4. финална утакмица КЛС: Црвена звезда - Партизан

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

4. финална утакмица КЛС: Црвена звезда - Партизан

Post by Ганац »

И закува се овде... http://www.kls.rs/img/baner/mobilni.jpg?d=0904" onclick="window.open(this.href);return false;
Након друге утакмице желео сам да се искључим из свега,да једно време непратим спорт и дешавања око Звезде,преспавао сам и помислио:"Добро, узеће титулу АЛИ неморају да нас понизе,хоћу наше да видим да се боре до краја за сваку лопту,за сваки педаљ терена,да видим жар у игри,безобразлук и пркос,да не устукнемо, да издржимо и неправду у виду судија,записничког стола,да издржимо и топовске ударе и урлике неартикулисане гомиле жељне крви нас ЦИГАНА и издржали су момци, за све оно учинјено синоћ им скидам капу,показују да су им од титанијума и да желе победу.
Сутра 12.06.2013-те године са почетком у 21.00 желим и надам се као и сва наша циганска популација наставку те борбе,те храбрости и поноса.Треба натерати судије да суде поштено,синоћ сам у једном тренутку пожелео да судије почну да свирају за нас,доста ми је њихове "неутралности" и свирања свакаквих "фаулова" наших играча.
Желим и сутра безпоштедну борбу,да се наши исцеде да се једва одвуку кући после утакмице(ако ми тако будемо изгарали њихови играчи од изнемоглости ће ноћити у Пиониру) и ја ћу бити задовољан без обзира на резултат.
Оно што је синоћ виђено од стране играча, тренера и навијача је одраз страха и немоћи, оно кад си свестан да си учинио све али неиде,то хоћу код њих опет да видим.
Желим да Скот коначно проигра и офанзивно,синоћ су га изнервирали а кад му то ураде много незгодно игра(зажалили су),да Ракоч настави храбро и без силовања лопте, да Савовић покаже мало више памети,да Лазић не прави глупе фаулове,да Суби коначно закуца,да Адмирала мало одморимо а да би се то десило треба Вук мало да покаже од оног што је некад радио.
I želim ovo:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fuTbSr647S4[/youtube]
A na kraju i ovo:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IWQRIzscObk[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xb5Xk9K4WWg[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by carapan »

Odmah, kada smo izgubili drugu utakmicu, znao sam da dobijamo trecu..Ma ne znao, bio ubedjen, sto se i moze proveriti..

A sutra? Pojma nemam.. Iskreno..Verujem da mozemo, samo da se nekako fino odmorimo, i krenemo da konacno igramo nasu kosarku..

Idemo momci...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Rajko »

carapan wrote:i krenemo da konacno igramo nasu kosarku..
Још кад би неко рекао играчима која је то наша кошарка... Ово је наш највећи проблем. У току сезоне су промењена 3 тренера, и три различита стила игре. Више нико не зна шта је то чему ми тежимо и како наша игра треба да изгледа. А плашим се да ни играчи нису најсигурнији. И за то не треба кривити ни једног од та три тренера.

Искрено, и даље мислим да ћемо врло тешко до титуле, јер све и да добијемо сутра, судије неће дозволити изненађење у петом мечу. Сутра ће бити пун Пионир, шири се коначно једна позитивна атмосфера и поново се рађа вера у ове играче, али џаба све то ако они не уђу у меч да се кидају и да их добију 20 разлике. Ипак, мислим да сутра јесмо фаворити и да у петој утакмици може да буде свашта, али су судије њихова огромна предност. И не знам како се десило то да се Вујошевић први огласио, а не неко из нашег клуба, након свега што се дешавало синоћ у Пиониру.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Il genio »

Mecevi do 144 poena: 4-0 za Partizan
Mecevi sa 145 i vise poena: 5-0 za Zvezdu

Prosecno poena u pobedama Partizana: 138.5
Prosecno poena u pobedama Zvezde:155.4
Mislim da cemo pobediti ako iskontrolisemo skok... Jasno je svima da su ofanzivno limitirani, da im je Nelson stavio u dzep oba pleja u celoj finalnoj seriji i na taj nacin im uzdrmao organizaciju napada i na kraju da nisu suterska ekipa ali da veliko samopouzdanje crpe iz skoka, narocito ofanzivnog. Skot i Simonovic moraju pomagati Rasku i Savovicu u tom segmentu, pogotovo ocekujem Skota da se istakne. Imali smo problema i sa tranzicijom, mnogo lakih poena smo primili iz kontri i polukontri u prve dve utakmice, narocito u prvoj... Neverovatno koliko su se uloge izmenile u odnosu na proslogodisnji ABA derbi, kad smo mi ziveli od tranzicije a oni gnjavili sa pozicionim napadom. Nadam se da pun Pionir nece sputati igrace da pruze svoj maksimum kao sto je bio slucaj nekoliko puta ove sezone. Bice tesko, ako pobedimo u majstorici je sve moguce!
Last edited by Il genio on Tue Jun 11, 2013 3:19 pm, edited 1 time in total.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Nolle »

Biće pritiska da se dobije utakmica, i mi moramo da opustimo igrače sa tribina!

To je PRVA i osnovna stvar, imaju 1:2 i utakmicu pred našim navijačima i priliku da dovedu seriju do toga da se odlučuje sve u 40 minuta gde će sav pritisak biti na njima pošto su sa 0:2 došli na 2:2. Ipak, postoji realna šansa da naši igrači zbog tog pritiska uđu malo stegnuto u utakmicu. Mi sa tribine ne smemo to da dozvolimo, nego podrška... DA GRMI, DA SE TRESE !

Skauting je nepotreban, Scott je lepo rekao finala dobija i trofeje uzima samo jedna stvar - SRCE!

Ostavimo to srce sutra na tribinama, a oni na terenu!

Za slavu Crvene zvezde, za naše pobede! :zastavaDS:
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Rajko »

Image

Слика са званичне странице клуба на фејсбуку. Мало смо се залетели...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Ганац »

Rajko wrote:Image

Слика са званичне странице клуба на фејсбуку. Мало смо се залетели...
Pa jeste,pobednici pisu istoriju a porazeni odlaze u istoriju i retko ko ce se setiti porazenog a pobednika skoro svi.
Mi nemamo rezervnu varijantu, jednostavno moramo da se borimo i pobedimo posto samo pobedom ostvarujemo pravo da se nadamo u petoj utakmici pred njihovim navijacima pobedi i tituli.
To ne bih zvao zaletanjem nego nadom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Brian Brendell »

Jel ima neko viška kartu ili dve? Možemo da se dogovorimo i za cenu.
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by amiga500 »

Da li sam sujevjeran ?
U ponedeljak pred trecu utakmicu sjedim i razmisljam, gledao sam prve dvije utakmice finalne serije s drustvom u kaficu, koji je inace talican kad su u pitanju derbiji. Zapitah sebe sta se desava, izgubili derbi u fudbalu, kosarku gubimo 2-0 u finalnoj seriji ?! I onda iznenada, kao grom iz vedra neba, pade mi na pamet jedna sitnica. Sve nase pobjede su bile kada sam s drustvom sjedio u kaficu, ponavljam u kaficu, a pomenuta tri dogadjaja smo pratili u basti kafica. I ne lezi vraze, u ponedeljak dolazim na zborno mjesto, i drustvu kazem, ja utakmicu gledam unutra, pokazujuci na kafic. Ispicam im svoju pricu, i svi ko jedan krenuse za mnom, ovom prilikom se zahvaljujem Bojanu, Salasu, Miri, Sinisi, Drasku, Fiki ...
Rezultat trece utakmice nam je svima poznat. Da li to ima veze sa mojim sujevjerjem, ne znam. Ali znam da cu i veceras utakmicu gledati U KAFICU.
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Rajko »

amiga500 wrote:Da li sam sujevjeran ?
U ponedeljak pred trecu utakmicu sjedim i razmisljam, gledao sam prve dvije utakmice finalne serije s drustvom u kaficu, koji je inace talican kad su u pitanju derbiji. Zapitah sebe sta se desava, izgubili derbi u fudbalu, kosarku gubimo 2-0 u finalnoj seriji ?! I onda iznenada, kao grom iz vedra neba, pade mi na pamet jedna sitnica. Sve nase pobjede su bile kada sam s drustvom sjedio u kaficu, ponavljam u kaficu, a pomenuta tri dogadjaja smo pratili u basti kafica. I ne lezi vraze, u ponedeljak dolazim na zborno mjesto, i drustvu kazem, ja utakmicu gledam unutra, pokazujuci na kafic. Ispicam im svoju pricu, i svi ko jedan krenuse za mnom, ovom prilikom se zahvaljujem Bojanu, Salasu, Miri, Sinisi, Drasku, Fiki ...
Rezultat trece utakmice nam je svima poznat. Da li to ima veze sa mojim sujevjerjem, ne znam. Ali znam da cu i veceras utakmicu gledati U KAFICU.
Колико су ми те ствари познате... :lol: Ја имам специјално пециво које купујем кад је дерби, знам тачно шта облачим и где стојим на трибини. Само тад побеђујемо. Прошлу утакмицу сам због другара отишао на А трибину, и тиме пореметио ритуал. Ал вечерас се неће поновити. Јесам болестан и једва гледам на очи, али ћу бити тамо где треба.

Овом приликом позивам све који виде ово да испуне своје ритуале, немој неко да изјебе! :zastavaDS:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Либурнија »

Важи другари. Ни вечерас не гледам текму. :zastavaGRB:
Spoiler: show
а ни пету текму. :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Важи другари. Ни вечерас не гледам текму. :zastavaGRB:
Spoiler: show
а ни пету текму. :srbinosm:
Svaka ti čast, teba to izdržati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by ajkula »

ja je ne gledam. sve sto sma gledao izgubili smo,a sve sto sam pratio na play by play smo dobili.
3. utakmicu sluam na radiu i iskljucim se na 10 razlike . posao nesto radit. ukljucim net i vidim vodimo. ugasim i ukljucim na kraju i dobili.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by carapan »

Gledam utakmicu, kada gubimo menjam kanal, kada vodimo navijam, i sve u krug..

Drma me trema, kao neko dete pred ekskurziju.. :nindza:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by dacha od bosne »

Nisam sujevjeran, ali uhvatim se da uvijek pokušavam da budem u položaju pri kojem nam dobro ide.
Prošlu utakmicu sam sve pokušao i na kraju se skinuo u potkošulju i navijao i kad nas je krenulo nisam mjenjao položaj :lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked