Сезона 2012/2013

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by Najdoski dr. Ilija »

Момцима наклон до пода.
Заслужили су све новце овога света.
Надам се да ће тек да бриљирају а да ће људи из клуба и СД-а то знати да испрате.
Што се тиче напада на Чеду иако ми је омражен лик велика је срамота то што се догодило.
Тужно је шта све раде појединци под плаштом "навијач Звезде"!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
РС Либурнија

Re: Сезона 2012/2013

Post by РС Либурнија »

Па, кад политичари могу срамно да се понашају, што не би и навијачи?! А и питање је ко је ту шта коме добацивао, новине не пренесу скоро никада тачно како је било. Што увијек навијачи морају да буду криви?! Ко нам гарантује да Чеда није изазвао инцидент или га подјаривао?! То што новине пишу. мсм, пишу како им каже онај који их плаћа, немој да се лажемо. А и навијачи су спонзори ваљда некакви ако плаћају улазнице.
ciganin 1967

Re: Сезона 2012/2013

Post by ciganin 1967 »

Ма, нека бију редом. Шта ти је бре, то је потпуно нормална ствар.
РС Либурнија

Re: Сезона 2012/2013

Post by РС Либурнија »

:smeh:

Па нисам тврдио да треба да бију редом. :jelenko: А начуо сам и то да је батина из Раја изашла.. :travka: А своје приватно мишљење ћу задржат за себе. Нема пулитике! :dedica:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by crazynorth75 »

:nene: Neću politiku u svoju butigu! Samo o balunu... :srbinosm:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by Трапа »

У суботу почиње финална серија плеј офа, у 17ч, карта је 300 дин. Фудбал је померен за 19ч тако да може да се стигне на обе текме. Ваљда ћемо напунити Таш да се не брукамо као у 1/4 финалу ЛШ.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by Ivan Vasev »

Veteran Šefik brani k'o u najboljim danima. Nekoliko fenomenalnih odbrana u ključnim momentima, naročito u finišu regularnog dela. Prlainović velemajstorski, fenomenalno oteta lopta Filipoviću u gol šansi i maestralni gol šraubom kraj Udovičića. Po meni sportista Crvene zvezde za ovu godinu je već poznat.

Doktorski rad trenera Savića, fantastičan spoj iskustva - Pijetlović, Udovičić, Rađen i mladosti - braća Rašović, Ivošević, Vapenski.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by Трапа »

А дан је лепо почео... Момци су извукли последње атоме снаге (буквално) и преокренули на крају. Андрију су пребили (судије наравно нису виделе), а ко за инат није га хтео ни шут, гомила погођених статива, чини ми се да је и један петерац промашио. Шефик је по завршетку меча хтео некога да пегла :mrgreen: вероватно Фрању ал нисам добро видела, Јеленић га једва зауставио. На последњем тајмауту Савић прича шта да се игра, а Сава Ранђеловић се меша и као он нешто објашњава, Деки га баца у базен, овај излази погнуте главе и не проговара ништа :lol:

Трибина није била сасвим попуњена, а био је врхунски ватерполо, стварно штета.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by crazynorth75 »

Звезда преко Сегеда, уз Делије жели у историју (уторак, 17 часова)

30 апр, 2013
Водиле су се небројано пута велике битке репрезентације, а неретко су копља укрштали и клубови из Србије и Мађарске.
Image
(ФОТО: И. Милутиновић)
Црвену звезду је ове сезоне пут навео на оба мађарска представника у најелитнијем клупском континенталном такмичењу. У четвртфиналу, уз убедљиву победу у Београду, а затим и реми на гостовању, прескочен је Егер.
Жреб је Звезду и у полуфиналу одвео у Мађарску, овај пут на саму границу, у Сегедин. Управо дуели са тимом из града на Тиси за црвено-беле представљају границу на којој се оверавају визе за финални турнир којим би ова генерација исписала нову страницу историје клуба. У дуелу у Мађарској Звезда је славила 7:5.
– У првој утакмици смо направили један, али велики корак ка пласману на фајнал-фор. Ипак, још увек није ништа решено јер нам фали завршница у Београду. Надам се да ћемо имати снаге и могућности за нову победу – јасно поручује Никола Рађен.
Иако црвено-беле у завршну фазу такмичења води и евентуални минимални пораз, репрезентативни бек је након победе у Мађарској поручио да ће екипа покушати да понови успех.
– Верујем да на свом базену можемо да будемо још убедљивији и нашим навијачима приредимо велику радост. Било би ми драго да на најбољи начин искористимо овај тријумф.
Посебан позив навијачима није потребан с обзиром на значај сусрета.
– Знамо да ћемо имати и публику на нашој страни, али у реванш морамо да уђемо мирно, и тако одиграмо до краја Својим играма и залагањем смо заслужили подршку, а навијачи нам враћају на најбољи начин, подршком какву нема ни један клуб – закључио је Андрија Прлаиновић, капитен Звезде.
Распоред четвртфинала Лиге шампиона:
Уторак, 17,00: Црвена звезда – Сегед, први меч 7:5
Среда, 12,00: Барселонета – Вуљагмени, 8:3
Среда, 17,00: Спартак Волгоград – Партизан, 6:11
Среда, 19,00: Југ – Галатасарај, 12:5
Полуфинале (31. мај у Београду):
Црвена звезда – Сегед / Барселонета – Вуљагмени
Партизан – Спартак / Југ – Галатасарај
Финале (1. јун у Београду)

http://www.zurnal.rs/2013/04/30/zvezda- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by Трапа »

Историјска утакмица за наш клуб :zastavaGRB: Ако вечерас тучемо Мађаре, у полуфиналу идемо на Барселонету/Вуљугмени (или како већ), што значи да је пут до финала отворен, а онда пред 4 хиљаде цигана лудака је све могуће :travka:

Представљен је и сајт за Ф4 који ће се играти на отвореним базенима на Бањици:
http://finalfour.waterpoloserbia.org/
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by crazynorth75 »

Prenos utakmice ide od 17h na televiziji b92.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by crazynorth75 »

Postalo je već monotono, ali ponovo čestitke svima u vaterpolo klubu, poraz u revanšu od 10:11, obezbijeđen F4. Najefikasniji Prlainović sa 4 gola, Šefik 13 odbrana. Bi dramatično u poslednjoj sekundi, ali dobro. Još jednom bravo :zastavaGRB:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Сезона 2012/2013

Post by Najdoski dr. Ilija »

БРАВООООО ШМЕКЕРИИИИИИИИ!!!!!!! :kolce: :kolo:
:zastavaSRB: :zastavaGRB: :zastavaDS: :psihodelija: :psihodelija: :truba: :guca: :guca: :pehar: :ziveli:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked