26. kolo ABA lige: Radnički Kg - Crvena zvezda

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

26. kolo ABA lige: Radnički Kg - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Subota, 23.03. u 20 časova.

Utakmica koja će odlučiti na koga idemo u polufinale. Pobjeda nas skoro sigurno vodi na komšije, dok porazom sigurno igramo protiv Radničkog. Veliko je pitanje šta će Čović i stručni štab da odluče. Vrlo vjerovatno da će i Radnički ići na poraz jer ih on vodi na polufinale F4 protiv Igokee.
Kako god, utakmica će sigurno biti interesantna, a za nas još važnije u svemu je da vidimo gdje je Braun nakon mjesec dana neigranja takmičarskih utakmica.
Ova utakmica bi nam trebala poslužiti za uigravanje i polako podizanje forme za F4.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by EmptyClip »

Распитао сам се, Раднички апсолутно не жели ЕЛ. Људи се спремају за ЕК догодине, то им је амбиција. Што је и разумљиво ако се гледа квалитет. Нису они да иду у ЕЛ, ЕК им је одличан за такмичење.

Дакле - добијамо 99%.
User avatar
GNEF
Новајлија
Posts: 6
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:50 pm
Location: Beograd, Neimar

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by GNEF »

Ocekujem Zvezdinu pobedu...Radnicki ce vise zeleti da ide na Igokeu a Zvezda u skladu sa svojim renomeom nece kalkulisati...dajte nam kkp!
Zvezdo, niko te ne voli kao ja...
User avatar
Djoda
Новајлија
Posts: 13
Joined: Sun Mar 17, 2013 5:06 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Djoda »

Da sam ja na mestu Vlade ja bih stavio rezerviste da igraju celo drugo poluvreme a BRauna da igra bar 30 minuta da se vrati u semu.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by carapan »

Ovde ko da prvi kos taj je pobedio izgleda, jer ovaj drugi "nece" umeti loptu da prebaci preko polovine.. :lol:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by crazynorth75 »

Po mom nekom razmišljanju i bolje bi bilo za nas da pobijedimo i da idemo na groblje u 1/2 finalu, jer nam oni ipak više leže nego Radnički. Jesu defanzivno bolji od Kragujevčana, ali su i ofanzivno neuporedivo slabiji. A i treba ih i 4. put pobijediti ove sezone i staviti im do znanja gdje im je mjesto. Naravno da treba iskoristiti sutrašnju utakmicu za uvođenje Brauna u ritam, a obzirom da neće biti Vuka, prilika i za nešto više minuta za Cveleta, kojeg bi Vukoičić morao malo opustiti, previše nekako igra u grču.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Il genio »

crazynorth75 wrote:Po mom nekom razmišljanju i bolje bi bilo za nas da pobijedimo i da idemo na groblje u 1/2 finalu, jer nam oni ipak više leže nego Radnički. Jesu defanzivno bolji od Kragujevčana, ali su i ofanzivno neuporedivo slabiji. A i treba ih i 4. put pobijediti ove sezone i staviti im do znanja gdje im je mjesto. Naravno da treba iskoristiti sutrašnju utakmicu za uvođenje Brauna u ritam, a obzirom da neće biti Vuka, prilika i za nešto više minuta za Cveleta, kojeg bi Vukoičić morao malo opustiti, previše nekako igra u grču.
Mali off topic, nadam se da ce to biti 5. pobeda ove sezone, jer nam pre f4 dolaze u superligi. :D
Treba uci 100 posto u utakmicu pa sta bude... Mislim da mnogi potcenjuju Radnicki, oni imaju kvalitet da nas pobede u Kragujevcu. Nadam se da nece biti kalkulisanja ni sa jedne strane, ali iskren da budem, voleo bih da izgubimo. Znam da to nije navijacki i sportski, ali bojim se da ce u eventualnom polufinalu protiv Partizanom najmanje biti kosarke.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by crazynorth75 »

Peta, peta, izvinjavam se, nisam baš upratio kalendar :D Šta ja znam, mislim da nam oni više leže od Radničkog, obzirom da nam odbrana u poslednje vrijeme nije baš, blago rečeno, dobra, ali i groblje nije ofanzivno pretjerano potento. Jedino čega se pribojavam je Vukoičić koji se počesto gubio ove sezone. Nadam se da će me demantovati sad kad idu odlučujuće utakmice...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by dacha od bosne »

Ma treba derati sve redom. Ali od svega mislim da je najbitnije uigrati Brauna i da odemo na f4 spremni k'o supermen :D
Mislim da je ova utakmica odlična prilika za to.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Beara_Vladimir »

Мислим да не би смели да калкулишемо. Треба добити Раднички и састати се са Партизаном у полуфиналу. Ако мислимо да смо најбољи, треба то и да докажемо сада. Треба и Брауна лепо уиграти, да будемо спремни пред најбитније мечеве.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Трапа »

Beara_Vladimir wrote:Мислим да не би смели да калкулишемо. Треба добити Раднички и састати се са Партизаном у полуфиналу. Ако мислимо да смо најбољи, треба то и да докажемо сада. Треба и Брауна лепо уиграти, да будемо спремни пред најбитније мечеве.
+1

Ми смо Звезда, име које има неку тежину, играчи треба да размишљају шампионски и да играју поштено, па шта урадимо. Увек сам мрзела Бразилце у одбојци и Шпанце у кошарци због тих калкулација и "бирања" противника.

Очекујем да Браун прави браунчиће у наставку сезоне :mrgreen:
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Goxy »

Нећу моћи да гледам, па очекујем од вас леп извештај утакмице, макар и у 6-7 реченица Image
-Бивши форумаш-
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by dacha od bosne »

Izgubismo 5 razlike. Imao sam osjećaj da smo mogli da ih pobjedimo samo da smo to htjeli. Ovako idemo na Radnički u 1/2 F4. Drugo poluvrijeme smo odigrali dobro. Razigravali Brauna, koji je pokazao znakove života mada i dalje je za njega misaona imenica da brani p&r.
Sve u svemu, nije loše, nije loše :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Il genio »

Castan poraz, ja prezadovoljan. U Laktasima ocekujem da dve ekipe koje su najvise zasluzile EL to i izbore, a da Radnicki bude nagradjen za sjajnu sezonu kvalifikacijama. :)
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Beara_Vladimir »

Да нам је требало, добили би ово сигурно. Више би волео да нам је Партизан противник у полуфиналу, али добро. Много је то боље изгледало кад је Браун заиграо у другом полувремену. Показао је да је много испред Самарџиског, који опет промашује зицере. Стварно је страшно шта тај Самарџиски себи дозвољава, да промашује зицере онако са 212. Очајан је. Симоновић и Савовић су одлично одиграли. Цветковић је показао још једном да везе нема. Мислим да он уопште није толики таленат као што се прича. Он нема ништа посебно за плеја. Нити асистира, нити има неки шут, ни продор. Најискреније се надам да ћемо неке ствари поправити до ф4 и да ће то изгледати како треба.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked