3. finalna utakmica KLS: Partizan - Crvena zvezda

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

Nema sta da razmislja reci mu..

To mu je obaveza !! On je bio sluzbeno lice, kome je preceno na radnom mestu, i to ima zabelezno.. Sta da ga je recimo neko slucajno sinoc udario posle utakmice?

Ja da sam na njegovom mestu, ni trepnuo ne bih..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

Знаш и сам колики је то притисак и ризик у овој земљи. Он је још млад, а један од најеперспективнијих наших судија. Већ је догурао до друге категорије, и за неку годину ће судити Евролигу. Ко зна шта може да га снађе ако се супротстави Вујошевићу. Тако да га ја скроз разумем, и искрено, не верујем да ће га пријавити... Ал видећемо.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Konačno utakmica u kojoj je pokazan karakter i uslijedila je više nego zaslužena pobjeda. U odbrani su iskrvarili, a kad tako radiš onda ti se vrati i tricama o tablu. Nadam se da je Igor uhvatio ritam i da će nas nositi u sledećim utakmicama. U ovom plej ofu plaćamo i danak totalno pogrešnom pristupu i vođenju tima tokom cijele sezone, gdje su glavni igrači bili preopterećeni i gdje se nisu razigravali i vraćali u formu pojedini igrači. Malo je i ubitačan i glup ovaj tempu utakmica na svaka dva dana, ali šta da se radi, nadati se da će Admiral izdržati. Skot je ponovo donio intenzitet u odbrani, a i tranzicija nam bolje funkcioniše kad je on u petorci, šteta što mu je šut stao. Idemo dalje, samo ovakav krvav pristup i ne mogu nam musavci na čelu sa bolesnikom apsolutno ništa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

Sve ja to znam..

Ali njemu je preceno smrcu na zvanicnoj utakmici, gde je sve zabelezeno.. Ima da bude svinja manja od makovog zrna..ar treba da ga neko ubije, da bi on sudio ne kako treba, vec kako mu neko naredi?

Jednom se olosu mora stati na put, a ovo je idealna prilika, jer sada svi pisu o tome..Na svim sportskim vestima je to glavna vest, i ima idealnu priliku da zabode glogov kolac na vampira..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Holden »

carapan wrote:
Jednom se olosu mora stati na put, a ovo je idealna prilika, jer sada svi pisu o tome..Na svim sportskim vestima je to glavna vest, i ima idealnu priliku da zabode glogov kolac na vampira..
ovo nisam verovao da ću ikada da doživim.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

I ja sam primetno iznenadjen, ali sta god da otvoris to se pise i stavlja link da bi se dobro videlo..Blic, Sportal, Mozzart, Telegraf...Nema ko nije preneo, kada covek ladno preti sudiji da nece izaci ziv iz dvorane..

I zasto da ga ne tuzi? Ne razumem..Pa jednom mora da se kaze dosta olosu !!

http://www.mozzartsport.com/video/1686" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... biju-video" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.telegraf.rs/sport/747283-vuj ... ovao-video" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sportal.rs/news.php?news=102936" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Трапа »

Пошто смо добили зелено светло могао би чика Ацика мало да погледа у кошаркашко двориште, да обезбеди равноправне (да не кажем европске) услове за ове две (акобогда) утакмице. Па није ваљда дукљанско-босанска мафија јача од земунске.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Rajko wrote:Знаш и сам колики је то притисак и ризик у овој земљи. Он је још млад, а један од најеперспективнијих наших судија. Већ је догурао до друге категорије, и за неку годину ће судити Евролигу. Ко зна шта може да га снађе ако се супротстави Вујошевићу. Тако да га ја скроз разумем, и искрено, не верујем да ће га пријавити... Ал видећемо.
Наравно да би у том случају наши требало да га заштите односно стану на његову страну!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

Sudije cetvrtog meca Belosevic,Maricic i Nikolic

Da li nam ovo odgovara ili ne? Ili ovo opet neke njihove sudije...Onaj ko prati malo vise neka kaze, cisto da znamo sta nas ocekuje..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Il genio »

carapan wrote:Sudije cetvrtog meca Belosevic,Maricic i Nikolic

Da li nam ovo odgovara ili ne? Ili ovo opet neke njihove sudije...Onaj ko prati malo vise neka kaze, cisto da znamo sta nas ocekuje..
Ne znam, Belosevic se nije proslavio u Laktasima, ali nekako u njega imam najvise poverenja kada je u pitanje elitna grupa sudija. Ovog Nikolica je Vujosevic hvalio u nekom od prethodnih derbija, mlad je i ralativno nepoznat. Najveci problem bi mogao da nastane u evenualnoj majstorici, jer ce tu utakmicu suditi Parizanovi specijalci Neskovici Jovcic i kao treci arbitar Oberknezevic ce biti pod velikim pritiskom jer je oznacen kao Zvezdin sudija od strane bolesnika...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by carapan »

Samo da mi dobijemo sutra, a za petu, ce gazda Cova valjda da sredi nesto.. :D

Kako me drma trema, bem ti sve..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Rajko »

"Za sudiju Jevtovića je poznato da je zvezdaš, naravno skoro svi navijaju ili za Zvezdi ili za Partizan, ali kada se izađe na teren da se sudi to ne bi smelo da se oseti. Nebojša Čović je isprovocirao Jevtovića kada je pre treće utakmice prognozirao da neće biti dovoljno hrabar. Time je sudija bio direktno prozvan i izazvan da svoju hrabrost dokazuje", rekao je trener Partizana uoči četvrtog meča finalne serije.
http://www.mondo.rs/s293473/Sport/Kosar ... brost.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто да вам свима буде јасно чиме се прасац служи. Јевтовић навија за партизан. А и не сећам се да је ово Човић изјавио. Чиста манипулација свешћу, мајке ми, ја не могу више ово да трпим.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Маричић је молио Свевишњег да несуди!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 3. finalna utakmica Partizan - Crvena Zvezda

Post by nyc »

Ali koja zvučna podloga dok ide onaj snimak od 30 sekundi gde vepar psuje sudiju!!! Umro sam od smeha. "Uzmi Dule..."

:kreza:
Locked