F4 2012/13

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

F4 2012/13

Post by dacha od bosne »

Evo teme koj vrlo brzo postaje u potpunosti aktuelna.
U naslovu ankete namjerno nisam stavio mjesto održavanja jer maloprije dobih sms poruku od svog dobrog prijatelja i našeg forumaša amiga500, da postoji nagovještaj da bi se F$ mogao igrati u BL u dvorani Borik.
Za sada komentarisanje posljednjeg kola ostaje na našem topiku sa Radničkim (uskoro ćemo ga otvoriti), i na topiku ABA lige.
Kada budemo sigurni protiv koga igramo, onda možemo polako da drvimo na ovom topiku.
Svako ko bude imao informacije o cijeni karata, gdje se mogu nabaviti, smještaju i ostalim stvarima vezanim za F4, neka postavlja ovdje.
Trebalo bi da se okupi fina ekipica i da napokon momci na parketu osvoje trofej i izbore EL koju čekamo k'o ozeblo sunce.

Topik neću zatvarati, ali molim vas da ovdje ne kalkulišete o tome s kim možemo ili ne možemo da igramo u polufinalu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
prolup
Новајлија
Posts: 7
Joined: Sun Mar 17, 2013 9:17 pm

Re: F4 2012/13

Post by prolup »

Не вјерујем да ће се играти у Бања Луци, пошто је дворана Борик у фази шминкања и реконструкције за јуниорско СП у рукомету. Знајући менталитет наших људи и да се увијек чека задњи час, а СП је у јулу, сумњам да ће они то завршити за мјесец и кусур дана.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: F4 2012/13

Post by Holden »

Где год буде, ваљда ћемо моћи посетити. :konjanik:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: F4 2012/13

Post by dacha od bosne »

Mene malo brine hala u Laktašima. Ovaj put očekujem mnogo veću najezdu i naših i komšijskih navijača. Još kada dođe do međusobnog susreta, a postoji samo jedan jedini ulaz, može biti velikih problema. Ipak se nadam da je ovaj info oko Borika istinit, jer bi se tu sve lakše organizovalo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: F4 2012/13

Post by Константин »

Тај један улаз заиста може бити проблем, а ја апелујем на управу да се укључи на вријеме са организатором Ф4 због свих детаља, посебно начина расподјеле карата! Сјетимо се прошлог пута и ту не смије бити кикса, у Р.Српској сигурно неће изостати подршка и не смије се десити брука са картама као прошли пут.
п.с. Дачо крећемо ли у Лакташе са исте географске ширине и дужине? :kosarkas: :ziveli:
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: F4 2012/13

Post by dacha od bosne »

Константин wrote:п.с. Дачо крећемо ли у Лакташе са исте географске ширине и дужине? :kosarkas: :ziveli:
Ako Bog da zdravlja, ja dolazim sa ćerama. Već sam krenuo da ganjam karte tj. zamolio moje dobre prijatelje koji mi pomogoše prošli put (musemić i amiga500). Tako da mi ostaje još da sredim spavanje i to je to.

Zato bi bilo dobro da čim neko sazna detalje oko karata, neka javlja kako bi se ljudi mogli organizovati i nabaviti iste.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: F4 2012/13

Post by EmptyClip »

Има да вас испитујем за карте смештај путовање и кинту кад за то дође време.
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: F4 2012/13

Post by amiga500 »

Informacija koju sam sinoc dobio, da se F4 igra u dvorani Borik (Banjaluka) je neprovjerena. Dvorana se renovira za Svetsko rukometno prvenstvo za juniore koje će se održati od 14. do 28. jula. KK Igokea planira da utakmice Eurolige igra u toj dvorani. Prijatelj me sinoc ubjeduje da ce se igrati i F4 u Boriku, ja mu kazem da je pobrkao F4 i Euroligu, on kaze, ne ne i F4 u Boriku. Ponavljam, neprovjerena informacija i moje licno misljenje da nema nista od toga, mada mi vise odgovara (dvorana 100m od stana :-) ) ... uglavnom, kada budem imao vise informacija, provjerenih informacija oko F4 (karte, termini utakmica i ostalo), iste cu podijeliti na forumu.
Attachments
Te 2013. godine ja i dalje verujem u nju
Te 2013. godine ja i dalje verujem u nju
amiga 500.jpg (111.69 KiB) Viewed 5412 times
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: F4 2012/13

Post by dacha od bosne »

Samo ti piši, amiga500. Nemaš ni pojma koliko mi je drago što si ovdje sa nama :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
САША БРИГАТЕ БЛ
Новајлија
Posts: 56
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:21 pm
Location: Bucureşti, România / Бања Лука, Република Српска
Contact:

Re: F4 2012/13

Post by САША БРИГАТЕ БЛ »

Dogovoreni detalji organizacije “fajnal-fora” u Laktašima

Laktaši - Dogovoreni su uslovi organizacije završnog turnira ABA lige koji će biti održan od 25. do 27. aprila u Laktašima, a poseban akcenat je stavljen na bezbjednosti svih učesnika "fajnal-fora".

Ovo je istaknuto poslije današnjeg sastanka načelnika opštine Laktaši Milovana Topolovića i predstavnika Košarkaškog kluba Igokea sa generalnim menadžerom ABA lige Romanom Liscem.

- Dogovorili smo sve tehničke detalje "fajnal-fora", a ugovor o između opštine Laktaši i “Sidra” koje je organizator regionalnog košarkaškog takmičenja biće potpisan narednih dana. Uvjeren sam da će sve proći bez problema iako će doći navijači učesnika završnice. Spremni smo da odgovorimo na sve izazove - rekao je Topolović.

Generalni mendžer ABA lige Roman Lisac izjavio je da je poslije nereda između navijača Crvene zvezde i Partizana na finalu kupa Srbije u Kragujevcu odlučeno da su Laktaši najbolji izbor.

- U igri su još bili Beograd, Skoplje i Kragujevac ali smo izabrali Laktaše kao košarkašku sredinu koja je tokom sezone pokazala i dokazala organizacione sposobnosti - naglasio je Lisac.

O plasmanu Igoeke u Evroligu nije želio da govori.

- Neću ništa napamet. To su sada stvari između Evrolige i Igokee. Sve će se znati do petka - rekao je Lisac.
Зашто више волим Звезду од Бања Луке ? - зато што је моје срце изабрало Звезду а где ћу да се родим то нисам могао да бирам !

НИКО КАО МИ БРИГАТЕ !
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: F4 2012/13

Post by Il genio »

http://www.mondo.rs/s283799/Sport/Kosar ... l_for.html

Nagla promena raspolozenja kod trenera Bajica, prosle nedelje kod Tegeltije u emisiji je delovao mirno i stalozeno. Jedino sto se promenilo u medjuvremenu je neplanirani rival u polufinalu.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: F4 2012/13

Post by Ariljac »

Koliko sam shvatio da ce finalisti ici u EL.Meni licno je nekako taj plasman u finale F4 postao vazniji,od trofeja...Naravno da bih voleo da vidim taj ABA prsten kod nas,kao i domaci trofej ali samo molim Boga da se dokopamo EL i da konacno ta Evropska Zvezda zasija.Sve to posle vuce jedno drugo,veci budzet,bolji igraci,Arena u ime Boga itd..Kad upadnemo u finale veliki kamen ce mi spasti sa srca,nacekali smo se mnogo.Tada ce nam biti lakse da igramo jer vec imamo vrapca u ruci...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: F4 2012/13

Post by Najdoski dr. Ilija »

Слажем се уз додатак, ЕЛ и домаћа титула, АБА прстен ако може ОК ако не, небило веће штете!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: F4 2012/13

Post by Il genio »

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... _id=699102

Sve su znali i pre mesec dana i sad odjednom im doslo iz dupeta u glavu kako je nepravedno sto pobednik reguarnog dela ne ide direktno u EL... Voleo bih da otkazu F4 pa da cirkus zvani ABA liga bude potpun.
User avatar
САША БРИГАТЕ БЛ
Новајлија
Posts: 56
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:21 pm
Location: Bucureşti, România / Бања Лука, Република Српска
Contact:

Re: F4 2012/13

Post by САША БРИГАТЕ БЛ »

Браћо Цигани, пошто се приближава Ф4, да поделим вест коју сам добио данас ...
Полуфиналне карте су по 20 км а финална 30 км и два дана пре прве утакмице иду у продају.
Зашто више волим Звезду од Бања Луке ? - зато што је моје срце изабрало Звезду а где ћу да се родим то нисам могао да бирам !

НИКО КАО МИ БРИГАТЕ !
Locked