Сезона 2013/14

User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Alan Ford »

Da li imamo nekog ko se poznaje sa ljudima iz vaterpolo kluba?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Alan Ford wrote:Da li imamo nekog ko se poznaje sa ljudima iz vaterpolo kluba?
Zašto? Napiši konkretno šta ti je na pameti, pa će vidimo šta možemo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Alan Ford »

Eh, pa s obzirom da me mrze sto svuda idem, nisam hteo da bude da se opet hvalim :)

Tu sam u Italiji, i za vikend planiram Genovu i mozda i odlazak na utakmicu...voleo bih da ne bude ono "kupim kartu, sednem i odem kuci.", nego bi voleo da budem blizu ekipe, napisem kasnije utiske o svemu (ne znam da li ce uopste biti novinara iz Srbije, a vidim i da nema prenosa)...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Imaš pp.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Alan Ford »

Dakle, 25-30sec do kraja, gubimo 8-5...

Isplivavamo u napad i nekako iznenada se to pretvara u polukontru, pri cemu igrac sa loptom ostaje sam na 7-8m od gola...cistih jedan na jedan iskoso sa desne strane... On shvata to i krece da se jos priblizi golu. Na 5m od gola, stize i italijan bocno, ali je nas imao vreme da se podigne... I... Ispada mu lopta, na jos neku ludu antilogiku, iako pada suprotno od strane sa koje je prisao italijan, loptu ipak uzima domacin, baca dugacku Divac varijantu igracu Reka koji je potpuno sam na 10m od naseg gola. Nesreca se nastavlja time sto italijan, skroz ulazi u naseg golmana, gubi kontroli nad loptom, ispada mu takodje prakticno u ruke golmana - medjutim njega kao da to iznenadjuje, ne uspeva da je uhvati kako treba, vraca se izmedju njij dvojice, talijan nekako dolazi prvi u kontrolu i unosi u gol...

Umesto 8-6, kraj 9-5! I to ne na neku filozofiju, nego bas onako realno.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Ватерполисти убедљиви против Дунава


Boris (4)

Image
Vikor Rašović
Ватерполисти Црвене звезде забележили су и другу победу у шампионату Србије, пошто су савладали Дунав са убедљивих 20:4 (6:1, 5:1, 4:0; 5:2).

Најефикаснији је био Виктор Рашовић са 4 гола, док су Страхиња Рашовић и Сава Ранђеловић постигли по три.

Апсолутно од првог секунда је постојао само један тим. Иако су црвено-бели играли без капитена Прлаиновића, Шефика, Рађена и Мана и са три нова клинца ’98.годиште – Кнежевићем, Јовановићем и Колашинцем, као и годину дана старијим Тановићем на голу, веома лако и убедљиво су победили Дунав.

У следећем колу Црвена звезда игра против ЗАК-а у Кикинди, а све оци упрте су у реванш меч против Про Река, 9.новембра.

Црвена звезда – Дунав 20:4 ( 6:1, 5:1, 4:0, 5:2)

Базен 11.април.

Гледалаца 150.

Судије: Мишковић и Виријевић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Драксимовић, С.Рашовић 3, Кнежевић, Ивошевић 2, Кљајевић 1, Вукчевић 2, Аврамовић 1, В.Рашовић 4, Ранђеловић 3, Вапенски 2, Колашинац, Јовановић 1, Тановић, Милићевић.

Тренер: Савић.

ДУНАВ: Филиповић, Радовановић, Мандић, Шћепановић, Савић, Прекогачић 1, Рогановић 1, Бувкић 1, Пролић, Марковић, Поповић 1, Јеврић, Ристић, Маринковић,

Тренер: Билић.

http://www.mojacrvenazvezda.net/76585/2 ... nUkXXBwrZg" onclick="window.open(this.href);return false;
Sviđa mi se što daju šanse klincima u ovim prvenstvenim utakmicama, na ovoj je Jovanović čak bio i strijelac, ipak je riječ o dječacima od 15, 16 godina.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Vaterpolisti večeras, od 20:15h, na bazenu ''11. april'' u okviru 3. kola dočekuju ekipu ŽAK iz Kikinde. To je ujedno i poslednja laganija provjera pred ''pakleni novembar'' gdje nas u subotu čeka duel sa Pro Rekom u okviru kvalifikacija za ligu šampiona, potom utakmica sa Radničkim u okviru Super kupa Evrope, a potom utakmice sa Partizanom i Radničkim u okviru srpskog prvenstva.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Link za live praćenje večerašnje utakmice - http://www.sportuzivo.tv/stream.php?cha ... ch_sport=r" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Uspešna provera pred Pro Reko

Boris (0) |

Vaterpolisti Crvene zvezde ubedljivo su savladali ŽAK iz Kikinde 24:6 (6:0, 6:1, 7:1, 5:4) i upisali treću pobedu u prvenstvu. Najefikasniji je bio Nikola Vukčević sa 4 gola, tri je postigao Sava Ranđelović.

Image

Od samog početka jedino pitanje se postavljalo sa kojom razlikom će slaviti crveno-beli. Gosti su prvi pogodak postigli krajem druge četvrtine, što pokazuje koliko su ozbiljno shvatili meč igrači Dejana Savića. U drugom delu van igre su bili Prlainović, Rađen, Avramović i Vapenski, a šansu dobili Kolašinac i Milićević i uzvratili sa po dva pogotka. U poslednjoj četvrtini na gol je stao mladi Tanović, a gosti uspeli da smanje razliku.

Crvena zvezda je zabeležila treću pobedu iz isto toliko mečeva, zadržala prvo mesto i uspešno najavila revanš protiv Pro Reka. Sledeći meč u prvenstvu je „Večiti derbi“.

Sledi Pro Reko!

Bazen: „11.april“. Gledalaca: oko 100.

Crvena zvezda
Draksimović, S. Rasović 2, Rađen, Ivošević 2, Kolašinac 2, Vukčević 4, Avramović 2, V. Rašović 2, Ranđelović 3, Vapenski 2, Prlainović 1, Man 2, Tanović, Milićević 2
trener: Dejan Savić

ZAK
Kozarski, Arva, Bogdanović 1, Budurin 1, Arnus, Korovljev 1, Jarić, Pavić 1, Talaja 1, Dudaš 1, Nadlacki, Marčeta, D.Romić, M.Romić. Trener: Tomislav Blace

http://www.mojacrvenazvezda.net/77062/2 ... nlkeXBwrZg" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

U sklopu priprema za Pro Reko, naši su trenirali i sparingovali sa Barselonetom, očekivanja pred sutrašnji dueal -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p9mRze3Dors[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PM3az8JPsfg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q0t7-rDa2rE[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Karte po cijeni od 100 dindži su komplet rasprodane, sav prihod od istih ide u hu8maitarne svrhe za ''Centar za smeštaj i boravak dece i omladine ometene u razvoju''. 'nači danas od 17h veliki duel sa Pro Rekom, tv prenos ide na B92. Ukoliko prođemo Italijane, ulazimo u grupu sa Egerom, Jugom, Barselonetom, Olimpijakosom, te pobjednikom iz dvoboja Primorja i Solnoka. Sretno ljudi :zastavaGRB:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

Sampioni !!!

Svaka im cast...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

carapan wrote:Sampioni !!!

Svaka im cast...
Apsolutno,zaslužili su naše poštovanje, malo nam je i sreće nedostajalo, ali pobediti verujem najbolju ekipu na kontinentu sa 4 gola razlike i nakon toga ispasti na (penal ruleu) petercima je za svako poštovanje i zato ZVEZDA je za mene i dalje šampion a len p....tine neka sebi prave takmičenje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

Najjaci smo i zato su nas sjebali..

Ako iko moze da okaci onu sliku kada se onaj italijan drzi za glavu, a glava mu u mudima..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Сезона 2013/14

Post by Banex »

Momcima svaka čast, a naša sudbina je mislim bila zapečaćena onog trenutka kada smo u kvalifikacijama dobili Pro Reko. Šoštaru jebem sve po spisku ! Govno partizansko !!! :x :x
"Mladenović vara Liveranija !"
Locked