Сезона 2013/14

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Nova sezona je pred nama, nove borbe u bazenu i van njega za očuvanje Zvezde na dosadašnjem nivou...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by garnett »

da dodamo da su prle i vapenski za sada sigurni za ostanak, a dosao je i kljajevic... sto se tice centra po recima jelenica, duska ce zameniti nikic ili koroloja..
al kako stvari stoje, i da ostanu svi sem duska koji je vec otisao, izgleda da ce rkg biti prvi favorit i za el i za nase prvenstvo.. niko im nije otisao osim one prevare od trenera, sto im je ustvari pojacanje, a i sa obzirom da je vapenski ostao kod nas, izgleda da ce onda radovic preci kod njih...
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Ivan Vasev »

Radnički je i prošle sezone slovio kao veliki favorit u svim takmičenjima pa ništa nije osvojio. Zvezda je u odnosu na lane jača za godinu dan iskustva i za pobednički mentalitet, tako da očekujem odbranu domaćih trofeja. A očekujem i da mlade snage - braća Rašović, Ranđelović izrastu u igrače reprezentativnog kalibra, jer oni su mera postojanja i funkcionisanja sistema. Radničkom predviđam sudbinu Bečeja, čim ponestane para i političke zaleđine.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Najdoski dr. Ilija »

Потпуно се слажем са Иваном у вези система.
За разлику од људи који воде Раднички (УРС), наш клуб воде бивши играчи (Јеленић) који врло добро знају шта је спортски систем. Када су кренули у оживљавање клуба прво су покренули школу па су тек онда почели да стварају први тим.
Рад са младима је основ за стварање резултата у континуитету и надам се да се ствари у клубу и одвијају у том правцу.
До године треба афирмисати бар 2 млада талентована играча!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Либурнија »

Између Бечеја и Радничког постоји разлика - Бечеј је био стабилан прволигаш још у СФРЈ (што је само по себи доказ квалитете) док за Раднички нисам знао ни да постоје.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Tako to rade pametni i civilizovani ljudi, koji se bore za Zvezdino dobro. Šute i rade i onda fino dovedu Vukčevića, Kljajevića i Mana, zadrže skoro sve najbolje igrače i ponovo oforme dobar tim za bagatelu. A ne ko ova stoka što vodi FK :evil:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Ariljac »

Uvek se dvoumim da li su veca pojacanja ovi igraci sa kojima produzujemo ugovore ili ovi sto nam dolaze...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Ватерполисти почели припреме (ФОТО, ВИДЕО)

Boris (0) |

Image
Ivosevic

Ватерполисти Црвене звезде, шампиони Србије и Европе, освајачи трипле круне и владари ватерполо сцене започели су припреме за нову сезону. Истина, не у пуном саставу, без репрезентативаца који ће се придружити 2. септембра пред пут на турнир у Букурешту, када ће Дејан Савић имати цео тим на распологању и почети одбрану трипле круне.

На првом тренингу запливали су Страхиња Рашовић, Борис Вапенски, Петар Ивошевић, Филип Кљајевић, Марко Драксимовић, Никола Вукчевић, Михајло Милићевић, Никола Ешкерт, Драгослав Савић, Душан Балаћ, Душан Томић и младе наде.

Изостали су капитен Андрија Прлаиновић, Денис Шефик, Никола Рађен, Сава Ранђеловић, Виктор Рашовић, Џон Ман и Марко Аврамовић због репрезентативних обавеза и дужег одмора.

Два од три појачања у овом прелазном року била су присутна – Филип Кљајевић и Никола Вукчевић. Џон Ман због обавеза према репрезентацији САД на недавно завршеном СП у Барселони има дужи одмор. Црвену звезду је у прелазном року напустио само Душко Пијетловић, који је појачао редове руског Синтеза из Казања, док Ненаду Стојчићу није продужен уговор.

Image
Vukcevic

Уз ишчекивање коначне одлуке ЛЕН-а да ће шампион Европе морати у квалификације за Лигу Шампиона, наши момци ће се припремати на базену СЦ „11.април“, на Новом Београду до прикључивања остатка тима када ће отпутовати у Букурешт на позив Стеауе, на турнир поводом отварања новог базена у престоници Румуније. Наш клуб, јошувек, није добио коначну одлуку и потврду од европске ватерполо федерације о учешћу у квалификацијама за Лигу Шампиона. Квалификације за Лигу Шампиона почињу крајем септембра, а 30. новембра у борби за трофеј Супер Купа Европе шампион Европе Црвена звезда састаће се са освајачем Еврокупа, Радничким из Крагујевца. Нова ватерполо сезона у Србији почиње у октобру.

Своје прве утиске на почетку припрема за МЦЗ изнео је Петар Ивошевић.

„Нисмо још комплетни, сачекацемо још мало да нам се прикључе и репрезентативци па ћемо кренути са комплетним припремама. Чињеница је да је одмах пред нама јако тежак циљ, јер поновити прошлосезонске успехе је практично немогуће. Али, сви смо изузетно мотивисани. Када дођеш до врха, најтеже је одржати се. Ми смо итекако мотивисани да ту и останемо. „

Скоро три месеца је прошло од освајање титуле првака Европе и од последњег тренинга. Да ли сте ужелели тренинга?

„Јесмо, јесмо свакако. Доста је времена прошло да се одморимо и психички и физички и да наместимо главе, тако да кажем, да се припремимо за нову сезону која ће бити изузетно тешка и исцрпљујућа.“

Будите уз МЦЗ и пратите шампионе Европе, ватерполисте Црвене звезде.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uTt5eEZstVg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3V-9gIHHTvM[/youtube]

http://www.mojacrvenazvezda.net/70426/2 ... hcI4dJkPZg" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by garnett »

tesko cemo mi do ls koliko ja vidim, sostar ispade vece govno od samog lena, jebem ga u usta iskompleksirana...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Ne kapiram, vidim na dosta strana da se bjesni na majmuna Šoštara, o čemu se radi? Šoštar mi se gadi od prije, malo blaža verzija svinje iz kk.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Константин »

Ако је стварно истина да Шоштар у савјету ЛЕН није мрднуо простом да се српијечи брука и шампион Европе не иде директно у ЛШ, треба га званично испрозивати!
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Nisam imao pojma da je ta sisa neki klinac u LEN-u. Onda ni ne čudi što nismo dobili pozivnicu. Smrad :povraca2:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Nisam imao pojma da je ta sisa neki klinac u LEN-u. Onda ni ne čudi što nismo dobili pozivnicu. Smrad :povraca2:
Ni ja nisam znao ali uzevsi u obzir da je on bio jedan od onih koji su pustili menicu kada se nasa CZv davila i prakticno je ugasio, mene uopste ne cudi takav stav hocu reci mrznja prema Crveno-belom taboru.
Ako je istina, sisa ko ga jebe, samo ce biti meta na nekim buducim derbijima i samo je njegova sramota sto prvak Evrope ne igra LS a ne kluba.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Zato će jesti svoja g**** kada opet budemo uzeli sve.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Najdoski dr. Ilija »

Такве сисурине само треба нашим играчима да буду додатни мотив да им се покењају право на фацу, у базену наравно!
Кулијана, шмекерица никад кичерица!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked