25. коло АБА лиге: Црвена звезда - Будућност

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by dacha od bosne »

Ti nešto kao razočaran, širiš ruke... :smeh:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0iHMUcYc-_U[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by Константин »

Е да, ко је окачио оне транспаренте иза коша? :D Мислим не зна се коме треба више, Човићу до легенде или Лазићу до играчине? Волио бих ја да је тачно и једно и друго али до тога има ихаха...
Врста која изумире
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by naka »

Što je najgore nisu deca...koliko je samo muka bilo potrebno da se smisli tako nešto

Pozdrav svima.

Ne znam za vas ali ja jedva čekam da se završi ovaj "put" ka evro ligi. pre dva tri meseca sam imao osećaj da kako god igramo mi ćemo pobediti. pre svega zahvaljujući individualnom kvalitetu i odbrani-skoku gde su po trojica skakali. Sad samo pretpostavljam da ćemo pobediti jer su protivnici mnogo loši. Stoga sam i sve vreme prvi put pratio šta rade komšije jer ne želim nikako da ih vidim u polufinalu sa nama.

Dobro je što vidim da je popravljen voljni momenat u odnosu na prethodne utakmice. Ali sve izgleda dosta teško. Nelson se muči. Cvele ne može. Vuk je ..jbga vuk. Igor daje tu iskru života uz Skota večeras. Mislim da bi protiv nekog ko stegne i postavi ozbiljniju odbranu imali više nego očigledan problem. Mislim da je ova sezona pokazala da bez ozbiljnog trenera ne ulazimo u sledeću. Nije Vlada neznalica ali je limitiran.

Samardžijski je na debelom tapetu. Sve vreme mu se meri svaki korak a on sa svojim glupostima svestrano podržava. Najjače je kad pošalje idiotski pas Skotu tri metra od njega ili Simonu u noge i gestikulira ka njima u smislu "koji ste kreteni".. Brauna nisam video. Cela ta situacija mi je debilna. Ako čovek ima ugovor koji moraš da platiš i ti misliš da ćeš ga se otresti tako što ćeš ga ignorisati onda..

Inače dolazio sam i kad smo igrali u podne u borbi za opstanak ali nisam osetio ovako ajde da kažem tešku atmosferu. Nije to negativna ali je jednostavno bez ikakve energije. Još kad se začini sa glupim skandiranjem o šiptarima onda...Svaka čast deci što iz jednpg što iz drugog partera koja su "odesedela" celu utakmicu i na kraju imala "edukativni" čas
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by Константин »

naka wrote: Nije Vlada neznalica ali je limitiran.
Слажем се. ВВ није Јанкосан, али на лимитима се мора радити да би неке успио да пробијеш. Ово рецимо смо требали бар некада да видимо давно (иако цијеним што је ВВ одмјерен и културан у наступима):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0iHMUcYc-_U#![/youtube]

Утакмица у Лакташима, сједим иза наше клупе. Није свиран фаул над Игором, ВВ се изнервира и шутне неку флашу која чудно одскочи и заврши испред ногу неког лика у првом реду, није га ни ударила. ВВ се преобрази из оног бијеса и приђе и уби се од извињавања човјеку. Ред се наравно извинути(само што постоји и тајминг и краћи начин) али то говори да није у мечу 100%.
Мора се разговарати додатно са играчима пред овај Ф4, и свако у клубу треба да одради свој посао најбоље што умије. Имамо искусну и такмичарски селектовану екипу, не прихватам изговоре за евентуални неуспјех, типа сјетите се гдје смо били прије 2 године...
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by dacha od bosne »

Mi definitivno možemo mnogo bolje. U određenim trenutcima izgleda kao da smo smušeni, da ne znamo šta ćemo od sebe, šta sa loptom. Kao da se izgubila ona tečnost i brzina koju smo imali od pobjede nad Partizanom u gostima pa nekih 11-12 narednih kola do onog poraza protiv Budućnosti.
Ja se samo nadam da će se kockice posložiti na svoje mjesto.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
GNEF
Новајлија
Posts: 6
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:50 pm
Location: Beograd, Neimar

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by GNEF »

Pozdrav svima na forumu, Dachi posebno, znam cini mi se vecinu ovde sto licno tj iz Pionira sto sa drugih foruma ;)

Juce se videlo koliko nam je falio Skot...gotovo je nezamenljiv u odbrani a skokovi su mu takvi covek bi pomislio da ce dodirnuti plafon...

Samardzinski nije u formi i da ne ulazim dublje u pricu, bolje nam je da vratimo Brauna a ako ne moze onda Milovanovica koji se dobro pokazao bar onu jednu partiju sto je odigrao...

Dobro je sto nismo kalkulisali oko pobede, sto rece neko karma is a bitch, obilo bi nam se to o glavu, ovako gledamo samo sebe i Evroligaska sudbina je u nasim rukama...
Zvezdo, niko te ne voli kao ja...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by dacha od bosne »

GNEF wrote:Pozdrav svima na forumu, Dachi posebno, znam cini mi se vecinu ovde sto licno tj iz Pionira sto sa drugih foruma ;)

Juce se videlo koliko nam je falio Skot...gotovo je nezamenljiv u odbrani a skokovi su mu takvi covek bi pomislio da ce dodirnuti plafon...

Samardzinski nije u formi i da ne ulazim dublje u pricu, bolje nam je da vratimo Brauna a ako ne moze onda Milovanovica koji se dobro pokazao bar onu jednu partiju sto je odigrao...

Dobro je sto nismo kalkulisali oko pobede, sto rece neko karma is a bitch, obilo bi nam se to o glavu, ovako gledamo samo sebe i Evroligaska sudbina je u nasim rukama...
Veliki, ali veliki pozdrav GNEF-e. Fina košarkaška ekipica se okuplja. Biće analiza :)

Elem, velike su šanse da se Braun vrati i da padne neki dogovor s njim. Ali o tome ću na drugoj temi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Црвена звезда - Будућност, АБА лига, 25то коло

Post by Valter »

...
Locked