4. финална утакмица КЛС: Црвена звезда - Партизан

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Svi preduslovi za pobjedu su tu, Liburnija i ajkula ne gledaju, Rajko kupio pecivo i zauzeo mjesto, čarapan šalta kanale, amiga se uvalio u kafić, Dača u potkošulji...Musavci jednostavno nemaju šanse protivu ovoga :pehar:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Momci, neko je fušerio od vas...
Šta reći o utakmici - patetičan tim, sa patetičnim navijačima, patetično vođen ove sezone, završio je - patetično...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by trotter »

Iako sam bio pesimista ovakvu sramotu nisam očekivao. Ajde što su bezmudi ali takve neznalice... Sve kontra su radili. Raško i Igor mogu da se zovu košarkašima ostalo je tuga neviđena.

Bio sam protiv igranja u areni zbog atmosfere ali posle ove sezone apsolutno je nebitno gde igramo. Isto sranje koje traje dugi niz godina.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by EmptyClip »

Зашто патетичан тим? То је најјачи тим у АБА лиги.
Што су други неспособни да га воде је кривица тих других а не играча. Њима нема шта да замерим, ни труд ни жељу.

Притисак се не склања сам од себе. Поготово не притисак који правимо ми навијачи а који смо дубоко искомплексирани. Кари је то умео, после њега нико. Није то мала ствар и ретко ко то уме да контролише. А ми то уопште и не препознајемо већ знамо само да серемо о недостатку муда.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Ivan Vasev »

Ja sam večeras dosao do zaključka da je onakvo ponašanje Vujoševića prirodna reakcija sistema na političko i sportsko nasilje Nebojše Čovića i da smo mi svih ovih godina sami sebe "gepekovali"?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by dacha od bosne »

Empty, brate...0/18 za 3 u jednom trenutku nema veze sa pritiskom. Pa majku mu staru, i oni sa druge strane imaju pritisak pa pogađaju...i to kada je najpotrebnije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by trotter »

dacha od bosne wrote:Empty, brate...0/18 za 3 u jednom trenutku nema veze sa pritiskom.

U prvom poluvremenu samo je igor imao pogodak iz igre...

Ko ima živaca da ponovo gleda utakmicu neka obrati pažnju na naše faulove i kada smo ih pravili. Tolika količina gluposti i bilo kakvog osećaja za igru...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Stenly »

Prosto, ekipa nema trenera!

Dakle Djurovica dovesti, i drzati ga kao Fergusona. Tada ce biti rezultata, sve ostalo ce ici ovako!

I njima da je ostao onaj Vlada, sada ne bi ni igrali u finalu...prosto!

Treba raditi, nikad nismo blizi bili da ih skinemo, a verujem da i oni to znaju, pasce sigurno, otuid i njima te frustracije za 12-tom titulom (kao da nisu osvajali do sada), jer su videli da je ovaj koji je bio trebao biti sa njima 1-prvi ili 2-gi poceo da radi.

E pa, pametan covek nastavi da radi, i uspeh ce doci. Sve ima svoj kraj ;)

Mi smo ovo izgubili u drugoj tekmi, a jos nismo zreli da ih bijemo 3-0. Lose smo krenuli u finalu, lose smo i zavrsili.

Ali sasvim sam siguran, nisu oni bolji ovoliko koliko izgleda!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Константин »

Заслужен пораз у једној ружној представи којој смо ми много више допринијели невиђином количином промашаја. Забринуо ме и Радоњић који је вечерас урнисан и који ме је подсјетио на Вукоичића који је исто знао да 40 мин не пронађе начин да проигра макар једног играча. Ајд и промашаји за 3, али колико само нерезонских шутева од стране Суботића и Симоновића и осталих, срамота је да се оно дозволи. Нелсон, Ракочевић и Катић давали знаке живота остали потпуно индиспонирани нарочито Савовић који као да се рокнуо у вену.

Био сам ужасно бијесан послије одласка Карија јер сам знао да комшијски систем ( и на терену и ван њега) може једино он да сруши. Требало му је дати вријеме како је и сам помињао и одријешене руке. Вјероватно је Човићева сујета била пресудна и тада као и ову сезону када смо лутали са тренерима и играчима а имали најјачи ростер (такмичарску екипу) којег смо на крају скратили па од најдуже клупе добили 5-7 играча у ротацији и практично једну петицу што је недопустиво.
Ускоро очекујем списак појачања и ново ложење, али да ли ћемо напокон видјети систем у КК, нисам сигуран...

п.с. почињем да вјерујем да се уз ону жалопојку "године пролазе моје ја чекам титуле твоје" не може освојити ништа, вечерас је требао чисти олд скул и то онај прастари. Иако то није најбитније...
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Pravednik »

Poslije prve utakmice vise nisam ni gledao ovo finale. Kristalno je jasno da su cijelu sezonu igrali samo Rasko i Nelson ostali katastrofa blago receno. Pesic je sa 5 puta slabijom ekipom vise namucio groblje koje je bilo bolje od ove ekipe. Gebels sada ima materijala da nas pljuje po novinama narednih godinu dana. Na finalu aba lige se vidjelo od kog materijala smo satkani mi a od kojeg oni, oni napaljeni do bola a mi foleri sa sve frizuricama, twiterima, kapitenima, vojvodama itd.
Onog trenutka kada Pesic nije ostao bio sam bolestan tri dana (Robi me kasnije dotukao ) jer se znalo da samo on moze da unisti gebelsa i njihovu organizaciju. Kakav je Radonjic autoritet vidjelo se veceras po silovanju trica od strane ovih neznalica i foliranata , bio bi red da sada vrate bar po 4 plate jer ih nisu ni zasluzili (naravni ne vrijedi za Raska i Nelsona koji su jedini zasluzli da ostanu), jer je trebao da im kaze da stanu da ne siluju vise.
Dakle zakljucak iz prve sezone nismo dobili nijednog igraca, u drugoj smo se debelo potrosli i opet nista, u trecoj ..............
Čoviću ako imas srca vrati nam Karija pa da krenemo naprijed sve ostalo je cista demagogija i spinovanje.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by EmptyClip »

dacha od bosne wrote:Empty, brate...0/18 za 3 u jednom trenutku nema veze sa pritiskom. Pa majku mu staru, i oni sa druge strane imaju pritisak pa pogađaju...i to kada je najpotrebnije.
Не да има везе, него то јесте притисак. Него шта је друго? Јел смо целе сезоне тако бацали тројке или само кад се ломило за трофеје?
Они с друге стране имају Вујошевића. Тај колки год да је имбецил психологију разуме и зна да управља њоме. Код нас нико ни не помишља на то, чим је фрка удри кукај како играчи немају муда.

Па мајку му зар је могуће да је СДЦЗ покупило све играче на овој планети који немају муда? Како то да сви други имају муда? И ови Дулетови и они Додикови, ма сви. И у фудбалу сви имају муда само наши некако немају.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Велики Делија »

ККЦЗ - највећа срамота целог СДЦЗ.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Rajko »

Не вреди...


Све ми се више чини да нису у питању ни навијачи ни тренер, него је, једноставно, у питању Звезда. Притисак који носи овај грб и ова публика, гладна победа и трофеја, је неиздржив за 99% кошаркаша у Европи. Ја гарантујем да би овај наш тим узео титулу у Партизану, а и у већини европских лига, за било који тим да играју. Такође, и Радоњић и Вукоичић су добри тренери, али не за Звезду. Што рече неко, Пешић + мало бољи тим су нам једина шанса, све остало је ништа. Али ја никако нисам за поновну смену тренера. Тако да, не остаје нам ништа друго него да се навикнемо на овакве ствари. Треба схватити да ова Звезда и она од пре 20 година, нису ни сличне. Ни у једном спорту. Биће потребно много година да се ствари врате на тај ниво. Треба успоставити неки стабилан систем и радити стрпљиво. Ми ове године нисмо поставили никакав систем. Сем можда неких промена у кошаркашком савезу, али нама треба систем на терену и у нашем клубу. А пошто сваке године променимо по неколико тренера и пошто сваке године имамо потпуно нови тим, тај систем још дуго неће бити постављен.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by EmptyClip »

Тај систем неће бити постављен због нас навијача. Не само због нас али ја мислим највећим мделом због нас. Ми смо спортски неписмена публика, а приде нас Партизан свуда дере тако да стрпљења нема ни за црно испод нокта.

Па бре ми и кад смо са Каријем и осредњим тимом играли финале плејофа напржили смо се и ишли на титулу. Уместо да се играчима константно шаљу поруке да је довољно само да се труде и да ћемо бити задовољно ми створимо притисак који ниједан психички нормалан човек не може да издржи. Е зато никад нећемо ништа урадити ни у баскету ни у фудбалу.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Rajko »

EmptyClip wrote:Тај систем неће бити постављен због нас навијача. Не само због нас али ја мислим највећим мделом због нас. Ми смо спортски неписмена публика, а приде нас Партизан свуда дере тако да стрпљења нема ни за црно испод нокта.

Па бре ми и кад смо са Каријем и осредњим тимом играли финале плејофа напржили смо се и ишли на титулу. Уместо да се играчима константно шаљу поруке да је довољно само да се труде и да ћемо бити задовољно ми створимо притисак који ниједан психички нормалан човек не може да издржи. Е зато никад нећемо ништа урадити ни у баскету ни у фудбалу.
Управо сам то и написао. Баш због тог притиска побеђивања и освајања титула ми сваке сезоне правимо скроз нови тим и мењамо тренера, као да све зависи само од њих. А то се не ради тако... За противника имамо тим који има невероватно добар систем који су развијали 20 година.
Locked