Рагби клуб

Post Reply
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Рагби клуб

Post by crazynorth75 »

Рагби 15: БРК Црвена звезда освојила Куп Србије
ун 30, 20141

Image

Београдски рагби клуб Црвена звезда тријумфовала је у финалу Купа Србије, које је одржано на Ади Циганлији, против екипе Победник Моцарта резултатом 23:18 (15:3). Црвено-бели су на тај начин први пут стигли до трофеја у петнаестици у најмасовнијем такмичењу од када је клуб понео има Црвене звезде.

Image


Екипа Победника је повела са 3:0, али су црвено-бели од тада заиграли знатно боље и у финишу првог полувремена стигли до велике предности од 15:3. Победник Моцарт је дуги низ година доминирао домаћом сценом и нису навикли да губе, па су крајем првог дела игре напустили терен незадовољни једном одлуком судије Штиглића. Да ли вас овај сценарио подсећа на један други некада трофејни спорт ? Ипак, као и у поменутом другом спорту и овде се Звездин противник убрзо вратио на терен. Друго полувреме није донело квалитетну игру, јер је судија у жељи да не нанесе штету било којој екипи често сецкао игру. Противнички тим је успео да смањи предност црвено-белих, али не и да направи преокрет, па се Звезда на крају радовала освајању вредног трофеја.

Image

Црвена Звезда је тако прекинула доминацију Победник Моцарта, који је до ове године био власник дупла круне, и после освојене шампионске титуле у рагбију 7 стигла до још једног пехара. Треба рећи и да је изузимајући кратко повлачење са терена екипе Победника сама игра рагбиста оба тима била веома фер и коректна.

http://www.mojacrvenazvezda.net/92563/2 ... up-srbije/" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Рагби клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Рагби клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Рагби клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Рагби клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Рагби клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Рагби клуб

Post by dacha od bosne »

RLK Crvena zvezda prvak Srbije http://www.czbgtv.com/2018/11/11/ragbis ... script=cir" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Рагби клуб

Post by dacha od bosne »

https://www.czbg.net/2019/10/07/crvena- ... n-balkana/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply