Сезона 2013/14

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Kakav je ovaj Sintez? Ima li negdje nešto o njima?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Znam samo da Duško Pijetlović igra za njih. Elem pobjeda protiv Šurmana 16-10.
Vaterpolo: Evropski prvaci korak do Lige šampiona
S. KRSTOVIĆ | 12. oktobar 2013. 18:17 > 18:49 |
Crvena zvezda obezbedila plasman u poslednju rundu kvalifikacija za elitno takimičenje, savladavši Šurman sa 16:10. Savić: Mnogo toga moramo da promenimo

Image
Andrija Prlainović foto: N. Skenderija

ZVEZDA i dalje samo treperi. Evropski prvak je i u subotu igrao tek na mahove. Ipak, crveno-belim vaterpolistima je bilo dovoljno i da u poslednjoj četvrtini koliko-toliko pokažu pravo lice da bi u drugom kolu grupe F drugog kruga kvalifikacija za Ligu šampiona potopili nejakog prvaka Holandije, Šurman sa 16:10 (3:2, 4:4, 4:3, 5:1). Beograđani u nedelju (12.00) u poslednjem kolu igraju sa Sintezom iz Kazanja, koji predvodi naš Duško Pijetlović.


- Nismo imali pripremne utakmice i sada plaćamo ceh - priznao je strateg Zvezde Dejan Savić. - Mnogo toga mora da se promeni kako bismo igrali na nivou koji se očekuje od nas, kao i da se vratimo našem prepoznatljivom stilu igre.

Od očekivane lake i ubedljive pobede nad Holanđanima nije bilo ništa. Bila je jedino vidljiva velika razlika u kvalitetu, tako da je Beograđanima bilo dovoljno da na par minuta pojačaju gas i odlepe se na dva-tri gola razlike.

Ali, rival nije bio spreman da statira, već je koristio svaku grešku domaćina i u poslednjoj četvrtini se primakao na "minus jedan". Tek tada su crveno-beli pojačali gas i serijom 5:0 raspršili bilo kakvu nadu gostiju u čudo.

- Loše smo igrali, loše smo pristupili utakmici. Tek u poslednjoj četvrtini smo malo ličili na sebe. Ako protiv Sinteza ponovimo ovakvu igru ne možemo ništa da očekujemo. Moramo da damo sve od sebe kako bismo osvojili prvo mesto - naglasio je Marko Avramović.

CRVENA ZVEZDA - ŠURMAN 16:10
BAZEN: "Tašmajdan". Gledalaca: 500. Sudije: Gomez (Italija) i Vogel (Mađarska). Igrač više: C. zvezda 10 (5), Šurman 12 (4). Peterci: Šurman 2 (2).
CRVENA ZVEZDA: Šefik (četiri odbrane), Strahinja Rašović 3, Rađen, Ivošević, Kljajević 2, Vukčević 1, Avramović, Viktor Rašović 1, Ranđelović 2, Prlainović 1, Man 4, Draksimović (tri odbrane).
ŠURMAN: Beskrers (pet odbrana), De Han 1, Frik 4 (2), Tileman 1, Routen, Kuilman, Lars Gotemaker, Rob Gotemaker, Gabrijel 1, Tomas Lukas 2, Kopman 1, Matijas Lukas.
Po četvrtinama: 3:2, 4:4, 4:3, 5:1.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

E do moga, sa Pro Rekom u kvalifikacijama za ligu šampiona.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by ajkula »

http://www.balkan-sport.net/ostali-spor ... o-lakrdija" onclick="window.open(this.href);return false;
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Либурнија »

:pop:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Вапенски: Систематско уништавање јаке Звезде

14 окт, 2013
Жреб за завршну фазу квалификација за Лигу шампиона кратко је на друштвеној мрежи Твитер прокоментарисао Борис Вапенски.
Image
(ФОТО: И. Милутиновић)
– Систематско уништавање јаке Црвене звезде у ватерполу… али, и ми се питамо – написао је леворуки голгетер.
Црвена звезда ће се састати са италијанским Про Реком, док ће крагујевачки Раднички на мегдан грчком Вуљагменију.

Прлаиновић: Црвена звезда колатерална штета

14 окт, 2013
Црвена звезда ће у завршној рунди квалификација за Лигу шампиона играти против италијанског Про Река.
Image
(ФОТО: М. Рашић)
Капитен Црвене звезде Андрија Прлаиновић је на питање о жребу за бараж дао кратак и јасан одговор.
– Биће „паклено” доћи до Лиге шампиона – прва је Прлаиновићева реакција на жреб у Луксембургу.
Поглед на извучене парове изазвао је сумњу код капитена црвено – белих.
– Мислим да смо испали колатерална штета освете ЛЕН Про Реку и Приморју који су добили најтеже противнике. Сматрам да је ово што европска кућа ватерпола ради, и на који начин води овај спорт, бесмислено. Две екипе из ова два пара ће већ у новембру остати без Европе, док ће у елити играти неки клубови који су далеко испод нивоа врхунског ватерпола.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Јеленић: Шоштар ради разумљиво у интересу Партизана, али…

16 окт, 2013
Председник Црвене звезде Виктор Јеленић рекао је да је тај спорт доведен у апсурдну ситуацију, јер ће се у квалификацијама за Лигу шампиона састати два тима која се боре за трофеј.
Image
(ФОТО: В. Марковић)
– Дошли смо у апсурдну ситуацију. Нико није срећан, јер ће већ у квалификацијама испасти један од два тима који се боре за трофеј. Цела Европа је незадовољна, овај систем је накарадан – казао је Јеленић на ванредној конференцији за новинаре у Београду.
Бранилац трофеја Лиге шампиона Црвена звезда ће у квалификацијама играти против повратника у то такмичење, италијанског Про река, који је један од најтрофејнијих и најбогатијих европских клубова.
– Нису срећни ни у Про Реку. Њихов први човек Габријеле Волпи воли ватерполо и улаже милионе. Он се прошле године разочарао и повукао и бојим се да ће опет нешто слично да се деси. Потребни су нам такви људи, а мислим да је овај систем више против Про Река, него против Црвене звезде – рекао је Јеленић.
Звезда ће у првој утакмици квалификација гостовати Про реку у Ђенови 26. октобра, док ће се реванш играти 9. новембра на базену „Ташмајдан“ у Београду.
Јеленић је навео да је још горе то што поражени из тог дуела ове сезоне више неће играти ни у једном европском такмичењу и казао да разуме да српски представник у ЛЕН–у Александар Шоштар ради у интересу Партизана, али да мора да постане свестан да још три српска клуба играју европска такмичења:
– Звезда ће од новог руководства Ватерполо савеза Србије тражити да се ова ситуација промени, али тешко ће доћи до тога. Нормално је да Шоштар ради у интересу Партизана, али ту су још три клуба. Да није било Партизана српски ватерполо би био на њанижим гранама, али је Партизан изгубио финансијски и резултатски монопол појавом Радничког, Војводине и Звезде.
Како је рекао, челници ЛЕН–а су објаснили да не може да се мења тренутни систем такмичења, као и да немају одговор који је интерес ватерпола у том систему.
„Вајлд” карту добио је Партизан, а Звезди је објашњено да је то учињено јер су гледани резултати последњих 10 година.
– Чудно је онда да Про Реко није добио „вајлд“ карту, ако се већ гледа та историја – истакао је први човек Звезде.
Ако прође у групну фазу такмичења, Звезда ће играти у групи са Југом, Егером, Барселонетом и Олимпијакосом.
Из те групе ће на „фајнал сикс” у Барселони проћи две екипе, а ако Барселона буде последња, у сваком случају ће играти као домаћин на завршном турниру.
– То такође нема ни у једном спорту – додао је Јеленић и истакао да је приватизација у ватерполу немогућа, али да је то одлична идеја за клубове који могу да буду профитабилни:
– Али, шта ми имамо? Голове и лопте.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Сезона 2013/14

Post by Banex »

Strašno šta radi ovaj Šoštar ! On je kao Tole u fudbalu, možda čak i gori.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Danas startuje mi prvenstvo Srbije, Zvezda od 20h igra u Nišu protiv Naisa. Za našu ekipu su za ovo prvenstvo licencirani:

- Denis Šefik (1976)
- Andrija Prlainović (1987) - kapiten
- Nikola Rađen (1985)
- Boris Vapenski (1990)
- Mihajlo Milićević (1993)
- Sava Ranđelović (1993)
- Strahinja Rašović (1992)
- Viktor Rašović (1993)
- Marko Draksimović (1987)
- Marko Avramović (1986)
- Petar Ivošević (1987)
- Vladimir Tanović (1996)
- Jasmin Kolašinac (1998)
- Stefan Todorovski (198)
- Filip Kljajević (1983)
- Nikola Vukčević (1985)
- John Mann (1985)

Trener: Dejan Savić
Pomoćni trener: Risto Maljković
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Branilac titule prvaka Srbije, BVK Crvena zvezda počela je prvenstvenu sezonu pobedom u gostima nad niškim Naisom 15:3 (5:2, 3:0, 4:0, 3:1).

Ba­zen: Ča­ir.
Gle­da­la­ca 1.000.
Su­di­je: Ba­la­že­vić i Jo­van­če­vić.
Igrač vi­še: Na­is 4/0, Cr­ve­na zve­zda 9/7.
Pe­ter­ci: Cr­ve­na zve­zda 2/1.

NA­IS: La­zić (8 od­bra­na), Ko­stić 1, Ča­vić 2, Mi­lić, Sa­di­ko­vić, Mi­li­ja­no­vić, Ži­vić, Va­sić, M. Mi­lo­še­vić, Šilj, Ra­ko­njac, D. Mi­lo­še­vić, Živ­ko­vić, Pa­vi­čić.

CR­VE­NA ZVE­ZDA: Drak­si­mo­vić (10 od­bra­na), S. Ra­šo­vić 3, Ra­đen 1, Ivo­še­vić, Klja­je­vić 1, Vuk­če­vić 1, Avra­mo­vić, V. Ra­šo­vić, Ran­đe­lo­vić 3, Va­pen­ski 2, Pr­la­i­no­vić 4, Man, Ta­no­vić (1 od­bra­na), Mi­li­će­vić.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Сезона 2013/14

Post by Banex »

Bravo za naše zlatne momke !!! Idemo dalje ! :zastavaGRB:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

Sjajno navijanje...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zc3NnwNP ... e=youtu.be[/youtube]
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked