Стонотениски клуб

Post Reply
Николај Кузњецов

Стонотениски клуб

Post by Николај Кузњецов »

Прилози и дискусије о Стонотениском клубу Црвена звезда.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Стонотениски клуб

Post by crazynorth75 »

Каракашевић и Јевтовић појачали Звезду

02 јул, 20140
Последњи дан прелазног рока у српском пинг понгу донео је бум. Српски олимпијци из Лондона, Александар Каракашевић и Марко Јевтовић потписали су за београдску Црвену звезду

Image
– По први пут ове сезоне дозвољено је нашим играчима који играју у иностранству да буду ангажовани и у домаћем клубу. Одмах смо искористили прилику и ангажовали двојицу најбољих Београђанина, Каракашевића и Јевтовића. Коначно је прихваћена иницијатива која ће допринети да наши млади играчи у лиги играју против врхунских асова – рекао је директор Звезде Слободан Тасковић.

Јевтовић је каријеру пре одласка у иностранство провео у Звезди, од 1996. до 2006. Сад игра за француски Руан. Сале, заклети партизановац, никад раније није играо за црвено беле. Међутим, нису они једина појачања. Некадашњи црно – бели Бојан Милошевић такође је ангажован уз „староседеоце“ Милоша Савића и Луку Марковића.

– Пре свега сам професионалац и од овог спорта живим. То што навијам за Партизан неће ме зауставити да дам максимум за Звезду. Правила су промењена и да бих играо у плеј офу, морам да одиграм 60 процената мечева у првом делу сезоне – објаснио је Каракашевић.

Прошле недеље Каракашевић је освојио Куп краља у Шпанији са УЦАМ Картагеном.

– За то су ме и ангажовали. Куп им је био најважније такмичење сезоне. Спремао сам се као „луд”, да бих оправдао поверење и на крају завршио без пораза, а екипа са трофејом – нагласио је Каракашевић, који је продужио уговор и са Шпанцима.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Стонотениски клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Стонотениски клуб

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Стонотениски клуб

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply