26. kolo ABA lige: Radnički Kg - Crvena zvezda

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by crazynorth75 »

Šteta za poraz, mislim da bi nam groblje mnogo više odgovaralo u 1/2 finalu nego Radnički. Glave su nam došla slobodna bacanja 9/18, dobre partije Simonovića, Nelsona, te Savovića. Braunčić pokazao da je i nakon mjesec dana pauze od utakmica naš najbolji centar i da on i Raško moraju da budu taj udarni tandem, a Samardžiski tek treća opcija. Glupo je što je sad ovolika pauza do F4...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by Beara_Vladimir »

Слободна бацања су посебна прича. Колико ми то иде на живце кад видим како промашују бацања. Не поправимо ли то, може нас скупо коштати.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
bitola601
Новајлија
Posts: 21
Joined: Sun Mar 17, 2013 9:05 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by bitola601 »

Ma ovo je bila utakmica za odmor. Ja imam osecaj da bi sumadince mogli dobijati svake sedmice po jednom.
Nego Dacho, kako cemo se organizovati za F4, karte, odlazak i ostalo.
UPRAVA I PPV NAPOLJE
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by dacha od bosne »

Jedna od loših stvari večeras je i dosta promašenih zicera koji su se trebali pretvoriti u 2+1. Ali, vjerovaću da je do opuštenosti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by dacha od bosne »

bitola601 wrote:Ma ovo je bila utakmica za odmor. Ja imam osecaj da bi sumadince mogli dobijati svake sedmice po jednom.
Nego Dacho, kako cemo se organizovati za F4, karte, odlazak i ostalo.
Brate, čim se bude nešto znalo, bićemo u kontaktu. A i naša braća će pvdje okačiti informacije. U svakom slučaju inteziviraćemo kontakte ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
dzimi
Новајлија
Posts: 6
Joined: Sun Mar 24, 2013 12:01 am

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by dzimi »

prilicno cudna utakmica veceras, 38 minuta na pola gasa obe ekipe i na kraju vatromet....delovalo je da smo svesno odigrali poslednjih par napada tako kako jesmo....sve u svemu na radnicki opet u polufinalu....mislim da smo bolji od njih za bar 10 poena u svakom susretu....mozda je ovako i bolje
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by dacha od bosne »

Velikipozdrav, Džimi :psihodelija:

Da nam je trebala pobjeda, dobili bi ovo. Sada je samo pitanje kog centra ćemo registrovati za kls - Brauna ili Samardžiskog. Ja mislim da bi Braun bio korisniji za f4 pa ga treba uigravati. Inače večeras je bio dobar u napadu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički Kg - Crvena Zvezda 26. kolo ABA lige

Post by crazynorth75 »

Bio je Braun i u odbrani sasvim solidan, par puta fino preuzeo, ispratio igrača, nije ispadao. I za njega bar znamo da će pospremiti zicer, dok je sa Samardžiskim to već prešlo u veliku neizvjesnost.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked