4. финална утакмица КЛС: Црвена звезда - Партизан

User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Stenly »

Nemaju oni nikakav sistem, imaju Vujosevica. da su imali sistem ili imaju, ne bi oterali Vladu onog mladog trenera. Kada je on bio, licili su na amatersko udruzenje., kakav sistem, kakve gkuposti.

Imaju bolji skauting to stoji i trenera, sve ostalo je suplje! A ove dve stvari, nisu za potcenjivanje naravno!

Nama treba Djurovic!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by dacha od bosne »

EmptyClip wrote:
dacha od bosne wrote:Empty, brate...0/18 za 3 u jednom trenutku nema veze sa pritiskom. Pa majku mu staru, i oni sa druge strane imaju pritisak pa pogađaju...i to kada je najpotrebnije.
Не да има везе, него то јесте притисак. Него шта је друго? Јел смо целе сезоне тако бацали тројке или само кад се ломило за трофеје?
Они с друге стране имају Вујошевића. Тај колки год да је имбецил психологију разуме и зна да управља њоме. Код нас нико ни не помишља на то, чим је фрка удри кукај како играчи немају муда.

Па мајку му зар је могуће да је СДЦЗ покупило све играче на овој планети који немају муда? Како то да сви други имају муда? И ови Дулетови и они Додикови, ма сви. И у фудбалу сви имају муда само наши некако немају.
Pazi, ja sam prvi bio zagovornik uvođenja psihologa za naše košarkaše i fudbalere. Ali Jankara onomad reče: Nije Lazović lud da mu treba psiholog.
Elem, i pored svega toga, ja kada vidim izraze lica jednog Bogdanovića i Lučića koji bi da nas unište ne samo igrom, nego i svojim pogledom, izrazom lica, meni to sve govori.
U jednom trenutku večerašnje utakmice sudija zove Igora i Lučića (nakon neke prepirke) i Igor bukvalno Lučića ne gleda u oči, a ovaj bi da ga pojede pogledom. To meni dosta govori o karakteru koji igrač ima i njegovom odnosu prema Zvezdi. Sunce ti poljubim, pa ja bih mu se u lice unjeo, otkinuo bi mu nos (kakav Luis Suarez) kada bi mi onako prišao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Rajko »

Shuger wrote:Nemaju oni nikakav sistem, imaju Vujosevica. da su imali sistem ili imaju, ne bi oterali Vladu onog mladog trenera. Kada je on bio, licili su na amatersko udruzenje., kakav sistem, kakve gkuposti.

Imaju bolji skauting to stoji i trenera, sve ostalo je suplje! A ove dve stvari, nisu za potcenjivanje naravno!

Nama treba Djurovic!
О чему ти причаш... Рекох већ да се систем не огледа у само у тренеру и играчима. Они су бре за ових последњих 10 година преузели цео савез и судијску организацију. Покупили све што ваља у Србији и за то време редовно играли Евролигу. И немају систем? Можеш да их мрзиш, али не морамо овде једни другима да мажемо очи.

И не, нама не треба Ђуровић.
dacha od bosne wrote: Не да има везе, него то јесте притисак. Него шта је друго? Јел смо целе сезоне тако бацали тројке или само кад се ломило за трофеје?
Они с друге стране имају Вујошевића. Тај колки год да је имбецил психологију разуме и зна да управља њоме. Код нас нико ни не помишља на то, чим је фрка удри кукај како играчи немају муда.

Па мајку му зар је могуће да је СДЦЗ покупило све играче на овој планети који немају муда? Како то да сви други имају муда? И ови Дулетови и они Додикови, ма сви. И у фудбалу сви имају муда само наши некако немају.
Pazi, ja sam prvi bio zagovornik uvođenja psihologa za naše košarkaše i fudbalere. Ali Jankara onomad reče: Nije Lazović lud da mu treba psiholog.
Elem, i pored svega toga, ja kada vidim izraze lica jednog Bogdanovića i Lučića koji bi da nas unište ne samo igrom, nego i svojim pogledom, izrazom lica, meni to sve govori.
U jednom trenutku večerašnje utakmice sudija zove Igora i Lučića (nakon neke prepirke) i Igor bukvalno Lučića ne gleda u oči, a ovaj bi da ga pojede pogledom. To meni dosta govori o karakteru koji igrač ima i njegovom odnosu prema Zvezdi. Sunce ti poljubim, pa ja bih mu se u lice unjeo, otkinuo bi mu nos (kakav Luis Suarez) kada bi mi onako prišao.[/quote]Наши играчи се лепо изљубише са њима на крају и изгрлише, као да су род рођени. Они би направили скандал да смо ми њима узели титулу пред њиховом публиком. Уз то је Скот отишао у њихову свлачионицу након утакмице и изгрлио се са Лучићем (који га је тукао целе сезоне и који мрзи све играче Звезде из дна душе). То мени никако не иде у главу, ал ај, он је странац као..
Last edited by Rajko on Thu Jun 13, 2013 12:55 am, edited 1 time in total.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Stenly »

A Rajko, ako na takav sistem mislis, onda si u pravu! Takav sistem imaju! Mada ja to ne bih nazvao sistem, vsistem mi pre ide za nesto sto je posteno i gde se za svakog zna sta radi...

Nama ni Kari ne treba, jer i on je bio blizu pa opet nista. Jesu drugi uslovi bili OK, ali mislim da je i on vise pregoreo!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Ivan Vasev »

Rajko wrote:
EmptyClip wrote:Тај систем неће бити постављен због нас навијача. Не само због нас али ја мислим највећим мделом због нас. Ми смо спортски неписмена публика, а приде нас Партизан свуда дере тако да стрпљења нема ни за црно испод нокта.

Па бре ми и кад смо са Каријем и осредњим тимом играли финале плејофа напржили смо се и ишли на титулу. Уместо да се играчима константно шаљу поруке да је довољно само да се труде и да ћемо бити задовољно ми створимо притисак који ниједан психички нормалан човек не може да издржи. Е зато никад нећемо ништа урадити ни у баскету ни у фудбалу.
Управо сам то и написао. Баш због тог притиска побеђивања и освајања титула ми сваке сезоне правимо скроз нови тим и мењамо тренера, као да све зависи само од њих. А то се не ради тако... За противника имамо тим који има невероватно добар систем који су развијали 20 година.

Neki su to nazvali "gepekovanjem". A Partizanova košarkaška dominacija nije počela raspadom Jugoslavije, nego traje još od kraja 70-tih, od vremena Kićanovića i Dalipagića, preko generacije Divca, Paspalja, Danilovića, Đorđevića do ere Duška Vujoševića...Priznali mi to ili ne, nešto što traje 35 godina je sistem! A sistem podrazumeva i dobrog trenera i dobar skauting.

Zar Đurović nije Bata-Rankova (ekvivalent Đorinoj) trenerska škola? Šalim se, naravno, još pmtim njegovu pobedu sa Zadrom nad u to vreme neprikosnovenom Cibonom, osamdeset i neke.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by EmptyClip »

Дачо то се одради у свлачионици. Све је то психа. Се сећаш оне слике исечка из новина (или чега већ) залепљеног на вратима свлачионице Партизана? Тоето.
А код нас 'оћемо титулу' и Чова силази у свлачионицу да риба играче. Не ради се то тако.


Иване нема потребе негирати нешто што очигледно постоји. Оно где се ми губимо је количина значаја коју придајемо томе. Исто је и са Толетом.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Banex »

Pozdrav svima na ovom forumu !
Nisam znao tačno gde da postavim svoj prvi post, pa sam se odlučio za košarkaški deo jer košarku nekako najviše pratim. Veliki sam Zvezdaš i volim da delim mišljenja sa ostalim Zvezdašima, zato sam i postao aktivan na forumu b92 jer sam primetio da je vrlo aktivan, bar što se tiče košarke i sporta, ostale teme me ni ne zanimaju...Međutim, jako sam se razočarao u taj forum iz više razloga. Prvo zato što tamo ne možeš uopšte voditi neke iole ozbiljne diskusije a da te neko ne počne zezati, omalovažavati, ismevati..Bio sam jedan od retkih koji je govorio "bez pardona" i koji nikad nije dao na Zvezdu. Zbog toga sam i kick-ovan sa foruma na 7 dana od strane jednog grobarskog admina, i više se nisam vraćao.
Poziv na ovaj forum sam dobio od jednog člana oba foruma. Mogu samo da izrazim nadu da je na ovom forumu drugačija situacija, a po onome što sam video dok sam malo prelistao ovaj forum, sigurno jeste.
A sad malo o košarci. :D
Šta reći...sezona možda ne za zaborav, ali nije ni daleko od toga. Najuspešnija u zadnjih nekoliko godina sigurno jeste, osvojen je Kup Radivoja Koraća i izboren je plasman u Euvroligu sledeće sezone, prvi put posle 14 godina ako se ne varam. Ali sve osim toga je za zaborav ! Svi igrači (osim Katića, Rakočevića i Nelsona), svi treneri :? (uključujući i Dejana Radonjića), sve je to zrelo za šut kartu, bar po meni. Ali dobro, biće vremena za šire diskusije, još jednom pozdrav za sve na ovom forumu !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Хлад Малиганович »

Да поновим и овде.

Последњу титулу смо узели против овог истог егаша Човића, и тада је имао сличне тираде по конференцијама за медије, као сад, само против нас.

Човић је превара, Човић је Весић 2.0. Схватите, ретко пљујем, избегавам, клоним се, али ја том човеку НЕ ВЕРУЈЕМ. Верујем једино да је Звездаш, али му је его већи од љубави према клубу. Ево сад се залеће на Арену, да тамо играмо ЕЛ. Ало бре рођени, па скрпи прво тим који може да парира мртвом Партизану, ког су Бамберзи и курци- палци прцали... Доведи СД-а, доведи тренера, прво...

Али не. Човић је додирнуо Господа, и он је његов посланик, међу Србљима и Делијама... Све и свја, све уме, а нарочито да прича како ради, а други не раде... Море мрш бре, кога бре ти за*ебаваш, прескочи месец дана кењање по медијима, па онда поднеси извештај у пет реченица. Али не, Чова оће да буде већа свиња од Свиње, и ево... сад смо само сви испали прасићи, поред њега.

Лупајте ми минусе, банујте, јебе ми се, ја ћу и догодине на Запад мајка- Маре, док нам је Чова, и слични усрећитељи не зављају, затрпају, или док се сама не сруши.

Господине Човићу, мрш у пизду материну.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Il genio »

Ivan Vasev wrote:
Neki su to nazvali "gepekovanjem". A Partizanova košarkaška dominacija nije počela raspadom Jugoslavije, nego traje još od kraja 70-tih, od vremena Kićanovića i Dalipagića, preko generacije Divca, Paspalja, Danilovića, Đorđevića do ere Duška Vujoševića...Priznali mi to ili ne, nešto što traje 35 godina je sistem! A sistem podrazumeva i dobrog trenera i dobar skauting.

Zar Đurović nije Bata-Rankova (ekvivalent Đorinoj) trenerska škola? Šalim se, naravno, još pmtim njegovu pobedu sa Zadrom nad u to vreme neprikosnovenom Cibonom, osamdeset i neke.
Uz duzno postovanje, ne slazem se. Dominacija JSD Partizan u svim sportovima krece posle raspada SFRJ, a posebno u poslednjih 15 godina...

Image
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by EmptyClip »

Dok se Vujosevic trudio da maksimalno rastereti igrace naglasavajaci kako je to mlada ekipa, kako ce rasti, a ovamo ih drilovao do besvijesti, Covic je prozivao igrace preko medija i nabijao im ogroman pritisak. Veliki samar je dobio i to od Vujosevica, ako ga to ne opameti onda smo donji totalno.
Пролуп је ово написао. Мислим да је то то.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Ivan Vasev »

Il genio, pa tu nigde nema Zvezde?

Hlad,slažem se u potpunosti. Mene su zbog sličnog slobodoumlja poslali među pacove, umalo me nisu deratizovali. Zabrinut sam za sudbinu KK po isteku tehničkog sporazuma. Čovićev ego je toliki da će biti ili on ili katanac.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Хлад Малиганович »

Звезда, као и Србија... су ентитети који живе у будућности. Од прошлости се не живи, а садашњост је некако тренутна и занемарљива.

Ми живимо за датум. Ми смо календарска бића, оријентисана на нешто што ће једном сигурно бити. Сваки датум дође.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Banex »

Хлад Малиганович wrote:Да поновим и овде.

Последњу титулу смо узели против овог истог егаша Човића, и тада је имао сличне тираде по конференцијама за медије, као сад, само против нас.

Човић је превара, Човић је Весић 2.0. Схватите, ретко пљујем, избегавам, клоним се, али ја том човеку НЕ ВЕРУЈЕМ. Верујем једино да је Звездаш, али му је его већи од љубави према клубу. Ево сад се залеће на Арену, да тамо играмо ЕЛ. Ало бре рођени, па скрпи прво тим који може да парира мртвом Партизану, ког су Бамберзи и курци- палци прцали... Доведи СД-а, доведи тренера, прво...

Али не. Човић је додирнуо Господа, и он је његов посланик, међу Србљима и Делијама... Све и свја, све уме, а нарочито да прича како ради, а други не раде... Море мрш бре, кога бре ти за*ебаваш, прескочи месец дана кењање по медијима, па онда поднеси извештај у пет реченица. Али не, Чова оће да буде већа свиња од Свиње, и ево... сад смо само сви испали прасићи, поред њега.

Лупајте ми минусе, банујте, јебе ми се, ја ћу и догодине на Запад мајка- Маре, док нам је Чова, и слични усрећитељи не зављају, затрпају, или док се сама не сруши.

Господине Човићу, мрш у пизду материну.
Druže, razumem tvoj bes, svi smo besni. Ali treba ipak malo realno da posmatramo situaciju. Da nije bilo tog Čovića KKCZ danas ne bi postojala, a možda ni FKCZ. Na kojoj tribini bi onda sedeo ?
Ne slažem se da je to Vesić 2, a mislim da nije zaslužio baš toliko pljuvanja od navijača Crvene zvezde. Inače, tu priču oko igranja EL u Areni je plasirao Djilas, a ne Čović koliko ja znam.
"Mladenović vara Liveranija !"
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by naka »

Gazda cova da je covek, rekao bi " kari je covek ja sam sujetni konj koji je dozvolio svinji da se popisa po nama. Sledece godine sam portparol i to ako Prihvate izvinjenje clanovi crveno bele porodice".

I da .. Gospodine covicu mrs u ..... ........ I zajebite vasih 45 godina u kosarci.
Last edited by naka on Thu Jun 13, 2013 1:31 am, edited 1 time in total.
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Хлад Малиганович »

@ Banex

Свашта бих дао да си у праву. Згазићу читаву сујету и теби се првом извинити ако грешим. Ма свима ћу да се извиним. Бићу нови Тадић, у свету извињавања. Извинићу се сунцу што сија, и рекама што теку. Само нек грешим. И бићу срећан, најсрећнији.

Али ја Човићу не верујем. Не верујем ни Вучићу. Веровао бих им да је Весић у затвору.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
Locked