Сезона 2013/14

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

carapan wrote:Ako se to uradi, onda treba i ovo:

- ponoviti mec gde je Maradona igrao rukom,
- ponoviti mec gde je Anri igrao rukom i odveo svoj tim na SP
- ponoviti plivanje Felps-Cavic
- ponoviti finale plej ofa 2011/12 kada smo od grobara na 8-8 primili gol u pos.sekundi, iako je igrac primio loptu na dva metra od gola

Tako, dakle, mogu kitu cveca da dobiju, iz naseg preduzeca...

Sostare, pusi ga..
te međunarodne utakmice i nisu za poređenje ali Šoštar ga može duvati jedno juto meni, a jedno jutro tebi, čisto da se ne bunimo, sise pokušavaju da ono što smo stekli u bazenu on preotmu dekretom ili da nas nateraju još jednom da igramo.Mamu im jebem ugasiće se i to zlo od partizana.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Сезона 2013/14

Post by Banex »

Ni pod kojim uslovima ne izlaziti na ponovljeni meč ! I ako donesu odluku. Trofej i medalje neće odneti iz naših prostorija, skupiće se bar hiljadu delija pa neka probaju da prođu. :x
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Ma ko im jebe mater :plazise: , što se nas tiče kup je naš, a oni nek odlučuju šta hoće. Još malo ludila poslije Šefikovog gola.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X5H3tAfg1uk[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Ne samo to, nego bi bio presedan da se utakmica poništi. Da je bilo šta trebalo da se uradi oko utakmice, moralo je biti urađeno na licu mjesta. Ovo je bruka da se o ponavljanju uopšte polemiše.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

Nadam se da toliko mozga nasi imaju, da iako govna donesu odluku, da se igra ponovo, mi na tako nesto ne pristanemo..Pehar, medalje, naravno ne vracamo, a oni neka igraju sa Sostarom, Vasovicem, i Sapicem u bazenu, zabole nas qrac..

Ko je osvojio KUP? Pa naravno VK Crvena Zvezda, golom, koji ulazi u istoriju ovog sporta !

Kraj i vidimo se dogodine, ako postojite !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Сезона 2013/14

Post by dacha od bosne »

Meč registrovan 12:11...gol Šefika regularan.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by carapan »

:zastavaGRB:

A onim govnima Dinkicevim kita cveca od naseg preduzeca
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by МоСа ВерСе »

Посматрајући ову ситуацију и читајући разноразне коментаре са свих страна, дошао сам до закључка да велики број људи који нису Звездаши има велику дозу нетолеранције или ти мржње према Звезди. Невероватно колика доза комплекса и свега осталог има у тим људима. И зато, хвала ти боже што сам Звездаш.

Куп је заслужено у нашим витринама и уместо да спортски признају пораз, господа из Крагујевца су морала да баце мрљу на једну феноменалну утакмицу. Њихова предигра је почела већ после меча са Партизаном у првенству недељу дана пре где је онај њи'ов тренер већ наговесто велику дозу конспирације показавши махалски начин размишљања. Не може господо из Крагујевца да се створи нешто вештачки и да се буде најјачи. Потребно је и срце, а наши ватерполисти су га оставили у базену за викенд.

Идемо даље да пробамо да одбранимо трофеј првака државе. Са нама се може све што се пожели.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Посматрајући ову ситуацију и читајући разноразне коментаре са свих страна, дошао сам до закључка да велики број људи који нису Звездаши има велику дозу нетолеранције или ти мржње према Звезди. Невероватно колика доза комплекса и свега осталог има у тим људима. И зато, хвала ти боже што сам Звездаш..
Али, ово су гадна времена... Требаће нам много труда и рада да нам нове генерације не скрену са пута "мангупарије и реакције". Успјећемо знам али теже је чак и од пријашњих "акп не можеш да славиш славу, навијај за Звезду" времена.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Сезона 2013/14

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Meč registrovan 12:11...gol Šefika regularan.
I ne mora penetracija peharom (bolje kišobranom) :lol:

E da, sva ova ujdurma je predigra za plej of.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote:Посматрајући ову ситуацију и читајући разноразне коментаре са свих страна, дошао сам до закључка да велики број људи који нису Звездаши има велику дозу нетолеранције или ти мржње према Звезди. Невероватно колика доза комплекса и свега осталог има у тим људима. И зато, хвала ти боже што сам Звездаш..
Али, ово су гадна времена... Требаће нам много труда и рада да нам нове генерације не скрену са пута "мангупарије и реакције". Успјећемо знам али теже је чак и од пријашњих "акп не можеш да славиш славу, навијај за Звезду" времена.
Нису нас сломиле ове тешке године
још нас сада има више због тебе....
Полако, доћи ће све на своје место. Знам да су делије никада јаче, а и звездашка шира јавност ће се пробудити. Ватерполо је ту, ако Бог да, ове године кошарка, за фудбал не смем ништа да пишем. Мангупарија ће увек навијати за Звезду, носиоци градског духа и свега оног мангупског што Србија има ( а богами и шире).
Елем, Ганац је дао добар приказ. Увертира пред плеј оф. Како знамо и умемо, ми морамо д адобијемо Раднички у Бгу са два гола разлике да би имали предност домаћег терена у мајсторици. Верујем да ће та утакмица много тога одредити за титулу првака. Тад морамо да напунимо трибине и као у купу, гази ломи...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Звезда сигурна против Дунава

A A A


Ватерполисти Црвене звезде веома лако и убедљиво су савладали Дунав 17:4 (4:0, 6:1, 4:0, 3:3). Најефикаснији је био Страхиња Рашовић са 4 гола. Стрелци су били још Вукчевић и Вапенски по 3, Ранђеловић и Колашинац по 2, Јовановић и Милићевић по 1 гол.

Два дебитанта у тиму Дејана Савића у Новом Саду – Огњен Радуловић (97.годиште) и Златан Никочевић (99.годиште). У тиму није било капитена Прлаиновића, Шефика, Рађена, Аврамовића и Кљајевића. Шансу су добили млађи играчи који су искористили указано поверење, иако противник није на нивоу квалитета нашег тима.

Од самог почетка постојао је само један тим и једина недоумица је била разлика са којом ће црвено-бели славити. Марко Драксимовић је био одличан и на полувремену забележио 7 одбрана. Још једна сигурна партија Драксимовића. Млади Тановић је био на голу у последњој четвртини. У стрелце су се уписали и Јасмин Колашинац и Јовановић. На крају сигурних и убедљивих 17:4 за Звезду.

Већ у среду ватерполисти играју следећи меч против ЖАКА у Кикинди од 18 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Драксимовић, С. Рашовић 4, Колашинац 2, Ивошевић, Јовановић 1, Вукчевић 3, Кнежевић, В. Рашовић 1, Ранђеловић 2, Вапенски 3, Радуловић, Никочевић, Тановић, Милићевић 1. Тре­нер Савић.

http://www.mojacrvenazvezda.net/84162/2 ... iv-dunava/" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Ватерполисти потопили и ЖАК
Категорија: Вести Објављено среда, 05 фебруар 2014 19:15

Image

Ватерполисти Црвене звезде победили су у 10. колу Прве А лиге ЖАК у Кикинди 12:4 (4:0, 2:2, 4:0, 2:2).

Као и у Новом Саду против Дунава и против ЖАК-а је Дејан Савић одморио најискусније играче.

Наши ватерполисти су после прве четвртине водили са 4:0, а средином друге деонице имали су шест голова предности. ЖАК је смањио на 6:2, али је Звезда нанизала пет голова и дошла до +9. Домаћи су у финишу утакмице успели да смање разлику преко Николе Богдановића, који се два пута уписао у листу стрелаца.

За Звезду су у овом мечу дебитовали 16-годишњи Огњен Радуловић, 14-годишњи Златан Никочевић и 15-годишњи голман Стефан Тодоровски, који је бранио у четвртој четвртини. Такође, у другој деоници је свој први гол за Звезду постигао Небојша Кнежевић.

Најефикаснији у победничкој екипи били су Вукчевић и Ранђеловић са по три постигнута , Вапенски је постигао два гола, а Колашинац, Кнежевић, Виктор Рашовић и Страхиња Рашовић по један.

За домаће је два поготка постигао Богдановић а по један Коровљев и Тркуља.

ЖАК - Црвена звезда 4:12 (0:4, 2:2, 0:4, 2:2)

Кикинда - Базен СЦ Језеро. Гледалаца: 300. Судије: Стефановић и Ћирић (Београд). Играч више: ЖАК 3 (1), Црвена звезда 5 (2). Петерци: Црвена звезда 1 (0).

ЖАК: Козарски, Тркуља 1, Будурин, Богдановић 2, Коровљев 1, Надлачки, Павић, Арнуш, Босанчић, М. Ромић, Марчета, Д. Ромић, Талаја.

Црвена звезда: Драксимовић, С. Рашовић 1, Колашинац 1, Ивошевић, Јовановић, Вукчевић 3, Кнежевић 1, В. Рашовић 1, Ранђеловић 3, Вапенски 2, Радуловић, Никочевић, Тодоровски, Милићевић.

Црвено-бели у следећем колу гостују Партизану на Бањици.

http://www.vkcrvenazvezda.com/vesti/185 ... i-zak.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sjajnu stvar Savić radi što uvodi ovu djecu u prvi tim, nadati se da ćemo u skorijoj budućnosti ponovo crpjeti asove iz sopstvene škole.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

Zvezda još jednom savladala Partizan (i sudije) na Banjici!


Aleksandar (0) | Vaterpolo Vesti Domaća takmičenja

U neverovatnom meču, Crvena zvezda je savladala večitog rivala na Banjici, rezultatom 11:9 (3:1, 2:4, 4:1, 2:3) i nastavila niz pobeda u večitim derbijima!

Ovu utakmicu obeležilo je skandalozno suđenje, peterci za domaćina, veliki broj isključenja za naše igrače, crveni kartoni, ali su Zvezdini šampioni uspeli da prebrode sve to i slave bitnu pobedu. Treba reći da je Denis Šefik odbranio dva peterca i zaustavio nekoliko zicera.

6

Crveno-beli su odlično otvorili meč i završili prvi period sa dva gola prednosti. Denis Šefik je odbranio peterac domaćima. Drugi period je započet kao i prvi, lepim golom Petra Ivoševića, a zati je Šefik odbranio još jedan peterac.

Međutim, iako nam zaista nije namera da umanjujemo trud i znanje pulena Vlade Vujasinovića, sudijski tandem je uzeo stvari u svoje ruke. Prvo je Filip Kljajević dobio crveni karton, a neka isključenja i faulovi su izazvali smeh i kod pristalica domaćina. Partizan je serijom 4:0 došao u vođstvo, a sudijske odluke su kulminirale kada je isključen Sava Ranđelović a kompletna klupa crveno-belih ustala je u čudu.

Šefik je kasnije spustio rampu, odbranivši tri zicera, Strahinja Rašović izjednačio na 5:5, pa se tim rezultatom otišlo na kratki predah.

Podatak da je na poluvremenu odnos u isključenjima bio 12:4, dovoljno govori o kriterijumu. Sa tribina su se čuli povici da bi Putniković i Ćirić trebalo da isključe Šefika jer stoji na golu.

Zvezda je odlično otvorila i treću četvrtinu, golovima Vukčevića i Viktora Rašovića i jakom i disciplinovanom igrom čuvala prednost. Man je pogodio za 8:6, a posle vaterpolo tika-taka akcije Vukčević postiže gol za 9:6 i aplauze pune tribine za kraj treće četrtine.

Na startu poslednjeg dela igre, bomba Borisa Vapenskog dovela je naš tim veoma blizu pobede. Crvena zvezda je čvrstom i sigurnom igrom u odbrani čuvala rezultat, sudije nastavile sa isključenjima – Man zaradio treće isključenje i završio meč, a nekoliko lepih lob pokušaja crveno-belih se zaustavilo na stativi i prečki. Ćuk je smanjio na 10:8, a faul nad Ivoševićem i zatim njegov gol nisu priznati iz nepoznatog razloga. Čučković smanjuje u sledećem napadu na 10:9, na dva minuta do kraja utakmice.

Strahinja Rašović pogodio je posle sjajne akcije, a pre toga je Šefik još jednom bio maestralan! Za kraj je isključen i Avramović, a naš tim je slavio, rezultat 11:9!

http://www.mojacrvenazvezda.net/85084/2 ... a-banjici/" onclick="window.open(this.href);return false;
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2013/14

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked