3. finalna utakmica KLS: Partizan - Crvena zvezda

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Ганац wrote:
crazynorth75 wrote:Dobar ti ovaj motivacioni govor Ganac :smeh: a šta Radonja očeluje od 3. utakmice -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3W-9dcpo ... e=youtu.be[/youtube]
Malo sam modifikovao govor majora Đuraškovića, ali dobr bi im govor održao i Miličić.
Ноле ти ли си?! :mrgreen:

Нажалост, у гробара није срце "ФИАТ" већ у нас...
Nisam Nole ali smo svi ovde zbog Zvezde i treba njima jedan takav govor i odrzati,nesto kao il' si nindza il' si mindza.
Nas mnogo unazadjuje kratka klupa, sto svinja obilato koristi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ledeni
Новајлија
Posts: 33
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:05 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by ledeni »

Evo vam ***.
Svaka čast momci, tako se igra.

E sad je vreme Čoviću da osuješ paljbu po sudijama. Celu utakmicu umnobolesnik psuje sudiju, a onaj sudija pored njega gleda i ne reaguje.
Ali ko ih jebe, pobedili smo.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Ако уопште одлучимо да изађемо на терен у следећој утакмици (највероватније хоћемо), и ако се деси да изгубимо, не треба дозволити говнима да приме пехар у нашем Пиониру. За ове топовске ударе на нашој клупи вечерас ће неко платити.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Il genio »

Plakao sam i tresao se, pa majku mu jebem, jel treba neko da umre zbog lopova? Nadam se da Covic ima dovoljno pameti i iskustva da donese pravu odluku jer se mora odreagovati na ovu kradju... Da se ja putam, sledeca utakmica se ne bi igrala. Ne bih nikog od igraca izdvajao, muski su se borili i dosli do pobede u neprijateljskom okruzenju. Svaka cast i navijacima, opet su nadjacali "najbolju evropsku kosarkasku publiku".
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Rajko wrote:Ако уопште одлучимо да изађемо на терен у следећој утакмици (највероватније хоћемо), и ако се деси да изгубимо, не треба дозволити говнима да приме пехар у нашем Пиониру. За ове топовске ударе на нашој клупи вечерас ће неко платити.
Hoćeš li mi pobliže opisati te topovske udare i kade se to dogodilo od strane "najbolje košarkaške publike u Evropi" mamu im jbm a inače ovakvu krađu sudija još nisam video.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Ганац wrote:
Rajko wrote:Ако уопште одлучимо да изађемо на терен у следећој утакмици (највероватније хоћемо), и ако се деси да изгубимо, не треба дозволити говнима да приме пехар у нашем Пиониру. За ове топовске ударе на нашој клупи вечерас ће неко платити.
Hoćeš li mi pobliže opisati te topovske udare i kade se to dogodilo od strane "najbolje košarkaške publike u Evropi" mamu im jbm a inače ovakvu krađu sudija još nisam video.
Па сад у последњем минуту, 10так секунди пред крај, кад је био онај прекид. Неколико топовских удара је бачено, а један од њих поред наше клупе.

Свиња је судији Јевтовићу претила да неће жив изаћи из дворане, и сад ћу мистера да замолим да одради један клип кад изађе снимак утакмице.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Uvek gledam u svoje dvorište, nikad do sada nisam komentarisao suđenje, ali ovo kako nas pljačkaju, ovo je stvarno strašno. Sada Čović treba da zagrmi na suđenje. Sa ovakvim suđenjem nama su šanse skoro nikakve u četvrtoj utakmici.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by EmptyClip »

Мислио сам да ће опет бити шугава утакмицама где ће судије да једу говна на обе стране, ал пред крај полувремена кренуше са послом. Трећа четвртина скандал, а кад спосле свега Радоњи дадоше техничку нисам више могао да гледам. Ја сажаљевам те људе, они не смеју да суде поштено. Питај бога какве претње им стижу.

Драго ми је што су момци добили. Њима свака част и овим момцима из Партизана, остало је све срамота.

Не бих се уопште бунио да наши реше да не наставе серију. Одјебати говна, ето Свињи пехар нек га набије у дупе.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

Nevidjena kradja u reziji sudija, gde se i igraci malog kluba cudom cude sta se nama sudilo !!! Govno psuje ladno i vredja i nikome nista..Ovo je sramota za kosarku uopste ovakvo sudjenje...

Ali verovao sam da mozemo, verovao sam da moze inat i znanje da preovlada i da im se popisamo u sred lica onako fino i normalno.. verovao i dobili smo..!!!!

Ovo je sramota sta je veceras dozivljeno u Pioniru, ali verujem da i sledecu mozemo i moramod a im pokazemo ko je gazda..

Zvezdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Il genio »

Beara_Vladimir wrote:Uvek gledam u svoje dvorište, nikad do sada nisam komentarisao suđenje, ali ovo kako nas pljačkaju, ovo je stvarno strašno. Sada Čović treba da zagrmi na suđenje. Sa ovakvim suđenjem nama su šanse skoro nikakve u četvrtoj utakmici.
Pitanje koliko ce moci u sledecoj jer smo domacini, ali zato u evenualnoj majstorici nas ceka pakao po vec vidjenom scenariju iz 2009. godine...

Zaboravih da pohvalim Radonjica, maestralno je vodio utakmicu iako je bio ojadjen sa licnim greskama vec u prvom poluvremenu...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Одем на њихов форум чисто да видим шта кажу за суђење. Еееееј. они више кукају него ми! Дефинитивно, без икаквог зајебавања је неко овде луд. Или ми или они. Али без зајебанције. Разумео бих да кежу да је суђење било добро, али оно што они пишу...сунце ти јебем.
User avatar
Ковач
Новајлија
Posts: 27
Joined: Mon May 13, 2013 5:59 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Ковач »

Разочаран сам био након она два меча и врло сам био скептичан.

Рекао сам да ако покажу да су тим, да су шампиони, могу до титуле. И трећи пут говорим, смарам, али ајде, рекао сам да због овог система 1-1-1-1-1 онај ко добије трећу осваја. Психологија, самопоуздање, шта год хоћете. Мислим да имамо веће шансе, иако они воде 2:1.

Једноставно је. Где су били Ракочевић протеклих месец дана? Нигде!

Ракочевић први стрелац, Скот најбољи у одбрани, ухватио 9 лопти. Суботић и Лазић нас одржали прво полувреме, Савовић, Катић, Нелсон стандардно... То нам треба, само ротација и имамо шансе, са 6 играча никако!

Никада не коментаришем суђење, али... Два пута фаул на шуту за 3!? Колико пута 2+1!? И њихов тренер... Стварно покушавам увек да будем објективан и да не дирам у њих, али ово је већ патолошки... Посматрао сам, човек на 4/5 фаулова приговара. Па, мајка му стара, је л' могуће да никада није фаул?

Небитно, идемо даље Цигани, да пробамо до титуле, ја сам убеђен да идемо у пету, а тамо шта буде.
За тебе Звездо ја сам увек живео!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Il genio »

Rajko wrote:Одем на њихов форум чисто да видим шта кажу за суђење. Еееееј. они више кукају него ми! Дефинитивно, без икаквог зајебавања је неко овде луд. Или ми или они. Али без зајебанције. Разумео бих да кежу да је суђење било добро, али оно што они пишу...сунце ти јебем.

Jos jedna potvrda da imaju publiku koja se razume u kosarku za razliku od nas fudbalskih navijaca... Njima je toliko ispran mozak da ako svinja kaze da su pokradeni, onda su pokradeni i tu nema diskusije. Ja jos uvek nisam naisao na objektivnog grobara, a druzim se sa puno njih.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Вујошевић је након утакмице напао судију Јевтовића и Нешу Илића. Биће хаос до почетка следеће утакмице.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by dacha od bosne »

Rajko wrote:Вујошевић је након утакмице напао судију Јевтовића и Нешу Илића. Биће хаос до почетка следеће утакмице.
Daj malo više informacija o tome.

IDEMO CIGANI!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked