25. коло АБА лиге: Црвена звезда - Будућност

User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

25. коло АБА лиге: Црвена звезда - Будућност

Post by gazda »

Утакмица се игра у суботу, 16тог марта, са почетком у 19 сати, хала Пионир.
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by daba »

lo i istorijata izmedju dva tima koja igraju veceras za pocetak.

CRVENA ZVEZDA - BUDUCNOST
STATISTIKA

UKUPNO ODIGRANO DO SADA 71 MEC
41 POBEDE I 30 PORAZA
U PRVENSTVU 46 SUSRETA 27-19
U PLEY OFFU 5 SUSRETA 4-1
U PLEY AUTU 2 SUSRETA 2-0
U KUPU 1 SUSRET 0-1
JADRANSKA LIGA 17 SUSRETA 8-9



PRVI PUT SU SE SASTALI U SEZONI 1980/1981
NAJVECA POBEDA U SEZONI 1982/83
117-87 (+30)
NAJVECI PORAZ U SEZONI 1986/87
89-63 (-26)
TRENER KOJI NAS JE NAJVISE PUTA VODIO
PROTIV BUDUCNOSTI
JE RANKO ŽERAVICA 16 PUTA 11 - 5
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by dacha od bosne »

Dobrodošao, Dabo!!!

Idemo na pobjedu danas. Nadam se da će momci da se malo raspamete nakon onog poraza u Širokom i da zaigraju na nivou, pa da se polako spremamo za f4.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by daba »

dacha od bosne wrote:Dobrodošao, Dabo!!!

Idemo na pobjedu danas. Nadam se da će momci da se malo raspamete nakon onog poraza u Širokom i da zaigraju na nivou, pa da se polako spremamo za f4.

hvala brate moj.
ja ocekujem pobedu danas iako nam je tim u silaznoj putanji sto se forme tice , za mene je to iskreno i bilo za ocekivati
jer ne moze se forma konstantno drzati cele sezone na istom nivou.
Mislim da onaj horor od utakmice sa Sirokim se nece vise ponoviti jer iskreno ne pamtim onako nesto,gde se bukvalno sve poklopilo, od pada forme do nekih neverovatnih poteza i gluposti do vise ne znam ni ja cega.
Buducnost jeste opasna ekipa ali je vise domacinska, mada ni u kom slucaju je ne treba podceniti naprotiv.
momcima treba podrska, idemo korak po korak gde smo bili pre samo dve godine ovo je bajka.
Iskreno mislim da do f4 ce ekipa uci u zeljeni ritam, ostaje da se vidi samo da li cemo mi ili grobari kalkulisati i izbeci jedne druge u 1/2 f4.
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by daba »

бишоп wrote:Добродошао Дабо :ziveli: Изузетно је задовољство и привилегија читати твоје уписе

Него када си већ поставио статистику надам се да ћемо вечерас са ђетићима изједначити број победа у јадранској лиги
sto se jadranske lige tice i duela sa buducnosti u pioniru smo do sada izgubili samo jedan susret i to u sezoni 2009-10 77-88 sve smo ostale dobijali tako da se nadam da ce i posle vecerasnje utakmice ostati tako.
РС Либурнија

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by РС Либурнија »

Дабо брате добродошао! :ziveli: Мени је част с тобом дијелити исто виртуелно мјесто, без икаквог претјеривања. Уживај на твојој теми! :kosarkas:
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by daba »

РС Либурнија wrote:Дабо брате добродошао! :ziveli: Мени је част с тобом дијелити исто виртуелно мјесто, без икаквог претјеривања. Уживај на твојој теми! :kosarkas:
hvala iskreno se nadam da cemo svi zajedno uzivati kako u novim pobedam i trofejima tako i na istorijatu prisecati se nekih nasih zaboravljenih asova, red je da otrgnemo od proslosti i zaborava neke stvari.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by crazynorth75 »

Vala, ako i jedna izrazito ne-šuterska ekipa poput Budućnosti, sve sa Aleksom Popovićem, bude imala šutersko ludilo večeras onda do moga. Doduše, kako igramo odbranu u poslednje vrijeme ništa nije isključeno. Pokušao bih ja sa zonom u većem dijelu utakmice, jer su ovi na 28% u šutu za 3 ove sezone, osim V.Mihailovića, ostali dosta tanki u šutu izvana. Nadam se da će i naši centri ovaj put mnogo jače i ozbiljnije čuvati Lee-ja, koja nas je uništio u 1. utakmici u Podgorici.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by EmptyClip »

Хтео сам да одем ал сам се у задњи моменат предомислио. Штекам лову за Ф4.

Мислим да ћемо ово добити прилично лако, пре свега због психе. Будућност игра само кући, овде смо их редовно табанали + наши ће да изађу напржени због Широког.. верујем да ће бити све ок. Зауставити ћелавог и тоето.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by Beara_Vladimir »

U poslednje vreme smo u velikom padu forme. Posebno slabo igramo odbranu. Ipak, nadam se da ćemo dobiti danas, značilo bi nam. Osim Igokee niko teoretski još nije obezbedio plasman na f4, tako da ovome treba pristupiti maksimalno ozbiljno. Neugodan su protivnik, igraju čvrsto u odbrani, zna se ko šta radi kod njih u ekipi. Pobedom bi sigurno dobili određenu sigurnost pred f4, što nam je preko potrebno.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by gazda »

Откључана је тема за коментарисање, можете лагано да се загревате :matis:
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by EmptyClip »

Погодио сам предвиђање. Не може Будућносту у Београду, увек их ишамарамо. А кад играмо тамо као да нам врате јер нису у БГу одиграли 100%.


Него Слим

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oSxvGadC3yI[/youtube]
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by Константин »

Послије катастрофалне игре у Широком, ипак боље издање(што и није тешко). Мени лично најзначајнији утисак је сјајна партија Скота. Још да Нелсон изађе из канала и да смо безбрижни на Ф4, пошто од Вукоичића нажалост не очекујем много иако бих волио да се преварим.
Врста која изумире
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by EmptyClip »

Мислим да се Нелсон данас и није претерано форсирао, просто није било потребе. Треба га набити тамо за крај априла кад се буде ломила цела сезона. Има времена, треба то све да се натемпира за Ф4.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by crazynorth75 »

Zabrinjavajuće je da protivnik pokupi 16 lopti pod našim košem, sreća je pa su oni izuzetno loša šuterska ekipa. Išlo se na svjesno provociranje šuta A.Popovića što se pokazalo dobrim. Cvele je fino počeo, poslije opet izgubio sigurnost, ovaj se na kraju izderao na njega i nije ga vratio do kraja. Mislim da se jako loše radi sa njim. Na kraju je opet presudio naš individualni kvalitet, Igor i Scott najbolji večeras, u iduću sezonu moramo ući sa mnogo ozbiljnijim trenerom. Nelson kako god da odigra, od neprocjenjivog je značaja za našu igru.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked