4. финална утакмица КЛС: Црвена звезда - Партизан

harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by harper lee »

EmptyClip wrote:Не слажем се, мислим да су врло добро судили од почетка. Мада, након оне 2 тројке Богдановића и кад су се одлепили престао сам да обраћам пражњу на судије, ал до тог момента врло добро суђење.
За Човића се слажем.
Dobro su sudili od pocetka, na 20 razlike su poceli tu i tamo da nas guraju. Na to sam mislio.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Il genio »

@Ivan Vasev Potpuno se slazem sa svim sto si napisao. Ostao sam ne dorecen pa cu pokusati da objasnim... Ono sto mene nervira su price koje su aktuelne svakog juna u poslednjih x godina a to je da ne mozemo postati prvaci preko noci, da su nam potrebni petogodisnji planovi i sl. Ja tvrdim da se do titule moze doci na 2 nacina a to su odlican tim i solidan trener ili solidan tim i odlican trener. Prosle godine nam je nedostajalo jedno, a ove godine drugo... Da nam je Pesic bio na klupi ove godine, ne bi im pomoglo ni 10 sistema... To je moje misljenje, moguce da sam subjektivan.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

A ja ne mogu da se ne složim sa tvojim mišljenjem Il genio. Nama uvijek malo fali, ali zato to puno škodi. da je Kari bio ove sezone, od tog vajnog ''sistema'', ne bi ostalo ni ''s'', a sa tim bismo ih poprilično izbacili iz konkurencije za trofeje. Al' eto, ego, sujeta, lični interes, qrats-palc, uvijek nas neki najgluplji razlog spriječi da krenemo ka vrhu...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

Ova dvojica idu u poseban post, utisci dva naša najboljha igrača ova sezone, ostale uzjave idu poslije -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VkRkoYtJ0A8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_0FUsyFs3lw[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by Ганац »

Rale je kralj,kad se samo setim da je u drugoj utakmici u jednom trenutku u 3/4 ili 4/4 DMbudala uzima loptu pre izvođenja slobodnih i dodaje svojoj klupi da obrišu on na to odlazi do klupe uzima loptu i onako nehajno je obtiše o dres,gleda ga sudija a on ono u stilu:"Nije namerno,majke mi"...,slatko sam se ismejao, mada ovo je intervju sa dva naša najstandardnija i najbolja igrača.
Last edited by Ганац on Thu Jun 13, 2013 5:49 pm, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. финална утакмица ЦрвенаЗвезда - Партизан

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked