Сезона 2013/14

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

Ma ko ih jbe..

Pehar urucen, mi ga vracati necemo, kao i medalje.. Oni neka kukaju, ili neka igraju sami medj sobom, ne zanimaju nas.. Neka se zale Dinkicu..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

Ma toga ćemo se nagledati ove godine, plakanja će bit mnogo, a mi ćemo im otpevati ono "Obriši suze draga" ili Luisovu "Suzo moja".... :lol:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Либурнија »

бишоп wrote:све је ово лепо, купови, титуле, неизмерне радости... него поставља се питање како да се ми навијачи одужимо овим момцима за све ово. Мој предлог је да некако контактирамо маркетинг клуба и да помоћу њих покушамо да издејствујемо неку смс акцију, неки отворен рачун, било шта само да помогнемо, јер њима много лакше можемо помоћи на годишњем нивоу него нпр ФК. По евро месечно да уплаћујемо можемо помоћи да клуб опстане.

Хвала вам момци :zastavaGRB:
Ово заиста треба озбиљно поставити као питање и могућност. Шампиони Европе и државе а да немају за леба а нас кобајаги "милионска армија". Па дај да видимо ту силу..
carapan wrote:Ovako je moralo biti, ovako je zapisano.. Ovo je istorija !!

Ja tek sada da dodjem sebi, posto sinoc posle gola, sam kao ludak neki trcao po kraju od srece...

Nemam reci.. :zastavaGRB:

Bravo sampioni !!!
А Дениса си урамио на зиду?! ОСтави мало мјеста и за Дејову слику! :mrgreen: :tekila:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Najdoski dr. Ilija »

А зашта се Динкићеви љуте кад је од голмана корнер само ако је ван шест метара!? :matis:
Јаооој ал сам се зезнуо, то је мали фудбал...... :roll:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Najdoski dr. Ilija »

бишоп wrote:све је ово лепо, купови, титуле, неизмерне радости... него поставља се питање како да се ми навијачи одужимо овим момцима за све ово. Мој предлог је да некако контактирамо маркетинг клуба и да помоћу њих покушамо да издејствујемо неку смс акцију, неки отворен рачун, било шта само да помогнемо, јер њима много лакше можемо помоћи на годишњем нивоу него нпр ФК. По евро месечно да уплаћујемо можемо помоћи да клуб опстане.

Хвала вам момци :zastavaGRB:
Наравно то је феноменална идеја и ја је подржавам.
Међутум што каже Либурнија прошли пут смо се "прославили" тако да незнам како бих поднео још једну бламажу.
Па после причамо о снази милионске армије навијача! :trt:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Najdoski dr. Ilija »

Шта да ти кажем сем да се слажем од А до Ш.
На то сам и ја мислио само си ти много боље написао! :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

Verujem da je SMS akciju najlakše uraditi i podržati (50-100 dindži) i da te bog vidi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Сезона 2013/14

Post by Banex »

Podržavam ideju za sms akciju !
A dinkićevci mogu samo da ga duvaju. Ići ćemo ako treba i fizički da im branimo da uzmu pehar ! :D
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

U sjeni Šefikovog čuda je prethodila i fantastična reakcija našeg igrača koji je blokirao, skoro pa čistu poziciju za gol Radničkog, a omogućila je poslije toga ovu bajku. Mislim da je riječ o Ranđeloviću, ali nisam siguran.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ШЕРИФ
Новајлија
Posts: 96
Joined: Tue Jan 28, 2014 9:38 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by ШЕРИФ »

Према писању Спорта изгледа да ће се играти поновљени меч финала Купа...Шоштар и његова свита раде пуном паром јебем ли им све љигаво...
То би био преседан у историји спорта...
Каква немоћ Радничког и какав безобразлук надлежних...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Ne da je ne bih igrao, nego bi Šoštaru nabio pehar u b... Smradovi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

Ako se to uradi, onda treba i ovo:

- ponoviti mec gde je Maradona igrao rukom,
- ponoviti mec gde je Anri igrao rukom i odveo svoj tim na SP
- ponoviti plivanje Felps-Cavic
- ponoviti finale plej ofa 2011/12 kada smo od grobara na 8-8 primili gol u pos.sekundi, iako je igrac primio loptu na dva metra od gola

Tako, dakle, mogu kitu cveca da dobiju, iz naseg preduzeca...

Sostare, pusi ga..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

ШЕРИФ wrote:Према писању Спорта изгледа да ће се играти поновљени меч финала Купа...Шоштар и његова свита раде пуном паром јебем ли им све љигаво...
То би био преседан у историји спорта...
Каква немоћ Радничког и какав безобразлук надлежних...
Ja kao navijač sam stava da bi najbolje bilo ne izlaziti na ponovljenu utakmicu (ako je bude), pa neka se oni sami među sobom igraju i sebi dodeljuju imedalje i titule,jebem li im da im jebem mešetarsku majku, samo su tako i naučili.
Oprostite na psovkama ali ta govna ne zaslužuju ništa bolje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked