Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova B92

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova B92

Post by dacha od bosne »

MOŽEMO LI DOSANJATI SAN...

Image

Osvojili smo kup, ušli u f4 evrolige, ali sutra u 20 časova bije se odlučujuća bitka za titulu prvaka Srbije u vaterpolu. Sutra će naši momci posljednji put u ovoj prvenstvenoj sezoni uplivati u bazen i vjerujemo ostaviti srce u njemu.
Sutra se bije bitka koju sanjamo već dugo, dugo godina. Možemo li dosanjati taj san? Može li taj san postati naša java?
Može li naša Zvezda sutra do titule?

JA VJERUJEM! VJERUJETE LI I VI?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by amiga500 »

Te 2013. ја и даље верујем у њу http://www.nadlanu.com/pocetna/zabava/v ... 5.145.html
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by crazynorth75 »

Velika šansa je tu, ganjali smo 1. mjesto zbog prednosti domaćeg bazena, dobili smo ga, sad to treba i materijalizovati. Ovi momci i ovaj klub su nam donijeli dosta radosti, tako da , kako god zavši utakmica (a pobijedićemo :srbinosm: ) treba biti ponosan na njih. Samo da održe intenzitet u odbrani, očekujem da i Rađen odigra ofanzivno bolje nego na dosadašnjim utakmicama. Negdje pročitah da su dvojica što će suditi večeras, sudili drugu i četvrtu utakmicu, a tu je odnos isključenja bio značajno u korist Radničkog, možda je paranoja, ali to izaziva određeno podozrenje, nadam se bezrazložno. Sretno večeras svima u klubu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Либурнија »

Ухх, јаки смо много и они и ми. Врхунске екипе, све јако изједначено. Уздам се у домаћи терен тј. базен :srbinosm: , Делије и магију феномена Црвена звезда! :zastavaGRB: :zastavaDS:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Ганац »

AAAAAAAAAAAA,Šampioni,Šampioni,čestitke našim vaterpolistima,sjajno 9:7.
:kolo:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by tsva »

neverovatan vanzemaljski vaterpolo u finalu prvenstva Srbije

Svaka cast i jednima i drugima jer bilo je uzivanje gledati svih 5 utakmica.

Nasim momcima naklon do poda jer su prosli kros mnogo cega a uzeli su duplu krunu.

Nadam se da cemo moci ovo da zadrzimo.


:zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by crazynorth75 »

Ovi ljudi su nadljudi, ne zna čovjek šta više da kaže, oduševljavaju nas iz godine u godinu, Bravo za Viktora, Savića igrače, publiku, nas ovdje, nih tamo :smeh: :zastavaGRB: :psihodelija: ŠAMPIONI :urra: :urra:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Ганац »

Prlainović,Šefik,braća Rašović,Pijetlović,Vapenski,Eškert,Rađen,D.Savić i V. Jelenić i ostali junaci ušli ste u istoriju CZV i vaterpola Srbije.
http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vest ... _id=714209" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by crazynorth75 »

To se čekalo 20 godina!!! Zvezda je gospodar srpskog vaterpola!

| mozzartsport.com

U fenomenalnom ambijentu i fantastičnom meču na Tašmajdanu, crveno-beli u petom meču finalne serije savladali Radnički sa 9:7 i osvojili treću titulu u klupskoj istoriji


Image

3.titulu u klupskoj istoriji je osvojila Crvena zvezda

Dve decenije se čekalo na ovo! U vaterpolo spektaklu retko viđenom u poslednjih par godina, dostojnom završnici Lige šampiona, Crvena zvezda je savladala Radnički sa 9:7 i po treći put u istoriji postala nacionalni šampion! Crveno-beli delfini su iskoristili prednost domaćeg terena i fantastičnu podršku Delija i u petom meču finalne serije oborili na pleća šumadinski drim-tim. Utakmica koja će definitivno ući u istoriju srpskog vaterpola...
Image
Od početka meča je bilo jasno ćemo gledati pravi rat u bazenu. Odbrane nisu birale sredstva da zaustave rivala, pritisak sa obe klupe je bio ogroman, a navijači Zvezde su sjajnim navijanjem napravili neviđenu atmosferu za jedan vaterpolo duel. Prve violine Zvezde su zaustavljene, ali su zato šansu iskoristili Avramović i Vapenski koji su postigli po jedan gol. Ali, na drugoj strani je vaterpolo majstor Vanja Udovičić držao Sumadince u egalu, pa je prva četvrtina završena 2:2.
U drugoj četvrtini je blistao Šefik, a golove postizali Vapenski i Strahinja Rašovića. Na 4:2 su proključale tribine na Tašu. Ipak, hrvatski internacionalac Damir Burić je golom na isteku drugog kvartala ostavio Radnički u igri.
Kragujevčani su bolje otvorili drugo poluvreme i neverovatnim lobom mladog Đorđa Filipovića izjednačili na 4:4. Ipak, uzvratila je Zvezdina mlada nada Ranđelović i vratio crveno-vele u prednost. Novo izjednačenje je doneo Ćirić. A, onda je Viktor Rašović stupio na scenu i sa dva gola odveo Zvezdu na 7:5. Izgledalo je kao da je sve gotovo...
Image
Međutim, proradile su zvezde Šumadionaca. Ćirić i Zloković su istopili dva gola prednosti Zvezde. Radić je sjajno branio i ušlo se u spektakularnu završnicu. Vaterpolo najviše klase. Vaterpolo kakav se samo igra u Srbiji!
Živci su bili napeti kao strune, a Delije su dodavale decibele. Čekalo se ko će prvi da „pukne“. A, onda je usledio gol koji je prelomio titulu. Konačno se Pijetlović izborio za poziciju, izdržao pritisak rivala i sjajnim golom odveo Zvezdu na 8:7. Radnički je uprskao poslednji napad, a onda je Nikola Rađen stavio pečat na titulu i doneo neopisivo slavlje na tribinama Taša.
Image

Image
Bakljada na tribinama i navijači u bazenu za veliku crveno-belu žurku. Vaterpolisti Zvezde su pokazali da su ove sezoni apsolutni gospodari ovog sporta u Srbiji, osvajanjem duple krune. Iako su tokom većeg dela sezone sezone bili ophrvani finansijskim problemima, nisu primali platu, iscrpeli su i poslednji atom snage u ovoj neverovatnoj finalnoj seriji i doneli trofej u vitrine.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Константин »

И то је тај спорт због које комшије глуме неке фаце, ми нећемо него када је лига најјача у Европи. :D
Браво мајстори, путоказ свим осталим из породице :zastavaGRB:
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Ганац »

Константин wrote:И то је тај спорт због које комшије глуме неке фаце, ми нећемо него када је лига најјача у Европи. :D
Браво мајстори, путоказ свим осталим из породице :zastavaGRB:
Lako je bilo njima da glume kada im je država dala bazen,koji su oni nama iznajmljivali i nas oterali u stečaj,a čim je slavina zavrnuta njih postavismo na pravo mesto.
Eh da smo mi imali te uslove i pogodnosti...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by EmptyClip »

oпала диндили!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M82N9SyE5dQ[/youtube]
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Ганац »

Ja bih ipak poslušao budućnost:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u1M1qC915BI[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wEdsClrokNo[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by ajkula »

nazalost,gledao sam samo zadnju cetvrtinu i kako je izgledalo da ce bit zavrsilo se odlicno. ucinilo mi se da padamo , bili bezidejni ali onda dva vanserijska poteza su rijesila mec.
vanserijska glupost filipovica( nikad nisam vidio onakav zajeb a vaterpolo igram i gledam skoro 40 godina, i vanserjski potez pijetlovica koji po burek poslao beka radnickog dao gol koji je donio titulu.
odlican vaterpolo i nadam se signal da se nesto ucini da se ovaj sport ipak ne ugasi.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finale svih finala:CRVENA ZVEZDA-Radnički Kg, 20 časova

Post by Ганац »

Ja bih ipak poslušao budućnost:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u1M1qC915BI[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wEdsClrokNo[/youtube]
A može i: nastavite niz:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wyEmkBW1TUQ[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OV_eiXtugfE[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JP6qiq19Iaw[/youtube]
Odbojkaši....
Nastavite niz...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked