F4 2012/13

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: F4 2012/13

Post by crazynorth75 »

Ako već znaš da će sudije da kradu i navlače za njih, jer to rade već 15 godina, e onda ne ideš njima ko ovca na klanje, već uoči sezone napraviš plan i strategiju i sagledaš šta ti sve treba da ih srušiš. Mi to nismo uradili i sad nam preostaje da opet pizdimo zbog suđenja i glumimo finoću, a to ne prolazi...Da je Igor raknuo onog balavca kad mu se unosio u facu i napušavao ga, mislim da bi ovaj idući put dobro razmislio prije nego što to uradi, i haj što nije to uradio, nego je i odigrao katastrofalno...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: F4 2012/13

Post by Najdoski dr. Ilija »

Није поента да га Игор акне преко носа него да му саспе две тројке за редом и закуца у контри!
И онда никакво суђење неможе да им помогне...
Овако остаје стрепња и за домаћу титулу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: F4 2012/13

Post by Il genio »

Imamo mi jednog svinjinog ucenika, tipicnog predstavnika njegove prlajve skole, koji je nas najbolji igarac u svim ovosezonskim susretima sa Partizanom. Slucajnost? Jednostavno moramo da pokazemo zube, moramo da ih provociramo, da ih bijemo a da sudija ne vidi, da im pariramo na psiholoskom planu. Sto se ne kurce Musli, Milutinovm i Gagic? Zbog toga sto su dobri momci ili sto znaju da ako udare da ce im biti vraceno sa kamatom? Ovo sto Milosavljevic i Bogdanovic rade Rakocevicu, to je isto radio Velickovic Gurovicu. I tada smo bili fini momci, moralni pobednici, a oni u medjuvremenu nakupili desetak trofeja. Ne moze se sa stokom drugacije.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: F4 2012/13

Post by EmptyClip »

Ја ћу да будем црна овца и да кажем да је суђење било генерално лоше а не тенденциозно.

А и да је било тенденциозно, реч не бих рекао након наше онакве игре. Морал ил већ који се појам користи за то.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: F4 2012/13

Post by Najdoski dr. Ilija »

Тужно али истинито, ретко се сећамо финих, лепо васпитаних момака који нису побеђивали и освајали трофеје!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: F4 2012/13

Post by naka »

Upravo tako. Niko ne želi da mi budemo kao oni. meni da se onako ponaša trener ja bi prestao da gledam. Ali šta je rešenje? Bertrans čim je ušao udario je pesnicom Raška u pleksus. kako je on reagovao? Rekao je sudiji. Sudija je rekao " u redu, rekao sam mu da ne pokušava nešto slično". Zatim im je dao 20 poena i nabijao laktove. Šta je uradio Igor dok mu se ono malo djubre unosilo u facu i provociralo? Niti poena niti uzvraćanja. rezultat je taj da je mali smrad sinoć dobio na takvom samopouzdanju da je to neverovatno. Sve se to rešavalo sa par prodora i par poena, posebno otvorenih. kako smo krenuli da vodimo odmah je malog smrdu izbacio i jebao mu sve po spisku svinja u stilu kako prođe pored tebe.

Glavni problem je što su oni dali svoj maksimum a i namirisali su da smo tanki i puni nepoverenja u sebe. Da smo odigrali kolko tolko smislene napade brzo bi se deprimirali. Pa jebote, mi sa onakvim sastavom imamo jedinu akciju da spuštamo na raška 35 minuta loptu u reket. Isto i protiv radničkog. Oni igraju plitku zonu u reketu i raško im da čak dosta poena a naši bekovi iza linije tri ili čak i sa bacanja ne mogu vola da ubodu. Ili još gore ne smeju da šutnu. Juče na pr. 2 minuta do kraja mi igramo ceo napad jer ne sme niko da šutne za tri a i Nelson i savović i igor su imali priliku. Na kraju šutira nelson preko ruke.

Oni su stoka. Raško je dao primer kako sa njima. A što niko drugi ni u naznakama nije ispratio to je već problem.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: F4 2012/13

Post by dacha od bosne »

Više ne želim da budem fin u pogledu razmišljanja kako sa svinjom i njihovom svitom, kao i sudijskom organizacijom. Podržavam svaki vid borbe (sem fizičkog nasilja). Stoka ne razumije drugačiji rječnik.

I da se ponovim, mismo bili loši u određenim segmentima igre, ali smo ih u prvom dok je bilo korektno suđenje, odrali i trebali smo da vodimo sa +10. Onda kreće kretensko suđenje koje ih vraća u život i više od toga. Da nije bilo takvog suđenja, pobjedili bi ih i sa onako lošom igrom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
САША БРИГАТЕ БЛ
Новајлија
Posts: 56
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:21 pm
Location: Bucureşti, România / Бања Лука, Република Српска
Contact:

Re: F4 2012/13

Post by САША БРИГАТЕ БЛ »

Бања Лука пар сати пред полазак у Лакташе ...

Image
Image
Image
Image

Остатак екипе са форума је на Праведниковом и Дачином апарату :)
Зашто више волим Звезду од Бања Луке ? - зато што је моје срце изабрало Звезду а где ћу да се родим то нисам могао да бирам !

НИКО КАО МИ БРИГАТЕ !
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: F4 2012/13

Post by nyc »

Ko su forumaši na ovim fotkama?
РС Либурнија

Re: F4 2012/13

Post by РС Либурнија »

САША БРИГАТЕ БЛ wrote:Бања Лука пар сати пред полазак у Лакташе ...

Image
:ura: А ко су ове легенде, живота ти?! :tekila: Сад ми напросто дође много жао што нисам могао доље а знајући каквих легенди је тамо још било поред ових. :koka: :(

Елем, да одговорим Ивану и ЦПСШ у вези свиње:

Иване - свиња је ђубре од човјека а поред тога је и болесно створење. Поред тога је и бескрупулозни крадљивац.

ЦПСШ - поред свега горе наведеног, свиња много добро зна кошарку, немој да се зајебавамо.


Немојмо ићи из крајности у крајност (иако је то у случају свиње тешко), пошто нас то неће никуда одвести.


А сада одговор Даби, Дачи, Бишопу у вези "пљувања" и суђења. Људи, мени је све било јасно у 3. четвртини. Ту се највише крало не би ли се преломилло већ ту и не би ли 4. четвртина изашла онда из фокуса. Јасно је ко дан - крало нас се мушки и својски.

Међутим - људи, ми не можемо вола да убодемо из слободних бацања, из чистих ситуација за тројку ми гађамо конструкцију или бацамо лопте у бунар, на крају се више не усуђујемо ни да шутнемо у чистим ситуацијама а човјек који би требао да узме утакмицу у своје руке блијед, што каже Трапа, не можеш ни да му даш лопту да га фаулирају пошто не може ни у сну да да 2 везана слободна бацања. О чему ми онда причамо људи?! Како без ИЈЕДНОГ расположеног играча добити утакмицу против Бертранса а Рашка нам зауставили?! Како?! Да ли је пљување констатовати овај невјероватни канал у коме се екипа нашла, и то једна екипа са много пуцчког и уопште офанзивног потенцијала?!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: F4 2012/13

Post by Pravednik »

Sve je kristalno jasno TITULA SE MORA UZETI. Kapiten i ostali sem Raška u salu i trenirati po cijeli dan slobodna bacanja. Ono što je već evidentno je da plate kasne i da zbog tog postoje problemi, da se ne trenira punim kapacitetom da se ne krvari na utakmici. Radonjić sada mora pokazati kvalitet ako ima , ujedno da bi nas vodio sledeće sezone kroz EL.
Dosta je twitera, konferencija, prepucavanja, povlačimo se u ilegalu i radimo kao crnci.

Kda sve ovo uradimo neka otimaju, sude, masakriraju koliko hoće kvalitet će doći do izražaja, pa uradili smo to već tri puta ove sezone.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: F4 2012/13

Post by Константин »

daba wrote:Evo i posle presopavanih par sati jer sam jutros tek stigao iz Laktasa mogu reci nekoliko stvari.
I posle poraza koji je bolan ja sam ponosan na ove momke.
I bas me iskreno briga i zabole sto ce ovde mnogi posle svega ovoga sto cu napisati da se smeju i pljuju.
Дабо,
ја сигурно нећу а не сумњам да ће и било ко други да се смије или чак пљује након твог писања. Много поштујем твоју вјерност, риједак феномен. Искрено.
Дозволи само једно, некада критиковати није лоше и није увијек пљување. Ево нпр. ја ћу опет доћи на баскет до краја ове сезоне, пратити исте ове момке, али нисам поносан на њих. Не пљујем их али нисам поносан јер већина то није заслужила. Понос се заслужује и има често везе са срцем (да не кажем оно округло), а то наши момци већином синоћ нису имали. Био сам поносан на Рашка рецимо, још је био код њих. Каже човјек данас није задовољан само са пласманом у ЕЛ јер се све заборави пишу се трофеји. Капитен задовољан, а бивши капитен мртав ладан каже да су гробари више имали концентрацију под притиском!? Дјеца јачи под притиском од "легенде клуба" и више желе 6. трофеј него он први...Капитен од 300К против Радничког шутирао 5 пута на кош, еј!? Чекамо га у финалу блијед као крпа, маши бацања и као шлаг на торту истреса му се у фацу кллинац од 19 година. Да на то будем поносан? Скоро је твитовао и прозивао неке навијаче који су му писали након пораза од Мега визуре, и? Био бих поносан на њега да је преузео ствар у своје руке и показао да су ти навијачи без разлога критиковали њега и тим који предводи.
Ево да кажем и ово, бићу на њега поносан ако буде прави капитен и предводи екипу у домаћем првенству најбоље што може, главом и срцем, шта год да буде, само тако имамо шансу иако ће нас и у овом такмичењу опет чекати неки Белошевић. Али то смо знали много раније, као што смо знали и да се Каријева плата не може компензовати са наводним појачањима, али ми смо стручњаци да понављамо исте грешке, уби нам сујета читаво СД...
Врста која изумире
User avatar
САША БРИГАТЕ БЛ
Новајлија
Posts: 56
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:21 pm
Location: Bucureşti, România / Бања Лука, Република Српска
Contact:

Re: F4 2012/13

Post by САША БРИГАТЕ БЛ »

Много пива ће проћи нашим венама ...

Image
Зашто више волим Звезду од Бања Луке ? - зато што је моје срце изабрало Звезду а где ћу да се родим то нисам могао да бирам !

НИКО КАО МИ БРИГАТЕ !
РС Либурнија

Re: F4 2012/13

Post by РС Либурнија »

:kolo: :film:

А ђе је онај смајлић што се ваља од смијеха?! :viljuska: :smeh:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: F4 2012/13

Post by crazynorth75 »

Hools old school :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked