прежвакано, морамо их добити упркос томе и потребно је да будемо на висини задатка. Нема од кукњаве ништа када им узмемо титулу онда ће се ствари почети окретати. И доказали смо да можемо, вечерас смо имали више расположених играча у ротацији, капитен се тргнуо након лошег почетка и одмах друга прича, чак је и награђен тројком од таблу када се нуди и преузима одговорност. Надам се да је Радоња скапирао да када немамо Симоновића нападачки мора играти Скот. Симоновић јесте солидан у одбрани али када га не иде шут корисније је имати Скота у 5 јер је једноставно у одбрани змај.Не размишљати о петој и о титули, концентрисати се апсолутно на наредни меч који ће јако бити тежак. Гебелс је остварио циљ са хајком на судије претходних дана, наиме судије су свирале све живо чак и када свирају поштено са таквим критеријумом смо би у дефициту јер ће тешко Рашку бити са оптерећењем од личних.
Браво момци, одморите и за сада размишљајте само о сриједи! :zastavaGRB:
Врста која изумире
Locked