Сезона 2013/14

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Жреб за ЛШ: Партизан опет на турски Галатасарај

29 авг, 2013
Партизан је добио прве ривале у Лиги шампиона. Жребом у Риму у две групе распоређени клубови који су добили „вајлд карте“ за учешће у ЛШ наредне три сезоне.
Партизан ће играти са шампионом Немачке Шпандауом, вицепрваком Италије Брешом и најбољим турским клубом Галатасарајом. У групу стижу још два клуба из трећег круга квалификација, који ће бити познати 9. новембра. Тек тада ће моћи и више да се прича о прогнозама, с обзиром да би преостала места у Лиги могли да попуне Црвена звезда, Раднички, Про Реко, Приморје, Вуљагмени…
На „фајнал-сикс” пролазе по три екипе из обе групе.
Црно-бели су прошле сезоне одмерили снаге са сва три клуба, с којима их је жреб спојио. У групној фази ЛШ 2012/13, два пута су победили Шпандау, са Галатасарајем ремизирали и потом у последњем колу изгубили (меч није имао такмичарски значај). Брешу су и код куће и у гостима савладали у осмини финала.
Image
Од раније је познато да ће шампион Европе Црвена звезда стартовати у квалификацијама. Партизану је „вајлд карта“ додељена јер једини из Србије испуњава услове за њено добијање (пре свега то су 10 година постојања и континуитет учешћа у евро такмичењима). Постојала је нада да ће и Звезди, као шампиону Европе бити омогућено директно учешће у ЛШ.
– Покушано је све да се и Звезда без квалификација укључи у Лигу шампиона, али ЛЕН прописује да „вајлд карту“ не могу да добију два клуба из исте земље – каже Александар Шоштар, члан бироа ЛЕН.– Да је неки од клубова којима је понуђено директно учешће у Лиги шампиона одустао Звезда би, као шампион Европе, добила место међу осам.
Фајнал-сикс ће бити одржан у Барселони, организатор је Барселонета
.
'nači govance Šoštar je ipak izlobirao da njegovi dobiju vajld kard'', na našu štetu, fuj...Prvo nam je pustio mjenicu, a sad na iskara za vajld kartu. Legitiman svinjin nasljednik, doduše možda ga je već i sada nadmašio.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:
Жреб за ЛШ: Партизан опет на турски Галатасарај

29 авг, 2013
Партизан је добио прве ривале у Лиги шампиона. Жребом у Риму у две групе распоређени клубови који су добили „вајлд карте“ за учешће у ЛШ наредне три сезоне.
Партизан ће играти са шампионом Немачке Шпандауом, вицепрваком Италије Брешом и најбољим турским клубом Галатасарајом. У групу стижу још два клуба из трећег круга квалификација, који ће бити познати 9. новембра. Тек тада ће моћи и више да се прича о прогнозама, с обзиром да би преостала места у Лиги могли да попуне Црвена звезда, Раднички, Про Реко, Приморје, Вуљагмени…
На „фајнал-сикс” пролазе по три екипе из обе групе.
Црно-бели су прошле сезоне одмерили снаге са сва три клуба, с којима их је жреб спојио. У групној фази ЛШ 2012/13, два пута су победили Шпандау, са Галатасарајем ремизирали и потом у последњем колу изгубили (меч није имао такмичарски значај). Брешу су и код куће и у гостима савладали у осмини финала.
Image
Од раније је познато да ће шампион Европе Црвена звезда стартовати у квалификацијама. Партизану је „вајлд карта“ додељена јер једини из Србије испуњава услове за њено добијање (пре свега то су 10 година постојања и континуитет учешћа у евро такмичењима). Постојала је нада да ће и Звезди, као шампиону Европе бити омогућено директно учешће у ЛШ.
– Покушано је све да се и Звезда без квалификација укључи у Лигу шампиона, али ЛЕН прописује да „вајлд карту“ не могу да добију два клуба из исте земље – каже Александар Шоштар, члан бироа ЛЕН.– Да је неки од клубова којима је понуђено директно учешће у Лиги шампиона одустао Звезда би, као шампион Европе, добила место међу осам.
Фајнал-сикс ће бити одржан у Барселони, организатор је Барселонета
.
'nači govance Šoštar je ipak izlobirao da njegovi dobiju vajld kard'', na našu štetu, fuj...Prvo nam je pustio mjenicu, a sad na iskara za vajld kartu. Legitiman svinjin nasljednik, doduše možda ga je već i sada nadmašio.
Vise ce ga boleti kada ga i ove godine budemo razalostili i u EL i u prvenstvu, a da je govno to sam vec pomenuo ranije da taj vise voli da mi propadnemo nego da oni postignu uspeh.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Centar Nenad Stojčić prešao u Vojvodinu, blizu odlaska je još jedan centar, mladi Nikola Eškert, koji bi se mogao preseliti u Italiju. Centarski tandem će nam u novoj sezoni biti Džon Man - Nikola Vukčević.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Novi član sponzorskog pula naših vaterpolista je kladionica ''Soccer''.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Bumbarev foto izvještaj sa potpisivanja ovog sponzorskog ugovora -

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Danas u 12 i 15h igramo utakmicu poslednjeg, 3. kola na turniru u Sarajevu protiv splitskog Jadrana. Tv prenos utakmice ide na BHT-u.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by ajkula »

galatasaraj direktno u ligi sampiona :kolo:

koja miki maus organizacija.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Звезда освојила турнир у Сарајеву

22 сеп, 2013
Црвена звезда – Јадран (Сплит) 8:6 (2:1, 3:1, 2:2, 1:2)
Сарајево. Олимпијски базен Отока. Гледалаца: 500. Судије: Матијашевић и Арнаут (Црна Гора). Искључења: Црвена Звезда 14, Јадран Сплит 12.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Драксимовић, С. Рашовић 2, Рађен 1, Ивошевић, Кљајевић 1, Вукчевић 1, Аврамовић 1, В. Рашовић, Ранђеловић, Вапенски 2, Колашинац, Ман, Тановић. Тренер: Савић.
ЈАДРАН (С): Качић, Јаић, Милардовић, Калеб, Вукић 2, Тонковић, Сантини 2, Марас, Вегар, Рабадан 1, Бановац 1, Лисица, Влаић, Дивковић. Тренер: Заимовић.

Image
Европски шампиони показали су снагу, знање и умеће и у Сарајеву, на традиционалном ватерполо турниру. Тријумфу против сплитског Јадрана додали су победе против Галатасараја и Јадрана из Херцег Новог.
НИКИЋ НАЈБОЉИ ПОЈЕДИНАЦ
Победнику је припао трофеј који је примио Марко Аврамовић (на слици), капитен црвено – белих у одсуству Андрије Прлаиновића. Награде су добили и Слободан Никић, Лука Вукић и Милош Шћепановић.
Никић је проглашен за најбољег играча турнира, Вукић је најбољи стрелац, а Шћепановић голман.Екипи Јадрана из Херцег Новог је припало признање за фер плеј. Коначан пласман: Црвена звезда 9, Галатасарај 6, Јадран (С) 3, Јадран (ХН) 0.
РЕЗУЛТАТИ И ПЛАСМАН
Треће коло: Галатасарај – Јадран (ХН) 10:6, Црвена звезда – Јадран (С) 8:6. Прво коло: Црвена звезда – Галатасарај 16:9, Јадран (С) – Јадран (ХН) 13:8. Друго коло: Галатасарај – Јадран (С) 13:9, Црвена звезда – Јадран (ХН) 12:8.

http://www.zurnal.rs/2013/09/22/zvezda- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Od 11. do 13 oktobra naša ekipa će na Tašmajdanu odigrati turnir grupe ''F'' kvalifikacija za LŠ, a protivnici su ekipe Spartaka Volgograd, Saturn Kazanj, te holandski Šurman. Očekivanja -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0XoqJ-eTPSU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MijQYnXmFWg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gfr4N_AoBgA[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Alan Ford »

Jel se znaju cene karata? Termini?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Evo rasporeda, cijene ulaznica ne znam, ako neko zna (ajkula?) zamolio bih da stavi.
Распоред утакмица ватерполиста у квалификацијама за ЛШ


Драган (1) | Ватерполо Вести Европска такмичења

Image

Управо смо добили распоред утакмица нашег ватерполо клуба у квалификацијама за Лигу шампиона, као и списак судија и делегата.

Наши ватерполисти се укључују у квалификације од другог кола. Прва два тима се пласирају у трећи круг.

Базен ТАШМАЈДАН, Илије Гарашанина 26, Београд

Четвртак (Октобар 10)
18:00 то 19:00 – Тренинг Шурман БЗЦ Холланд, Спартак Волгоград (РУС)
19.00 то 20:00 – Тренинг Синтез Казан (РУС), БВК Црвена звезда Белграде (СРБ)

Петак (Октобар 11)
10:00 то 11:00 – Тренинг Синтез Казан (РУС) ,Шурман БЗЦ Холланд
11:00 то 12:00 – Тренинг БВК Црвена звезда (СРБ), Спартак Волгоград (РУС)

17.00 – Прва утакмица – Синтез Казан (РУС) – Шурман БЗЦ Холланд
19.00 – Друга утакмица – БВК Црвена Звезда (СРБ) – Спартак Волгоград (РУС)

Субота (12 Октобар)

09:00 то 10:00 – Тренинг БВК Црвена звезда (СРБ) , Шурман БЗЦ Холланд
10:00 то 11:00 пм – Тренинг Спартак Волгоград (РУС) , Синтез Казан (РУС)

17.00 - Прва утакмица – БВК Црвена звезда (СРБ) – Шурман БЗЦ Холланд ТВ РТС
19.00 – Друга утакмица – Спартак Волгоград (РУС) – Синтез Казан (РУС)

Недеља (13 Октобар)

10.00 - Прва утакмица – Сцхуурман БЗЦ Холланд – Спартак Волгоград (РУС)
12.00 - Друга утакмица – БВК Црвена звезда (СРБ) – Синтез Казан (РУС) ТВ РТС

Судије

Мр Ставридис (ГРЕ)

Мр Гомез (ИТА) Мр Вогел (ХУН)

Мр Влашић (ЦРО)

Делегат

http://www.mojacrvenazvezda.net/73173/2 ... lRGUdJkPZg" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Pobijedili smo Spartak iz Volgograda 12:10 :psihodelija: :zastavaGRB: :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Црвена звезда – Спартак 12:10 (2:2, 4:2, 4:4, 2:2)
Базен: Ташмајдан. Гледалаца: 1.000. Судије: Вогел (Мађарска) и Ставридис (Грчка).
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Шефик, С. Рашовић 1, Рађен 1, Ивошевић, Кљајевић 1, Вукчевић 2, Аврамовић 1, В. Рашовић 1, Ранђеловић, Вапенски 1, Прлаиновић 3, Ман 1, Драксимовић. Тренер: Савић.
СПАРТАК: Федоров, Лазарев, Андрјуков, Чешев 2, Анфили, Ашајев 2, Бичков 2, Сартан 1, Латипов 2, Рекечимски, Лисунов 1, Агарков, Иванов. Тренер: Карабутов.
Image
(ФОТО: В. Марковић)
Црвена звезда је савладала у Београду екипу Спартака из Волгограда са 12:10 (2:2, 4:2, 4:4, 2:2), у првом колу турнира друге рунде квалификација за Лигу шампиона. Најефикацнији у редовима црвено-белих био је Андрија Прлаиновић са три гола, док су руски тим предводили Ашајев и Черишев са по два.
У првом мечу квалификационог турнира на Ташмајдану Синтез из Казања је победио тим холандског Шурмана са 18:7 (4:2, 4:2, 5:0, 5:3).

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked