3. finalna utakmica KLS: Partizan - Crvena zvezda

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

3. finalna utakmica KLS: Partizan - Crvena zvezda

Post by Ганац »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4xxzXSq1TGw[/youtube]
бишоп wrote:Што би реко Бора "Србин је луд , Србин је проклет једном га убијеш, он хоће опет.." , тако и ја и даље верујем до можемо до титуле. Одбијам да поверујем да је све готово, имамо играчки кадар спреман да то уради само је потребно да на утакмице не одлазе као на клање већ да једном стегну ... и да покажу зубе. Ајмо бре цигани !

А да су нам у новој сезони потребна нова шест играча, потребна су, јер не желим да гледам у ЕЛ иживљавање других клубова над нама. Кој ће нам мој ЕЛ ако буде тако.
dacha od bosne wrote: Amin, brate! Ja jutros ustanem, hodam po kući i mislim se...ma nije ništa gotovo. Izađem do prodavnice i u sebi gledam sliku kako dobijamo sljedeću utakmicu...vjerujem.

NEMA PREDAJE!!!
Od ovoga nema boljeg uvoda. Ako imamo ponosa,gledaćemo da bar skupo prodamo kožu. Roster nam je skraćen ali obraz, ponos i inat mogu dodatno da nas motivišu da vratimo brejk, da ih zabrinemo, a možemo. Samo je potrebno svih 40 minuta na tuču odgovoriti brutalno (zato se njihov trrener zabrinuo i počeo kukati na suđenje). Očekujem da konačno i kapiten pokaže karakter i da pomogne Rašku, Nelsonu, Simonu i Savoviću da im konačno stavimo do znanja da dalje ne može.
Osim prve petorke jako je potrebno da rezerve daju maksimalan doprinos, to jest kada uđu tih par minuta moraju da "grizu" tri puta više od startera. Kkako uđu u igru moraju protivniku staviti do znanja da nema šta da traži u reketu, da igrača koga čuvaju u odbrani prate kao senka, da mu nedaju da diše,da ga demorališu, a u napadu šta učine. To bi od njih bilo dovoljno. Moramo naterati i Skota da odigra nešto što bi ličilo na njegove prošlogodišnje partije.
Da bi pobedili moramo odmoriti na utakmici bar po 10/15 minuta Raška i Nelsona što bi rezultiralo njihovom mnogo boljom igrom u završnici. I ovako je na Raletu izmenjao sve svoje centre i četvorke, ali mi nismo imali dovoljno snage da ih finiširamo.

NEMA PREDAJE!!!

Ponedeljak je nova šansa da iz sebe izvučemo ono najbolje, da izvučemo inat, ponos, da možemo uspravno kao što dolikuje Zvezdašu da izađemo iz Pionira. Za taktiku će DR, naših navijača neće biti puno ali će biti dovoljno da daju podršku igračima.
Ako budu igrači verovali u sebe i u pobedu kao što navijači veruju u pobedu i u njih, pobeda će se i desiti, igračima mora stalno u glavi da bude moto

"NEMA PREDAJE !!!"

Utakmica se igra u ponedeljak 10.06 u 19.00 časova na RTS-u, ko ima paket Arena može gledati na areni i uživati u komentarima Koleta i Edina a ko nema i nije u mogućnosti da gleda na tv-u može koristiti strim http://www.tash-tv.com, http://www.profreetv.com ili da prari pbp na sajtu KLS.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

Dobicemo ih !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
ciganin 1967

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by ciganin 1967 »

ЗГАЗИ ИХ СВЕ, ЗВЕЗДО, ЗГАЗИ ИХ СВЕ!!!

Image
Image
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Jedina dobra stvar pred 3. utakmicu je što su imali 2. dana pauze, pa će se ovi sa najvećom minutažom koliko-toliko regenerirati. Lično, nisam optimista, nisu me prije svega karakterno ubijedili da mogu pobijediti, ali... Pošto nemaju više šta da izgube, jer vjerujem da dobar dio i igrača Partizana već lagano slavi titulu, prilika je da odigraju konačno va bank pa šta bude. Volio bih vidjeti i pokušaj da Skot odigra na dvojki, mislim da ovaj ima kapacitet za tako nešto, a petorka Nelson, Skot, Simonović, Savović i Raško bi mogla da odigra dobro u oba pravca. Također, nadam se da će u momentima kad Nelson bude uzimao taj minimalan odmor, u igru ući Đokić, bar da prevede loptu, a da je na izgubi, jer me je Vuk izludio sa onim gubljenjem lopte na prevođenju. Vuk ako bi ulazio, bolje da ulazi na dvojku, a možda je i najbolje da dobra starina odmori ovu utakmicu. Faulovi moraju biti još čvršći... I tako...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by X-Z »

Mislim da smo apsolvirali vec svi sta treba uraditi da bi dobili trecu utakmicu. Deluje da je to svima jasno osim strucnom stabu. Znamo svi i zasto se tu desava, i nema vise mesta za neku naknadnu pamet ovde. Kako god, ja ocekujem cak mozda i laganu pobedu u trecoj utakmici, jer to jednostavno tako nekako ide. Medjutim, ne ocekujem trijumf u seriji. Bice 3:1, ili 3:2 nazalost. Ali posto je tema treca utakmica, jos jednom, ocekujem mozda i laganiju pobedu. Mislim, ako im sada ne proradi inat posle onog ponizavanja, i druge utakmice, onda ih treba sve sutnuti. Informacije koje ja imam, ali koje su vrhunski neproverene je da se sprema solidna cistka na leto. Bar 7 igraca ce otici...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Pravednik »

Ono sto ja ocekujem je da igraju kosarku i da se bore jer su u svakom slucaju losiji od protivnika, a onaj koje losiji ne bi trebalo da je pod pritiskom ili nam je twitwittwit pritisak presao sa Mrtvijasa.
Realno ovo je laganih 3 0 za debelu svinju, osim ako namjerno ne izgubi sa zeljom da nas ponizi pred nasim navijacima, od njega to ne bi bilo cudno.
Ovo je jedna od najvecih grupa folera u istoriji naseg KK i napokon treba prestati davati podrsku necemu sto ne valja i prije svega ne zasluzuje istu. Alo mi dajemo podrsku nekome ko nas zakla sa platom koju prima a vec je jednom nogom u penziji ili nekome ko je "nasa legenda" a igrao je za miseve sa sve tetovazom zbog koje nije isao u bih i cro da igra utakmice, vrijeme je da se stane sa mazohizmom. :viljuska:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Ovaj motivacioni govor im treba održati:
Slušaj 'amo!

Mi zivimo u ozbiljno doba i svaki od vas znade zašto ste tu. Svi ste skoro vec stariji i zenjeni ljudi, vi citate novine, je li tako. Ako nam ko pruzi rat, j*bo ga otac, mi cemo prihvatiti i ratovati. U tom slucaju, j*bo mu pas mater, morali bi mi da primimo borbu, pa makar svi izginuli. To bi bilo od nas casno, je l' tako! Naši susedi ‘grobari, e to su k*rve jedne. Oni, j*bo im pas mater, boje se ratovanja, a hoce da dobiju pehar bez krvi. Oni, fukare jedne, kazu da imaju pravo na prvenstvo. Jeste, dobice, ali k*rac. Je l' tako? A zar mi nemamo pravo na prvenstvo i ABA ligu? Pa dabome da imamo! Sada se prave prijatelji, a sutra napali bi nas, k*rve jedne! Jer vam je to jasno! J*bo im pas mater, samo neka dodu, poslacemo ih u p*zdu materinu!

Drugo: mi, juzni Sloveni, bili smo i jesmo najbolji vojnici Evrope. Je l' tako? Dabome da je tako i tako treba da bude! DV je dosta ucinio za Partizan. On je mnogo dao Partizanu, al' ih nikad nece naciniti hrabrima, makar im k*rac dao, nece moci da im da srce junacko. Je l' tako? Je l' vam jasno!
E, drugo kazu grobari. Oni vele: kod nas je sve motorizovano. Naši su mitraljezi FIAT, naši su tenkovi FIAT, naši su avioni FIAT i šta sve ja znam... u p*cku materinu. Znamo mi to, ali je u njih i srce FIAT, j*bo ih sveti Jeronim na nebu. Samo ima jedno, oni nas ne znaju, p*cka im materina! Je l' tako?
Dabome, baš tako,i tako treba da bude.

Drugo: hoce da nam budu kuratori, da garantuju naše granice, p*zda im materina.grobari i ko zna koji k*rci – Nemci, Englezi, Francuzi, Japanci, Kinezi i drugi, pa cak i Društvo naroda. A šta se nas ticu njihove garancije, p*zda im materina. Znamo mi šta su to garancije.
K*rac garancije. J*bo im pas mater, garancijsku i kurvarsku!

Drugo: Svi vi znate da se naša vojska najbolje hrani. Je l' tako?
E, kad je tako, onda hrana treba da bude još sto puta bolja. Imamo kuvare, j*bo im pas mater, još i ne valjaju.
Pa dobro gde su ti kuvari, j*bo im pas mater svima odreda. Dezurni, deder zovni mi kuvare, p*zda im materina...
Pa dobro kuvari, j*bo vas sveti Jeronim na nebu, poslacu vas sve da terate mitraljeze u brda, u p*zdu materinu, pa da vidimo da li ce hrana biti bolja... J*bo vam pas mater kuvarsku! Je l' tako?
(Kuvar Trobec javlja se: Ali gospodine Radonjiću, iz griza se ne more...)
-Kuš, ništa te nisam pitao. Marš u p*zdu materinu. J*bo ti pas mater kuvarsku. Kad te raspizdim pretvoricu te odma' u mitraljez.

Drugo: Gde je tu onaj koga su ubile gace? Aj, tu je! E, baš tebe cu poslati na grobare, j*bo te mitropolit. I ti si mi k*rcev igrač i ubile te gace... Slušaj 'amo i šta se smeješ?... Svi vi znate da ima i drugih kojima se hoce naša titula, p*zda im materina! Eno gore one grobarske k*rve, kazu da im pripada Srem, Banat i Baranja. Pa dobro, p*zda im materina tatarska, što ne dodu da uzmu pola Slavonije i Hrvatske, jebali ih njihovi grofovi, jebo pas mater njima i Hortiju i Telekiju i grofici Marici!

Drugo:je l’ idete vi onako, preko noci malo u Domzale? A? Znam vas ja dobro. Sve ja znam, je l' tako? E, vidite to ne sme tako da bude.
U nas postoji preki sud, pa tu nema više šale. Odma' te streljaju, j*bo te faraon!... Da li vi mislite tako?... Evo ide ti komandir negde tamo u p*zdu materinu, vodnici šta ja znam gde, j*bo ih Bog, i onako ništa ne valjaju, podnarednici sede u kafani, a vi – u Domzale? Pa ti sad lepo dodju 'Talijani, p*zda im materina! Kako bi to sve izgledalo! I kako bi nas fino udesili... majku im zicarošku! Pa to ne sme da bude.
Jer vam jasno? Ne moze to tako kod nas da bude, kako je bilo kod Ceha. A, jok... Eto i to su k*rve koje se uopšte ne bore, nego samo polazu oruzje, kukavice, j*bo im pas mater i njima! Pa evo i Poljaci, j*bo ih sveti Jeronim, borili se... borili, a njihova gospoda ministri – tup u avione, beze k*rve avionima pravo u Pariz. Ništa manje u p*zdu materinu, da tamo toboze vladaju, ali samo kome, p*cka im majcina!
U nas ne sme da bude tako i ne moze da bude tako, naravno.

Drugo: Nije to sve što sam vam kazao. Ama svi vi znate, pa vi ste pametni ljudi. Išli ste po svetu i sigurno ste videli lepu varoš Temišvar?
E vidite kazu Rumuni, j*bo ih Bog otac: "To je naše"! Pa dobro sad, p*cka mu materina, šta je onda naše? Za koji smo krasni mi onda ovde i šta mi da branimo, kad ništa nije naše? P*zda im materina! Pa, šta mi placamo toliko porez, kad je ovo tudje? Je l' tako? Onda od nas nece dobiti niko ništa! Dacemo im k*rac tvrd, i to tvrd za mnogo godina. Neka dodu ako su junaci, a mi cemo s njima pravo u p*zdu materinu, preko Drave i Save, pa makar svi izginuli!! Je l' tako?! I je l' vam jasno?! E pa dabome da jeste, jer drugcije ne moze i ne sme da bude! Naravno!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

I ovako treba njima:
http://www.youtube.com/watch?v=1pU-5RHd ... ubs_digest" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by X-Z »

Bisop, bez ljutnje, ali i prosle godine smo sa onom kantom od ekipe igrali dva finala, i kako stvari stoje, pruzili veci otpor u finalu lige nego ove godine. OK, osvojen je Kup, ali realno, koga briga za to? Ova ekipa je nekoliko puta skuplja od prethodne, i nadogradnja nje smela da dodje samo u vidu osvojenog Kupa i jos jednog finala. Igracki kadar kakav smo mi imali ove sezone je morao do bar jedne od dve bitne titule. Druga stvar je koje greske su sada dosle na naplatu, ali to je vec receno milion puta...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Dobar ti ovaj motivacioni govor Ganac :smeh: a šta Radonja očeluje od 3. utakmice -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3W-9dcpo ... e=youtu.be[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Константин »

Наравно да можемо да их добијемо. Ми смо појединачно бољи ростер али слабији као колектив. И највише зато не можемо себи да дозволимо луксуз да нам капитен на обе финалне утакмице има катастрофалан учинак са негативним индексом корисности. Сутра има обавезу да капитенски води тим до брејка и због траке и плате. Радоња да се потруди од свих осталих да дају максимум, требало би да им је помогао и гебелс са својим фашизмом задњих неколико дана.
Ајмо брејк! :zastavaGRB:
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Dobar ti ovaj motivacioni govor Ganac :smeh: a šta Radonja očeluje od 3. utakmice -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3W-9dcpo ... e=youtu.be[/youtube]
Malo sam modifikovao govor majora Đuraškovića, ali dobr bi im govor održao i Miličić.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Могу само да замислим каква ће сутра увече да буде парада оних најгорих пацовских комплекса!
А и за ове наше играче ми се чини као да једва чекају да што пре ово заврше и оду на одмор.
Што се мотива тиче нека само погледају како су се пре три године Николић, Марш, Јанг, Цвеле, Недовић и остали борили за опстанак.
Иако је било опште расуло са нестрпљењем сам очекивао сваку њихову утакмицу.
За разлику од ових сада...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

Ганац wrote:
crazynorth75 wrote:Dobar ti ovaj motivacioni govor Ganac :smeh: a šta Radonja očeluje od 3. utakmice -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3W-9dcpo ... e=youtu.be[/youtube]
Malo sam modifikovao govor majora Đuraškovića, ali dobr bi im govor održao i Miličić.
Ноле ти ли си?! :mrgreen:

Нажалост, у гробара није срце "ФИАТ" већ у нас...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by amiga500 »

Kad smo kod motivacionih govora [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HfrSa9MfOIc[/youtube]
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
Locked